Rüyada Ölüyle Karşılıklı Oynamak

Rüyada ölüyle karşılıklı oynadığını görmek, bir süre sıkıntı çekmeye ve ardından refaha erişmeye yorumlanır. Bir müddet de olsa sabırlı olmanız gerekebilir. Çeşitli sebepler ile atlatmanız gereken zor bir dönemin habercisidir. Ancak sonrasında her şey yoluna girer. Özellikle de aile hayatında sorunlarınızı daha fazla yoğunlaşarak kısa zamanda çözme imkanınız olabilir. Rüyada ölmüş biriyle karşılıklı oyun oynamak, kendini mutsuz ve çaresiz hissetmeye yorumlanır. Özel hayatınızda yaşanan bazı problemler varsa daha yapıcı olmanız ve sorunları alttan almanız daha hayırlı olabilir.

Rüyada ölmüş biriyle dans etmek, bazı insanlar ile aranızda çeşitli sorunlar ve anlaşmazlıkların habercisidir. Bazı problemler sizi zorlayabilir, hayal kırıklığı yaşanabilir. Hatta güzel bir olay öncesinde yaşanan anlaşmazlıklar keyfinizi kaçırabilir. Sizin moralinizi bozmak isteyen kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada Ölüyle Karşılıklı Tavla Oynamak

Bir zamanlar elinizden kaçıp gitmiş olan fırsatların yeniden elinize geçmesine ve hakkınız olanı en sonunda almaya yorumlanır. Eğer size karşı haksızlık yapan birileri varsa da tez zamanda sorunu çözmek için çabalamanız gerekebilir. Rüyada ölmüş birinin kumar oynadığını görmek, aldığınız bazı riskler yüzünden zor zamanlar geçirmek, iş hayatında çalkantılı bir sürece yorumlanır.

Rüyada Ölünün Yanında Oynamak

Sizi küçük gören ya da hakkınızda gözü olan kişiler varsa tam tersi onların bu duruma düşmesine yorumlanır. Eğer sizinle sürekli uğraşan birileri varsa, daha temkinli olmanızda fayda var. Ancak bir konuda hırs yapabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babayla Oynamak

Aile içinde husumetlerin yakın zamanda son bulmasına ve ailede huzura, rahat geçime yorumlanır. Eğer sizinle sürekli uğraşan akrabalar varsa kendi dertlerinden size zaman bulamazlar. Üzerinizdeki büyük bir yükten kurtulabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Top Oynaması

Size vermiş olduğu bir sözü tutmayan biri yüzünden ailenize karşı mahcup olabilirsiniz. Maddi yönden de kandırmaya çalışan birileri olabilir. Eğer sizden borç isteyen biri olursa, temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada Ölüyle Karşılıklı Oynamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çekilen dert ve cefadan sonra rahata erişmek ancak bu süreçte çok temkinli ve sabırlı olmaya yorumlanır. Eğer fevri bir hareket ederseniz sonrasında bu size zarar olarak geri dönebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Burcu dedi ki:

  Rüyamda annemlerin evini kendi evim olarak görüyorum. Evde halılar yok temizlik yapıyormuşum ama genede misafir kabul ediyorum. Gorumcemin kayinvaldeleri falan şehir dışından. Oturduğumuz yerden de misafir var ev çok. Kalabalık oluyor düğün evi gibi hatta dışarıdan gelenler temizlik yaptığını niye söylemedin sonra gelirdik diyorlar. Onlara ikramda bulunuyorum. Bir ara mutfak gibi.oda da kendi kendimize kalıyoruz o zaman vefat etmiş olan büyük babam var odada onada çay ikram ediyorum. Sonra bi anda o kalkıp oynamaya başlıyor bende onunla birlikte karşılıklı oynuyorum ama çok eğleniyoruz.

 2. gülşehri dedi ki:

  kardeşim beyin kanamasi gecirip sacı kesiliyordu ölmeden önce rüyamdada kardesimin saçı kesikti ve peruk takiyordu ortamizda ölen kardesim ben annem babam karsilikli oynuyorduk sonra kardesimin sacini örttük kendini böyle daha cok beğendiğini söyledi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinden iyi haberler almak, sıhhate yorumlanır.

 3. Kenan dedi ki:

  Rüyamda ölen kardeşi askere gidiyordu sagdici da bendim karşılık li oynuyorduk kardeşim mutluydu bi anda kayboldu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok sevineceğiniz bir haber almaya yorumlanır.

 4. Dilara dedi ki:

  Merhabalar suanki hayatımda mezunum ve nişanlıyım ama rüyada okuldaydik karne aliyouk sonrasinda okul bahcesinde arkadslarla halay ve çiftetelli oynuyorduk ölen arkadaşımda ordaydi karşılıklı beraber oynuyoduk eğleniyorduk yorumunu yazarmisiniz acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir evlilik yapmaya yorumlanır.

 5. murat dogan dedi ki:

  Ben rüyamda ev yüzünden eşimle herzamanki gibi sıradan kavga ediyorduk sonra birdenbire ben dışarı çıktım bana küçük bir kız bisiletlen çarptı iki bizde yere düştük sonra köşeyi döndüm ölmüş amcam oradaydı baktım bizim bana tarafı akrabalar orda sonra hep beraber halay çekiyoruz ölen amcamda yanımızda gülüyor du ben de diyordum ordakilere bu ruya galiba sonra halay çektik ben bastaydim birden bire uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında huzura ve neşeye, birinden destek görmeye yorumlanır.

 6. Verena dedi ki:

  Rüyada Napaleon Bonapart hastaydı.İyileşiyordu.Bir siyah saçlı faişe de karşısında dans ediyordu.Bu durumdan keyif alıyordu ve iyileşmesini geciktiren de oydu. Bir kadın da olanları anlatıyordu.Zaten ilk yorum. Lütfen bu gün yorun.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü alışkanlıklardan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status