Rüyada Parmak Kopması Görmek

Rüyada parmak kopması görmek, bir süre önce sevdiklerinizin yapmış oldukları uyarılara rağmen dinlemeyen kişiler için zarara uğramaya yorumlanır. Girilen bir borçtan sonra da pişman olunabilir. Eğer kredi çekmek ve borca girmek konusunda aceleci karar verdiyseniz daha sonrasında bu durum sizi zorlayabilir. Ev araba alıp uzun vadeli kredi çeken kişiler kredi borçlarına yetişmekte zorlanabilirler. keşke almasam dediğiniz bir şey de olabilir. Lüks harcamalar ya da fuzuli harcamalar sebebi ile geçinmekte zorluk çekenler bir süre daha para sıkıntısı çektikten sonra rahata erişirler. Rüyada parmağının koptuğunu görmek, aynı zamanda alınan bazı kararlardan dolayı pişmanlık duymaya yorumlanır. İş değişikliği veya iş kurmak gibi konularda aceleci davranan kişiler bundan dolayı pişman olabilirler. Biraz daha sabır etmeniz daha faydalı olabilir.

Rüyada ayak parmak kopması, aileden uzak kalmak demektir. İş veya eğitim sebebi ile düzeniniz değişebilir ve başka bir yere taşınmanız gerekebilir. Örneğin başka bir ülkede yaşayanlar da memleket özlemi çekebilirler, aile ve dostlarınıza şu günlerde çok ihtiyacınız olabilir.

Rüyada Parmak Kopması ve Dikilmesi

Zamanında elinizden çıkan bir mal mülk varsa geri geleceğine yorumlanır. Sizi dolandıran veya aldığı borcu ödemeyen kişiler varsa da geri öderler. Er ya da geç hakkınız olan para pul elinize geçer ve adalet sizden yana olur. Mahkemeniz varsa gelen sonuca sevinebilirsiniz.

Rüyada Çocuğunun Parmağının Koptuğunu Görmek

Aile büyükleri ile küslük varsa barışmaya yorumlanır. Anne babası veya akrabaları ile görüşmeyen kişiler aralarındaki sorunları çözerler. Hayırlı vesileler ile bir araya  gelinebilir ve barış sağlanabilir. Özlemler biter, kimseyle küs kalınmaz.

Rüyada Parmak Kopması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendi harcamalarınız ve borçlarınız yüzünden pişman olmaya ve yapılan harcamalar sonrasında para sıkıntısı çekmeye yorumlanır. Bir yerden gelecek olan paraya güvendiyseniz bu paranın beklediğiniz zamanda elinize geçmemesi sizi sıkıntıya düşürebilir. Başkaları yüzünden de bir mağduriyet olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Aslı dedi ki:

    Rüyamda benle ilgilenen bir erkek vardı ve parmaklarında siyahlıklar vardı his gibi. Ona bu siyahlıkların ne olduğunu sorduğumda yaptığım işle alakalı dedi. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler 😊

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status