Rüyada Ölünün Yük Taşıması

Rüyada ölünün yük taşıdığını görmek, zor günleri geride bırakmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya, üzerinizden büyük bir yük kalkacağına yorumlanır. Kendinizi daha özgür ve mutlu hissedebilirsiniz. Borcu olan kişiler borçlarının verdiği stresten kurtulurlar, borçlarınızı kapatmanıza sağlayacak para elinize geçebilir. Çok çalışıp çalışmalarını  karşılığını alamayanlar ve ödemeleri gecikenler paralarını alır. Elinize daha fazla para geçer. Rüyada ölmüş birinin yük taşıması, aynı zamanda ailenize görevinizi yerine getirmek ve kendiniz için de bir şeyler yapmak demektir. Artık kendi isteklerinizi de hayata geçirme şansınız olabilir, üzerinizde sorumluluklar ve görevler azalır. Rüyada yük taşıyan ölü görmek, yaşanan bazı haksızlıkların biteceğine ve kimsede paranızın kalmayacağına, alın teri ile kazanılan paranın cebinize gireceğine yorumlanır. Size paranızı ödemeyen kişiler varsa mahkeme ile alınabilir, adalet yerini bulur.

Rüyada ölmüş birine yük taşıtmak, birine iyilik yapmak ve onun sırtındaki yükleri hafifletmek anlamına gelir. Eğer ailenizde çok çalışıp çabalayan biri varsa bu kişiye maddi manevi yardımda bulunabilirsiniz. Çalışmayanlar çalışarak aile geçimlerine katkıda bulunabilirler.

Rüyada Ölünün Sırtında Yük Görmek

Çekilen dert ve cefanın ardından rahata erişmek ve haksızlıktan kurtulmak anlamına gelir. Büyük üzüntüler son bulur, çaresiz kaldığınız bir konuda derman bulabilirsiniz. Zarara uğrayan kişiler bu zararlarını telafi ederler, maddi imkansızlıklar aşılır. Eğer birine yüklü borcunuz varsa da kapatma şansınız olabilir.

Rüyada Ölünün Yük Taşıması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, görev paylaşımı yapmaya ve aile içerisinde rahatlığa ve huzura yorumlanır. İşsiz olan bir yakınınız varsa iş bulur, geçim rahatlar. Aile fertleri arasında derdi olan biri varsa ona yardım edilebilir. Ortak iş yapanlar yollarına tek başına devam edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Gülseren dedi ki:

  Merhablar. Rüyayı gören babam gerçekte vefat eden babasını rüyasında torununun evi için eşyalarını tek başına yüklediğini görmüş. Babasının yüzünü tam olarak görememiş ama babası olduğunu biliyor. Birde babası yani dedem ablama 2 silah almış biri av tüfeği imiş diğerini tam olarak hatırlamıyor. Sonra babam ve ablam yola çıkıyolar mış eşyalar ile birlikte . Ablam mutsuz imiş babam dönmüş demiş ki kızım hemen aceleye gelmeseydi salonda düğünü yapsaydık herkesler gelebilseydi bak deden de üzgün demiş . Babam orda uyanmış .
  Bu arada gerçekte ablamın düğünü koronaya denk geldi onun için evden uğurlama oldu sadece. Acaba dert mi oldu. Okuduğunuz için teşekkür ederim

 2. Neslihan dedi ki:

  Kolay gelsin 3 sene once olen babami ruyamda koca bi kutukle gordum tasimaya calisiyordu , bende bana ver baba ben tasirim dedim bana verdi , babamin hafifledigini gordum benim omuzumda kütük ile yürürken iki birleşik üstü açık su kuyusuna geldik bana orda olan güzel anılarını anlatmaya başladı sonra da uyandım, tabir ederseniz sevinirim

 3. Seyyare dedi ki:

  Selamun aleyküm hayırlı geceler annem öleli 1 buçuk yil oldu her geçe onu rüyamda göreyim diye dua ediyorum temmuzun 28 inci gecesinde annemi girdum rüyamda sırtında çok ağır bir yük var di bir yuvasın üstüne koyda ben alayım dedim anneme kız kardeşim bana sarıldı alamazsin diye biz boğuşurken annemi kaybettim çok aradım bir arabanın içinde buldum bütün vücudu yara idi sırtları sağ bacağı ama benimle hiç konusmadi arabanın içide kirli çamaşır doluydu birde rüyalarımda benimle hiç konuşmuyor çok üzülüyorum acaba küsmüşmu diye aydinlatirsaniz sevinirim tskler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde bazu sıkıntıların maddi anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status