Rüyada Ölüye Sigara Vermek

Rüyada ölüye sigara verdiğini görmek, uzun zamandır sizi bunaltan ve bıkkınlık veren bir konuda refaha erişmek demektir. Strese sokan kimseler varsa bu kişilerden uzaklaşabilirsiniz. Ev huzuru kaçan kimseler yeniden evlerinde huzurlu olurlar. Evinize gelip aile fertlerini birbirine düşüren biri olabilir. Birinin dolduruşuna gelmemeye gayret edin. Yoksa yalan yanlış sözler yüzünden sevdiklerinizin kalbini kırabilir, günahlarını boş yere alabilirsiniz. Rüyada ölmüş birine sigara vermek, aynı zamanda kötü alışkanlıklarını bırakmak anlamına gelir. Eğer sigara içiyorsanız ve sağlık endişelerinizden dolayı bırakmak istiyorsanız sonunda istediğiniz olur. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Sevdikleriniz bu konuda size destek verebilirler.

Rüyada ölen birinin sigara istemesi, kafanıza taktığınız tüm dertlerinizden kurtulacağınıza ve sağlığınızın değerini anlayacağınıza yorumlanır. Sağlık sorunları olan biri stres veren faktörlerden uzaklaşır. Üzüntüsü olan biri artık mutlu olur ve bahaneleri biter. Hasta olan bir yakınınız varsa ona da destek olabilirsiniz.

Rüyada Ölüye Sigara Vermek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bıkkınlık veren bir konuda müjdeli haber almaya yorumlanır. İlişkisi bir türlü düzelmeyen kişiler nihayet ilişkilerini yoluna koyarlar. Sizi üzen insanlar artık bu huylarından vazgeçerler. Yaşanan büyük üzüntülerin ardından büyük sevinçler yaşanır.  Değer verdiğiniz insanlardan aynı değeri görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Mehmet UÇUM
  2. Huriye colak
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status