Rüyada Para Unutmak

Rüyada para unuttuğunu görmek, evinizde gelirin eskisinden çok daha fazla olacağına ve elinize daha çok para geçeceğine yorumlanır. Zamanında almak istediğiniz şeyler varsa satın alabilecek geliriniz olabilir. Kişi borca girmekten çekinmez ve eksiklerini giderir. Eğer bir süredir ihtiyacınız olan ve ertelediğiniz şeyler varsa satın alabilirsiniz. Rüyada evde para unutmak, eviniz için para harcamak, onarım yapmak ya da eşya almak demektir. Evinizde kaybolan bir şey varsa bulunur. Eğer evinizde kırılan ya da bozulan bir eşyanız varsa da yakında telafi edilir, kişi ev içi ihtiyaçlarını karşılar. Rüyada para görmek, genellikle maddi endişelerin biteceğine yorumlanır. Parasal sıkıntılara çözüm bulunur.

Rüyada bankamatikte para unutmak, zamanında maddi kaybı olan kimseler varsa son bulur. Maddi olanaklarınız gün geçtikçe artar ve yeniden maddi kayıplar telafi edilir. Eğer size borcu olduğu halde ödemeyen veya unutan biri varsa yakında öder. Mahkemesi olanlar bekledikleri tazminatı alırlar.

Rüyada Para Vermeyi Unutmak

İş hayatında şanssızlıktan kurtulmak ve şansın talihin açılmasına, terfi almaya yorumlanır. İşsiz olan biri için bu rüya yüksek maaşlı bir iş demektir. Rüyada para ödemeyi unutmak, borçlarını kapatmak demektir. Borçlarınızı erteliyorsanız yakında elinize geçen para ile borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Rüyada Para Cüzdanını Unutmak

Yapılan harcamaların ardından pişman olmaya ve yüklü borç ödemeye yorumlanır. Eğer birine emanet ettiğiniz mal mülk varsa üstüne konabilir ve sizi mağdur edebilir. Şu günlerde birine güvenirken kendinizi de güvence altına almanızda fayda var. Rüyada para çantasını unutmak, parasına göz koyan birine yorumlanır. Sizin olan parada gözü olan birileri olabilir.

Rüyada Para Unutmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, dökülen alın terinin boşa gitmemesine ve bol gelire yorumlanır. Elinize geçen parayı istediğiniz gibi değerlendirebilir, hayırlı kazançlar sağlayabilirsiniz. Sermaye biriktiren kişiler de yakında kendi işlerini kurabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Emine
 2. Ferhat
  • admin
 3. Berkay
  • admin
 4. alperen
  • admin
 5. Cem
  • admin
 6. Özgür
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status