Rüyada Ölüyle Tavla Oynamak

Rüyada ölüyle tavla oynadığını görmek, zamanında elinizden kaçan bir fırsatı yeniden yakalamak ve şansın dönmesine yorumlanır. Kendini çok şanssız hisseden biri bu rüyayı görürse şansı açılır ve işleri yoluna girer. İş başvurusu ya da başka bir başvuruda bulunan kişilerin başvuruları onaylanır. Eğer bir yarışmaya katılacak iseniz bu yarışmadan gelen sonuç sizi mutlu edebilir. Sınava girecek olanlar iyi notlar alırlar. Bir süredir çalışıp çabalayan ve emek harcayan biri sonunda hakkı olanı alır. Rüyada ölmüş biriyle tavla oynamak, rakipleriniz ile aranızdaki rekabetin bitmesine ve sizi sevmeyen ya da ön yargılı olan kişilerin size karşı fikirlerinin değişeceğine yorumlanır. Hatta hiç anlaşamadığınız ve uzak durduğunuz birini yakından tanıyabilir, o kişiyi aslında çok farklı tanıdığınızı fark edebilirsiniz.

Rüyada ölen biriyle karşılıklı tavla oynamak, kendiniz mutsuz ve yetersiz hissettiğiniz bir konuda daha mutlu olmaya yorumlanır. Eğer bir süre önce hayal kırıklığı yaşadıysanız ya da başarısız olduysanız bu sefer şansınız döner. Başarısız olan biri artık başarılı olur. İkinci denemede şans sizden yana olur.

Rüyada Ölüyle Tavla Oynamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, pes etmediğiniz bir konuda zafere erişmek ve hakkı olana sahip olmaya yorumlanır. Kendi işini kurmak için hayaller kuran birinin eline sermaye geçebilir. Yaşanan sürpriz  olaylara çok sevinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. İsmail enes dedi ki:

    Selamünaleyküm yıllardır babamı rüyamda görmüyordum babam hayatında dürüst ve itikatili idi yanlız asabi ve sert yapısı vardı rüyamda yabancı birisiyle tavla oynuyordu ruyamda tavla oynuyor diye hayıflanıyordum

  2. Halil usta dedi ki:

    iki ay önce ölen Babam her zaman gittiği kahvede tavla oynuyordu herkesi yeniyordu insanlar onunla oynamak için sıraya girmişti ben de onu izliyordum o sırada uyandım

DMCA.com Protection Status