Rüyada Ölüyle Karşılıklı Oynamak

Rüyada ölüyle karşılıklı oynadığını görmek, bir süre sıkıntı çekmeye ve ardından refaha erişmeye yorumlanır. Bir müddet de olsa sabırlı olmanız gerekebilir. Çeşitli sebepler ile atlatmanız gereken zor bir dönemin habercisidir. Ancak sonrasında her şey yoluna girer. Özellikle de aile hayatında sorunlarınızı daha fazla yoğunlaşarak kısa zamanda çözme imkanınız olabilir. Rüyada ölmüş biriyle karşılıklı oyun oynamak, kendini mutsuz ve çaresiz hissetmeye yorumlanır. Özel hayatınızda yaşanan bazı problemler varsa daha yapıcı olmanız ve sorunları alttan almanız daha hayırlı olabilir.

Rüyada ölmüş biriyle dans etmek, bazı insanlar ile aranızda çeşitli sorunlar ve anlaşmazlıkların habercisidir. Bazı problemler sizi zorlayabilir, hayal kırıklığı yaşanabilir. Hatta güzel bir olay öncesinde yaşanan anlaşmazlıklar keyfinizi kaçırabilir. Sizin moralinizi bozmak isteyen kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada Ölüyle Karşılıklı Tavla Oynamak

Bir zamanlar elinizden kaçıp gitmiş olan fırsatların yeniden elinize geçmesine ve hakkınız olanı en sonunda almaya yorumlanır. Eğer size karşı haksızlık yapan birileri varsa da tez zamanda sorunu çözmek için çabalamanız gerekebilir. Rüyada ölmüş birinin kumar oynadığını görmek, aldığınız bazı riskler yüzünden zor zamanlar geçirmek, iş hayatında çalkantılı bir sürece yorumlanır.

Rüyada Ölünün Yanında Oynamak

Sizi küçük gören ya da hakkınızda gözü olan kişiler varsa tam tersi onların bu duruma düşmesine yorumlanır. Eğer sizinle sürekli uğraşan birileri varsa, daha temkinli olmanızda fayda var. Ancak bir konuda hırs yapabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babayla Oynamak

Aile içinde husumetlerin yakın zamanda son bulmasına ve ailede huzura, rahat geçime yorumlanır. Eğer sizinle sürekli uğraşan akrabalar varsa kendi dertlerinden size zaman bulamazlar. Üzerinizdeki büyük bir yükten kurtulabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Top Oynaması

Size vermiş olduğu bir sözü tutmayan biri yüzünden ailenize karşı mahcup olabilirsiniz. Maddi yönden de kandırmaya çalışan birileri olabilir. Eğer sizden borç isteyen biri olursa, temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada Ölüyle Karşılıklı Oynamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çekilen dert ve cefadan sonra rahata erişmek ancak bu süreçte çok temkinli ve sabırlı olmaya yorumlanır. Eğer fevri bir hareket ederseniz sonrasında bu size zarar olarak geri dönebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Burcu
 2. gülşehri
  • admin
 3. Kenan
  • admin
 4. Dilara
  • admin
 5. murat dogan
  • admin
 6. Verena
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status