Rüyada Ölüye İlaç Vermek

Rüyada ölmüş birine ilaç verdiğini görmek, gelirin günden güne çoğalmasına ve bir süredir bir yerden beklenen bir ödeme varsa elinize geçer. Sizden aldığı borcu size ödemeyen kişiler yakında ödeyip sizi artık mağdur bırakmazlar. Hane içerisinde de miras tartışmaları varsa ve bir türlü paylaşım olmuyorsa, nihayet herkes hakkı olanı alır. Arada sorun çıkaran kişiler uzlaşmaya varırlar. Rüyada ölünün ilaç istemesi, zamanında elinizden çıkan mal mülk varsa geri gelir. Başkaları yüzünden mağdur olan insanların bu mağduriyetleri biter. Mahkeme sonucu bekleyerek uzun süredir davası da sonuca ulaşamayanlar yakında hayırlı sonuçlar alırlar.

Rüyada ölünün ilaç içmesi, sağlık sorunları olan kişiler için sıhhatlerine erişmelerine ve dertlerine derman bulmalarına yorumlanır. Karşınıza çok iyi niyetli ve doğru insanlar çıkar. Sorunlarınız tez zamanda çözülür ve dertler azalır.

Rüyada Ölüden İlaç Almak

İçten içe sizi yiyip bitiren üzüntülerin bitmesine, rahat bir nefes almaya yorumlanır. Hane içerisinden de yaşadığı sıkıntılara üzüldüğünüz biri varsa yakında selamete erişir. Bu kişinin hakkında iyi haberler alınır. Hanede refah artar.

Rüyada Ölüye Hap Vermek

Size dert olan bir şey artık dert olmaktan çıkar ve üzerinizdeki yükten kurtulabilirsiniz. Başkaları mutsuz olmasın diye kendini zor durumda bırakanlar yakında rahatlar. Hem siz hem de diğer aile fertleri çok mutlu olur.

Rüyada Ölüye İlaç Vermek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aranızda husumet olan birileri varsa tez vakitte aranız düzelir. Sizi ve ailenizi üzenler artık üzemezler. Aile içinde hastalığı olan biri varsa da iyileşebilir. Sevdikleriniz ile birlikte ortak mutluluklar yaşayabilir, birlikte sıkıntılarınızı aşıp rahata erişebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

8 Yorum

 1. Esya
  • admin
 2. Ariya yazgan
  • admin
 3. Halime
  • admin
 4. Sedat
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status