Rüyada Pencereye Bayrak Asmak

Rüyada pencereye bayrak astığını görmek, devlet dairesinde işi olan kişilerin belge ve evrak işlerinde her şeyin yolunda gideceğine ve bir aksilik ile karşılaşmayacaklarına yorumlanır. Eğer devlet memuru iseniz iş hayatınıza yönelik uygun zamandır beklenen şey gerçek olur. Örneğin istediğiniz yere atamanız olabilir ya da iş ortamında terfi alabilirsiniz. Kişinin kıdemi artar ve işlerinde uzmanlaşır. Kendi işini yapanlar da vatana millete hayırlı olacak girişimlerde bulunur, hayır kuruluşuna yardım edebilirler. Rüyada cama bayrak asılması, memleketinden uzakta yaşayanlar ve uzun zamandır ailesi ile görüşemeyen kişilerin aileleri ile kavuşacaklarına yorumlanır. Aile büyüklerini ziyarete gidebilirsiniz.Sınava girecek olanlar da sınavlarında yüksek not alıp istedikleri yerde eğitimlerini tamamlayabilirler.

Rüyada cama türk bayrağı asmak, evli olanlar için vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmeye yorumlanır. Eğer asker yolu gözleyen biri varsa hayırlı haberler alınır. Kişi çalışmıyorsa devlet dairesinde bir işe girebilir ve yeni bir kariyer hedefi olabilir.

Rüyada Evine Bayrak Asmak

Evinizde hayırlı olayların olacağına ve aile fertlerinin de mutluluklarına şahit olmaya yorumlanır. Eğitim hayatı devam eden aile fertlerinin eğitimlerine destek olabilirsiniz. Sayenizde güzel bir eğitim hayatları olabilir veya burs verilebilir. Ya da işsiz olan aile fertleri iş bularak kendilerini geçindirebilirler. Aile içinde sevinçlerin ardı arkası kesilmez.

Rüyada Pencereye Bayrak Asmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendi işlerinizde her şeyin yoluna girmesi ve mahkemeniz varsa olumlu sonuçlanmasına, hakkınızın geri iade edilmesine yorumlanır. Kişi çeşitli sebepler ile devlet dairesine yapmış olduğu başvurularından hayırlı haberler alır ve işleri rast gider. Zamanında çıkan aksilikler de telafi edilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Hamide
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status