Rüyada Ölüyle Hacca Gitmek

Rüyada ölüyle hacca gittiğini görmek, uzun süredir devam eden dargınlıkların son bulması ve yeniden sevdiklerinizle bir araya gelmek, muhabbetin artması ve hayırlı işler yapmak için toplanmaya yorumlanır. Aileniz ya da yakın çevrenizden insanlar ile birlikte hayırlı bir iş için toplanabilirsiniz. Rüyada ölmüş biriyle hacca gittiğini görmek, sevdiklerinizden hoş sözler duymak ve dualarının almak, birlik ve beraberliğin sağlanmasına da yorumlanır. Huzursuzluklar son bulur ve eski neşeniz yerine gelir. Dargın olduğunuz eşiniz ya da sevgiliniz ile de barışabilirsiniz. Rüyada ölülerle hacca gitmek, kısmetlerin çoğalması, işlerinizin bereketinin artmasına yorumlanır. Sizin sayenizde pek çok insanın da fayda göreceği işler yapabilir ve takdir görebilirsiniz.

Rüyada ölüyle aynı otobüste yan yana hacca gitmek, yakın zamanda çıkacağınız bir yolculuktan mutlu geri dönmek olarak yorumlanır. Aileniz ya da tek başınıza gideceğiniz yerde önünüze fırsatlar çıkabilir. Uzakta yaşayan eş dostu ziyaret edebilir, gönüllerini alabilirsiniz.

Rüyada ölüyle hacca gidip birlikte namaz kılmak, hiç ummadığınız yerden şansın açılmasına ve verilen sözlerin tutulmasına yorumlanır. Kalbi temiz insanlar ile tanışabilir, önünüze çıkan şansları değerlendirerek çok büyük imkanlara sahip olabilirsiniz. Beklediğinizden de fazla kısmetleriniz artabilir.

Rüyada Ölüyle Umreye Gitmek

Kulağınıza gelecek bir haber hem sizi hem de ailenizi çok mutlu edebilir. Eşiniz ya da anne babanız da müjdeli haberler verebilirler. Evinize hayırlı misafirler gelebilir ve evinizin bereketi artar. Bir süredir görmediğiniz akrabalarınızla bir araya gelebilir, onlardan da müjdeli haberler alabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Hacca Gitmek İstemesi

Sağlıklı ve sıhhatli bir hayat sürmeye, sağlık endişelerinden kurtulmaya ve dinç olmaya, ruhsal yönden de sizi sıkıntıya sokan şeylerden kurtulmaya yorumlanır. Bir süredir kendinizi yıprattığınız bir konuda gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Hayatınıza giren insanlar size mutluluk getirebilir.

Rüyada Ölüyle Hacca Gitmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre ölmüş biriyle hacca gidilmesi, hayırlı evlat olmak ve eş dostun güzel sözlerle bahsetmesine, doğru yoldan şaşmamaya ve iç huzuru sağlamaya yorumlanır. Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde ailece bir sofrada buluşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mert dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babaannemle birlikte gizli bir geçitten kabeye doğru gidiyorduk , tam Kabe’yi görüyoruz fotoğraf çekiyorum fakat geçit bizi Kabe değil , meşhur bir parkın olduğu yere getirmiş orda annemgille filan karşılaşıyoruz , yanlış yere girdiğimizi söylüyor sonra uyanıyorum .Acaba anlamı nedir ?

 2. Emre GOK dedi ki:

  Ruyada 1 gun once vefaat eden babam hacda genc heybetli ihramli olarak ruyayi goren sahsa el sallayip, cok cok guzel bir sekilde uzaktan gulumsuyor. Hatta ruya sahibi dunyadaki tum insanlar gulse bu kadar tatli guzel gulemezdi diyor.(hac yazildi cikmadi nasip olmadi) babama ruyanin yorumu nedir. Esselamu aleykum

 3. Neku dedi ki:

  Allah hayra cıkarsın rüyamda geçen hafta kaybettiğimiz anneannemi gördüm devlet ona haç parası yatırmış cok gitmek istedi bende anneannem tek basına gidemezsin ben de gelirim seninle hem orada yürüyen sandalyeler var ben onunla seni heryeri gezdiririm diyorum bir anda orada oluyoruz ben tekerlekli sandalyeyle gezdirmeye baslıyorum sonra uyandım anlamını.merak ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde birlik beraberliğe, iyi haberlere yorumlanır.

