Rüyada Ölüye El Sallamak

Rüyada ölüye el salladığını görmek, size faydası dokunmayan ve tam tersi zararı dokunan kişilerle dostluk kurmak ve gereksiz işlerle uğraşmaya yorumlanır. Kişi meslek veya eğitim hayatında tembellik yapabilir ve bir süreliğine canınız hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Ya da işlerinizden soğuyabilirsiniz. Arkadaşlarınızın da buna etkisi olabilir. Örnek aldığınız kişiler yüzünden zarara uğrayabilir. Eğer sizi tesiri altında bırakan veya hayatınızı kontrol altına almak isteyen birileri varsa bu kişilere karşı dikkatli olun. Yoksa büyük bir zaman kaybı söz konusu olabilir. Günlerinizi boşuna harcayarak daha sonrasında toparlamak için daha çok çalışıp çabalamanız gerekebilir. Rüyada ölmüş birine el sallamak, ailenizden uzağa taşınmak ve farklı yerde hayat kurmak anlamına da gelir. Evlilik ya da iş güç gibi çeşitli sebepler ile başka bir yere taşınarak burada hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Yeni bir sosyal çevre ve çalışma ortamınız olabilir. Ailenizden uzak olmakta zorluk çekseniz de her şey sizin hayrınıza olur.

Rüyada ölünün el sallaması, gözü aç kimselerden bir şeyler gizlemek ve sizi oyalayan biri varsa niyetini anlamaya yorumlanır. Kötü niyetli ve çıkarcı kimselerin foyaları tez zamanda ortaya çıkar. Kimin hakkınızda ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Bir zamanlar çok güvendiğiniz ve değer verdiğiniz biri de gözünüzde değerini kaybedebilir.

Rüyada Ölmüş Birine Selam Vermek

Aranızın açık olduğu ve konuşmadığınız insanların sizinle barışmak için ilk adımı atacaklarına ve bu kişilerden hayırlı haberler alacağınıza yorumlanır. Ayrılıklar sonrasında yeniden ikinci bir şans istenebilir. Rüyada mezardakilere selam vermek, zor günlerin üstesinden gelip iyiliğinizi isteyen kişilerle dost olmaya, hayır görmeye yorumlanır.

Rüyada Ölüye El Sallamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanan zaman kaybının ardından bir şeyleri telafi etmek ve ayrılılar sonrası barışmaya yorumlanır. Uzun süredir yarım kalan işlerinize yeniden vakit ayırabilirsiniz. Kişinin çalışmalarında istek ve arzuları artar, amaçlarınız çoğalır. Eğer sürekli ertelediğiniz bir şey varsa artık ertelemeyerek kesin kararlı olabilir ve hayat geçirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Aslı
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status