Rüyada Ölüye Kahve Yapmak

Rüyada ölüye kahve yaptığını görmek, gerçek arkadaşlıklar edinmek ve sizi seven insanların çoğalmasına yorumlanır. Yeni tanışacağınız kişiler ile uzun ömürlü dostluklarınız olabilir. Daha sosyal olabilir ve dostlarınızdan çok büyük iyilikler görebilirsiniz. Eğer dargın olduğunuz arkadaşlarınız varsa, onlarla da aranız düzelebilir. Dostlarınızla sık sık bir araya gelebilir ve birbirinize destek görebilirsiniz. Rüyada ölmüş birine kahve yapmak, geçim derdindin kurtularak rahat para harcamaya ve ertelediğiniz şeyleri gerçekleştirmeye de yorumlanır. Artık istediğiniz şeyleri daha rahat satın alabilir, arkadaşlarınız ile de daha çok vakit geçirebilir, para derdinden kurtulabilirsiniz.

Rüyada ölüye türk kahvesi yapmak, bir zamanlar kaçırdığınız fırsatları yeniden yakalamaya da yorumlanır. Bir zamanlar elinizle teptiğiniz bir şey için şimdi pişmanlık duyabilir ve yeniden bu şansı elde etmeye çalışabilirsiniz. Rüyada ölmüş birine kahve ikram etmek, hatırı sayılır dostluklar edinmek ve yardımlar görmeye de yorumlanır. Rüya sahibi başına gelen güzel şeyler için şükür eder.

Rüyada Ölüye Kahve Pişirmek

Rüyada ölmüş birine kahve pişirmek, aile arasında bir süredir devam eden tatsızlıkların son bulmasına, ailenizin de rızasını almaya ve güzel bir başlangıç yapmaya yorumlanır. Bekar olan kişiler hayırlı bir kısmet bulabilirler ve tez zamanda aileler tanışabilir, isteme olabilir. Evli olanlar ise başka birinin evlenmesine vesile olabilirler.

Rüyada Ölüye Kahve Vermek

Rüyada ölmüş birine kahve vermek, çok büyük sevap işlemek ve iç huzur sağlamaya yorumlanır. Yapacağınız bir iyilik sizi çok mutlu edecek ve yüzünüzü güldürecek. Başkasının adına çok mutlu olabilirsiniz. Birinin işe girmesi ya da evlenmesine vesile olabilir, başkasında hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Kahve İstemesi

Aranızda çekişme yaşanan biri ile en nihayet uzlaşmaya, düşmanlarınızın sizden uzaklaşmasına, kötü niyetli insanların maskesinin düşmesine yorumlanır. Size kötülük etmek isteyen kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Tam tersi kendi huzurlarını kaçırabilirler.

Rüyada Ölüye Kahve Yapmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre ölüye kahve yapmak, çevrenizde sizi seven ve yardım eden insanların kıymetini bilmeye ve onlara yardımcı olmaya, birlik beraberliğe yorumlanır. Bir zamanlar çok büyük iyilik gördüğünü birine şimdi siz iyilik yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Filiz akbulut dedi ki:

  Merhaba rüyamda,ölen arkadaşım hayattayken evliydi.Rüyama girdi ve benim kızken yaşadığım evi ziyaret etti kapıyı açtım onu gördüm ben geldim filiz dedi bana kocaman bir tepside patates püresi getirdi.Bunu bana yaparmisin dedi.Ben rüyamda oni hayatta diye konuşurken sonradan aynı rüyada bu arkadaşım ölü diye kardeşine haber verdim.Sesini duymak istemisin dedim kız kardeşine oda ben girmeyim kaçabilir dedi.Kurban kestigimizi söyle dedi.Soyledim ona yorum yapmadı ölen kişi.Ben ne zaman evlenecegimi sordum oda bana bi ay in 12 sinde dedi.Sonra kahve yaptım yanina girdigimde kirlent vardi bir tane ucu cikolataya yapışmıştı hemen yanindan aldim.heyecanlıydım çünkü mutfaktaki ailem ve onun ailesi ölü olduğunu biliyorduk.Bunlari aynı rüyada yaşadım.Lutfen tabir edip bana yazarsanız çok mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biriyle dertleşmeye, ondan güzel haberler alınmasına yorumlanır.

 2. Isin Hakkıbilen dedi ki:

  Ruyamda olen bir arkadasimi iftara davet etmisim ama simdi benimle konusmayan annemin evindeyiz ve belkide evli degilim kahve yapiyorum ve ikram ediyorum sonrasinda cok kalabalik bir misafir agirliyorum misafirler kalkacagi zaman ayakkabilarini ciftleyip ceviriyorum

  1. admin dedi ki:

   Kırgınlıkların bitmesine ve sevdikleriniz ile bir sofra etrafında toplanmaya yorumlanır.

 3. Fikriye dedi ki:

  Merhaba. Vefat etmiş anneannemi gördüm. Hasthane yatırmışlar.bende görmeye gidiyorum ancak kpının önü çok kalabalık beni uzun süre almıyorlar içeriye. Daha sonra çıkıyorım yukarı ancak odasının kapısı çok dar orda içeri girdim. Başında başı örtülü bir bakıcısı var. Bana “hep serum ye nereye kadar diyor “. Sonra elini tutup onu çok özlediğimi iyi misin diye sorduğumda sadece ağlamaya başladı. Ağlamaktan konuşamadık.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde hasta olan biri varsa iyi haberler almaya, şifasını bulmasına yorumlanır.

 4. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda annem ve babamın yaşadığı evdeydim (ikisi de vefat etti). Kendimi orada çok mutlu hissediyordum. Kollarım kalın ve ince olamak suretiyle altın bilezikle doluydu. Nereden geldiğimi bilmediğim annem bana bahçeyi temizlemem gerektiğini söylüyor. Toprakların temiz olması için çapayla otları almam gerekiyormuş. Bende bileziklerim zarar görmesin diye kollarımdan çıkartıp bir dolaba saklıyorum. Sayarak koyuyorum ki çalınmasın diye 14 adet bilezik sonra babam evdeymiş. Uyuyormuş birden uyanıyor kalkıyor. Sersemlemiş dönüp ona kahve içer misin baba diyorum. Çocuğu okula götüreyim öyle diyor (çocuk benim). Bende hayır bugün pazar gitmeyecek diyorum. Babamda gülümsüyor tam içerim o zaman kahve sade mi olsun diyorum kafa sallıyor, sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde parasal anlaşmazlık ve sorunların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status