Rüyada Otobüse Yetişememek

Rüyada otobüse yetişemediğini görmek, bir zamanlar elinize geçen imkanları geri tepmiş iseniz bundan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz. Bazı şeylerin geç farkına varılabilir. Eğer bir süre önce size yapılan bir iş teklifi ya da başka bir teklif varsa onu kabul etmediğiniz için üzüntü duyabilirsiniz. Hayatınızdaki insanlar ya da şartlar sizi teklifleri reddetmeye sürüklediyse yeniden bu imkanları ele geçirmek isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki engeller ve baskı ortadan kalkar, şartlarınız fırsatları kabul etmek için müsait olur. Rüyada otobüse yetişemeyerek kaçırmak, sıkıntılı bir süreç atlatmak, hedeflerine beklenen sürede ulaşamadığı için hayıflanmak anlamına gelir. Eğer iş veya eğitim hayatına dair bazı pişmanlıklarınız varsa telafi etmek isteyebilirsiniz. Sizi hırslandıran olaylar yaşanabilir.

Rüyada otobüse yetişmeye çalıştığını görmek, zoru başarmak ve hiç kimsenin sizden beklemediği bir şeyi başarmak anlamına gelir. Eğer uzun zamandır istediğiniz bir ey varsa yakında sahip olabilirsiniz. Eğer başarısız olduğunuz bir sınavınız ya da başka bir şey varsa ikinci defa şans yüzünüze güler. Yeniden şanınızı deneyerek bu sefer başarılı olabilirsiniz.

Rüyada Otobüsün Peşinden Koşmak

Uzakta yaşayan eş dost akraba ile bir süre daha özlem çekmek, sabır etmek anlamına gelir. Tahin edilen süreden daha geç buluşabilirsiniz. Örneğin eşi uzakta çalışanlar daha uzun süre eşleriyle ayrı kalabilirler. Şehir dışı ya da yurt dışı yolculukları ertelenebilir, beklenenden geç sürede bu yolculuklar yapılabilir.

Rüyada Otobüse Binememek

Verilen bazı sözlerin geç tutulacağına yorumlanır. Bir süre önce size büyük bir söz veren kişiler bu sözlerini beklenen süreden daha sonra tutarlar. Örneğin iş bekleyenlerin işleri hemen olmayabilir. Veya başka beklentileriniz zamanında gerçekleşmese de er ya da geç gerçek olur.

Rüyada Otobüse Yetişememek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yıllardır görmediğiniz insanlar ile görüşmeye ve hasretlerin geç de olsa bitmesine yorumlanır. Küs olduğunuz ve görüşemediğiniz insanlar varsa bu insanlar ile yakında görüşme sağlanır. Geç de olsa bir şeyler başarılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ayşe dedi ki:

    Rüyamda birden fazla ıett otobüsünü kaçırıyordum binemiyordum bi türlü

    1. Mehmethan dedi ki:

      Bem tekini kacirdim ruyamdaki hersey olumlu bi bu olumsuz dogru ama pismanliklarim var

DMCA.com Protection Status