 4. Meryem Cantürk dedi ki:

  Selamun aleyküm babam yaklaşık bir sene önce vefat etti. Sabaha karşı rüyamda babam ve kız kardeşimle umreye gitmek için hazırlandığımızı gördüm. Babam araba kullanıyordu. Arabaya eşyalarımızı koyarken babam komşu ve akrabalara umreye gideceğimizi söyledi. Elimde de bir miktar kağıt para vardı. Bu ne demek? Hayrolsun inşallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize iyi haberler gelmesine, sağlık sıhhate yorumlanır.

 5. Servet seçkin dedi ki:

  Rüyamda çok önceden ölmüş bir köylü kadınımızla malatyaya gidiyorduk ordanda haca gidiyorduk ama hac g koredeydi ve o gönü araba kaçırdık o teyzem yanıma geldi hadi gidelim dedi bende bugün araba yok artık yarın saat ikide gel malatyaya gideceğiz ordanda güney koreye haca gideceğiz dedim ve oda bana dediki zaten kontörüm yok yarın yükle gideriz dedim ve uyandım hayırdır inşallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni fırsatlar ile karşılaşmaya yorumlanır.

 6. Melek kan dedi ki:

  Rüyamda ölmüş hacı babam benden onu hacca götürmemi istedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayır duası almaya yorumlanır.

 7. Emre dedi ki:

  Geçen sene bu zaman lar ölen bir akrabamızla hacca gitmeye hazırlanıyorduk. Ama gidip gitmediğimizi tam Göremedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir akrabadan hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 8. Dilek dedi ki:

  Rüyamda rahmetli dedem ile birlikte kabede bulunuyoruz. Gidisimiz cok ani oluyor ve hic kimse bilmiyor Hacerulesvet in tam karşısında bekliyoruz daha once ki umre grubumdan arkadaslarimi ve cocuklarim da orada ellerimizi kaldirip Bismillahi Allahu ekber derken baska bir ruyanin içinde uyanıyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya hayirli islere vesile olmak, dua almaya yorumlanir.

 9. Burcu dedi ki:

  Rüyamda annem ve rahmetli babam ile birlikte araba ila kabeye gidiyoruz kısa sürede varıyoruz ve Kabe’nin orda ırmak gibi gol gibi bişey var şifa olsun diye hepimiz bir yudum içiyoruz sonra dua ediyoruz ve otel gibi biyer var oraya gidiyoruz annemle babam odada iken ben tuvalete gidiyorum sonra uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi durumunun düzelmesine ve evinizde huzura yorumlanır.

 10. Ajdjdje dedi ki:

  Rüyamda ölmüş dedem ile hacca gidecektik hava alanına gidiyorduk ve oglum valizimi getiriyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birini ziyarete gitmeye yorumlanır.

 11. Yeter dedi ki:

  Rüyamda ölmüş babam ve üvey annemle hacca gidecektik bavulumu hazirliyodum uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir seyahatte bulunmaya yorumlanır.

 12. Gonul dedi ki:

  Rüyamda rahmetli hacı babamla hacca gidip şeytan taşliyorduk hiç durma taş atmaya devam et diyordu bana babamin ölümü 8ay oldu. Hep rüyamda görüyorum. Rabbim hayra çıkarsın. Her gunde babama ve tüm ölmüşlerimize yasin suresi okurum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden hayır duası almak ve iyi işlerle adınızın anılacağına yorumlanır.

 13. Mira dedi ki:

  Rüyamda vefat eden babamı ve hayatta olan kayın babamı hacca göndermek için ben esim kayınvalidem ve babalara havaalanında oturup uçak saatini bekliyoruk

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerden evinizde misafir ağırlayabilirsiniz.

 14. Remziye Erdem dedi ki:

  Rüyamda vefat eden babam ı gördüm bana dediki bir haftaya hac çıkacak gidelim dedi

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olabilirsiniz.

 15. Hshsbsbsbs dedi ki:

  Rüyada ölmüş annem babamla hacca gitmek ve toprağın üzerinde namaz kılmak ne anlama gelmektedir?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır, duaların kabul olmasına hayırlı amele yorumlanır.

 16. Beyza dedi ki:

  Rüyamda ben ölmüş babam ve annem ile birlikte haca gidiyorduk. Hava alanında beraber uçağa doğru yürüyorduk. Kendi kendime ben dönünce herkes bana hacı diyecek diyordum. Çok mutluydum. Çok seviniyordum.

  1. admin dedi ki:

   Evliyseniz aile saadetinin artmasına, hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 17. yunus dedi ki:

  Rüyamda vefat etmiş kocam eşimin kız kardeşi iki çocuğumla birlikte hacca gidiyoruz. Eşim hadi çabuk olun diyor ve bir yerde oturuyoruz açık alanda bavullar var ellerimizde.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden hayırlı haberler alabilirsiniz ve birinden iyilik görebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status