Rüyada Patronunun Ölmesi

Rüyada patronun öldüğünü görmek, iş hayatında düzen ve istikrara, makam mevkisinden memnun olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde iş hayatında sizin hakkınız olan sorumluluk ve görevler verilebilir, işlerinizde başarılarınızın karşılığını alırsınız. Rakiplerinize karşı üstünlük sağlanır. Özellikle de çalışma arkadaşları ile arasında sorunlar olanlar ve rekabet varsa onlara üstünlük sağlayabilirsiniz. Patronu ile iyi geçinemeyenlerin arası düzelir. Rüyada patronun öldürülmesi, yeni bir işe başlamak ya da ek gelir sağlamak demektir. Daha çok para kazanarak işinizden memnun hale gelebilirsiniz. Sürekli şikayetçi olduğunuz görevler üzerinden kalkar. Kişi iş hayatında daha mutlu olur.

Rüyada eski patronunun öldüğünü görmek, iş hayatında yükselmek ve otorite sahibi biri olmak anlamına gelir. Kendi işini yapanlar kendi işinin patronu olup yeni istihdam sağlayabilirler. Başka birinin yanında çalışanlar ise yetkili kişi olabilirler. Yeni terfi alınabilir, yeni görevlere atanabilirsiniz. Mesleki hayatta önünüze koyduğunuz hedefler teker teker aşılır.

Rüyada Patronunun Ölmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında çok az para kazandığınız işlerde şimdi çok para kazanmak ve çok iyi imkanlara sahip olmak anlamına gelir. İş hayatında çekilen dert ve cefanın ardından hak edilen aşarı ve saygınlık gelir. Hakkınız olan makam mevki size verilir. Yakında mutlu olacağınız gelişmeler olabilir ve gelen haberler iş yerinde hırsınızı artırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Duygu dedi ki:

  Rüyamda Eski patronum kucağımda öldü. Aslında kendisini hiç sevmem ama ölümüne çok ağladım

 2. Aysu dedi ki:

  Rüyada patronum çok hastalanıyo benım kucagımda ölüyo tam gömeceklerken tekrar diriliyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sizden iyilik istemesine yorumlanır.

 3. SSvd dedi ki:

  Rüyada patronumun öldüğünü ama ölmeden önce iş yerimizi çiçeklerle donattığını görmek ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş fırsatına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status