Rüyada Oruçlu Sigara İçmek

Rüyada oruçlu iken sigara içtiğini görmek, sevdiklerinizin kalbini istemeden kırdıysanız gönüllerini alacağınıza yorumlanır. Ne yapsanız da sizi affetmeyen ve görüşmek istemeyen biri varsa sonunda inadı kırılır. Size karşı öfkesi geçer ve size bir şans daha verebilir. Sevdiğinden ayrılan kişiler de tekrar barışabilirler ve sevdiğiniz insana karşı bir hatanız olduysa sizi affedebilir. Yanlış anlaşılmalar sebebi ile yaşanan küslükler varsa gerçekler ortaya çıkar ve aslında niyetinizin kötü olmadığını karşı taraf da görür. Rüyada oruçlu olup sigara içmek, sabrın sonunda hakkın adaletin yerini bulmasına yorumlanır. Siz ne yapsanız da sizi dinlemeyen ve kendi bildiğini yapan birileri varsa sonunda sizin uyarılarınız dikkate alırlar. Sevdikleriniz ile aranızda yaşanan üzüntüler son bulur.

Rüyada orucu unutup sigara içmek, iyilik yapmaya çalışırken tam tersi zor durumda kaldıysanız telafi etmeye yorumlanır. Birine iyilik yapmak isterken yaşanan olumsuzlukların ardından karşı taraf ile aranız düzelir. Özellikle de kötü niyetli kişiler ile görüşmekten vazgeçilebilir. Size ve ailenize zararı dokunduğunu düşündüğünüz insanlar hakkında yanılmadığınız ortaya çıkar.

Rüyada Oruçlu Sigara İçmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çevrenizde hiç kimse ile küs kalmamaya ve hataların telafi edilip yeniden mutlu olmaya yorumlanır. Uzun zamandır görmediğiniz insanlar ile hasret giderebilirsiniz. Sabrın ve azmin sonunda kişi sevdikleri ile yeniden bir arada olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status