Rüyada Ölüyü Taşımak

Rüyada ölüyü taşıdığını görmek, üzerinizdeki yüklerin ağır gelmeye başlayacağına yorumlanır. Sizi yoran ve yıpratan şeyler olabilir. Artık bazı görevlerinizden feragat etmek isteyebilirsiniz. Hem iş hem de aile hayatına yetişmeye çalışan kişiler aile fertlerinden destek alabilirler. Omuzlarınızdaki yük azalır. Eğer sizin kazancınıza el koyan ve külfet olan kimseler varsa da artık kendi kazançlarını sağlar. İş hayatında size hakkınız olan para verilmiyorsa daha güzel bir işe girilebilir. Kişi hak ettiği kazanca ulaşır ve alın terinin karşılığını alır. Rüyada kefenli ölüyü taşımak, sağlık sıhhat içerisinde olmak ve hastalıklardan kurtulmak anlamına da gelir. Eğer siz değil de yakın çevrenizden biri hasta ise yakında iyileşebilir. Kişi sağlığının kıymetini anlar.

Rüyada ölüyü kucağında taşımak, hayır duası almak demektir. Sevdiklerinize yapacağınız iyilikler ile onların gönlünü kazanabilir ve onlardan bol bol hayır duası alabilirsiniz. Evinizi rahat çekip çevirir rahat geçim sağlarsınız. Borçlarınız yüzünden karar karar düşünüyorsanız borçlardan kurtulabilirsiniz. Tam ihtiyacınız olan anda yüklü miktar para elinize geçebilir.

Rüyada Ölüyü Tabutta Taşımak

Eğer maddi destekte bulunmanız gereken kimseler varsa artık kendi geçimlerini sağlayacaklarına ve sizin de kendi ailenizi kuracağınıza yorumlanır. Bekar olan biri kendi yuvasını kurup artık kendi yuvası için çalışıp kazanır.

Rüyada Ölüyü Sırtında Taşımak

Üzüntülerin bitmesine ve sevdikleriniz ile dayanışma içerisinde olmaya yorumlanır. Zamanında size çok büyük yardımları olan kişilere bu sefer siz yardımcı olabilirsiniz. Aileden biri de sizden önemli bir konuda destek olmanızı bekleyebilir.

Rüyada Ölüyü Battaniyeyle Taşımak

Verilen sözlerin tutulmasına ve gönül kazanmaya yorumlanır. Sevdiklerinizin gözünde yücelir, onların gözünde değeriniz artar. Aileniz ve yakın çevreniz tarafından takdir görebilirsiniz. Yakın zamanda yeni iş kurmak isteyenler de çevresinden destek görürler.

Rüyada Ölüyü Taşımak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sıkıntıları geçmişte bırakmaya ve takıntılardan kurtulmaya, kuruntuların bitmesine yorumlanır. Üzerinizde bir yük gibi taşıdığınız sıkıntılarınız sona erer ve kendi çabalarınız ile ailenize çok iyi imkanlar sunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status