Rüyada Ruhun Bedenden Ayrıldığını Görmek

Rüyada ruhun bedenden ayrılması, sağlık ve sıhhate erişmeye, iyilikler yapıp iyi bir amele sahip olmaya, duaların kabul olmasına yorumlanır. Çok büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz. Hayatınıza giren insanlardan hayır görür ve kısa zamanda huzur mutluluk baki olur. Büyük sıkıntılardan arınarak gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Eğer verdiğiniz sözler varsa bu sözleri de tutacak, rahat ve huzur içerisinde yaşayacaksınız. Yaptığınız işlerle pek çok insana faydanız dokunabilir. Bu sayede doğru seçimler yaptığınızı göreceksiniz.

Rüyada ruhun bedenden ayrıldığını hissetmek, rahat ve sağlıklı bir hayat sürmek anlamına da gelir. Hayatınızdaki büyük sorunların çözümü ile birlikte artık kafanız rahat eder. Önemli bir dertten kurtulabilirsiniz. Bu hayatınızda büyük bir değişim getirebilir. Mahkeme ve dava işleri olan kişiler de en sonunda istedikleri ve hak ettikleri sonucu alabilirler.

Rüyada Ruhun Bedenden Çıktığını Görmek

Kalbinizin kötülüklerden arınması ve hayırlı işler yapmak, sağlam bir karakter olarak yorumlanır. İnsanlara örnek olacak davranışlar sergileyebilir, iç huzuru yakalayabilirsiniz. Bazı kötü alışkanlıklar da geride kalabilir. Rüyada ruhun bedenden çıkmaya çalışması, doğru yolu bulmak ve doğru seçimler yapmak, yanlış kararlardan vazgeçmek gibi anlamlara da gelir. Artık manevi yönden kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Rüyada Ölmek Ruhun Çıkması

Suçluluk duyduğunuz bir konuda gönül rahatlığına erişmek ve özellikle bazı hataları telafi etmek, iyi bir amaç için kolları sıvamak gibi anlamları vardır. Çok büyük bir iyilik ile adınız anılabilir, dini yönden hayırlı işler yapılabilir.

Rüyada Kendi Ruhunu Görmek

Sağlıklı ve sıhhatli bir ömür olarak yorumlanır. Eğer bazı sağlık problemleriniz varsa yakında sıhhate erişebilirsiniz. Manevi yönden de kendinizi oldukça güçlü ve huzurlu hissedebilir, stresten ve dertten kurtulabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan sorunlar son bulabilir.

Rüyada Ruhun Yükselmesi

Hayatınıza yeni bir sayfa açmak ve yepyeni bir düzen kurmak, mutluluğun katlanması anlamına gelir. Hayatınıza düzen gelebilir, iş ya da evlilik sebebi ile sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bekar olanlar evlenerek hayatlarında farklı bir sayfa açabilirler. Rüyada ruhun göğe yükselmesi, günahlardan arınmak ve af dilemek anlamına da gelir. Kendinizi suçlu hissettiğiniz bir konuda hatanızı telafi edebilirsiniz.

Rüyada Ruhun Bedenden Ayrılması Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyada ruhun bedenden ayrılması, tehlikeden uzak ve rahat sağlıklı bir hayat sürmek, büyük sorumluluklardan kurtulmak anlamına gelir. Hayatınızda ciddi değişimler olabilir, büyük sıkıntılar aşılabilir, artık manevi yönünüze ağırlık verebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ali dedi ki:

  Selamun aleyküm ben rüyamda rüya gördüğümü gördüm.rüya içinde rüya görmeknin hikmeti nedir şimdiden Allah razı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntıların tez zamanda bitmesi, hayırlı bir olaya yorumlanır.

   1. Gökhan dedi ki:

    Ben rüyamda ruhumu kendi kontrolümde bedenimden ayırdım. Demekki isteyince oluyormuş diye hissederek yan odaya kadar gittim ve tekrar geri gelip bedenime dokunup girmeye çalışarak denemeler yaptım. Tüm bunların bir rüya olduğunun farkında olarak keyifliydim. Bedenimin hissedip etmediğini anlamaya çalıştım. Tekrar girmekte zorlandım ve uyandım. Anlamı nedir acaba, sanki bir rüya gibi değildi çok gerçekçiydi.

    1. admin dedi ki:

     Çok istediğiniz bir şey gerçek olabilir, kısmetleriniz artar.

     1. Beyza dedi ki:

      Merhaba ben rüyamda ruhumun bedenimde ciktigini fark ettim bedenim dier tarafta ruhum geziyordu sonra geldi bedenime girmeye calisti zor oldu ama ruhla beden birlesince hareketsiz kaldim sadece konusabildim ve ruhum bedenimden ayriligi zaman saclarimin bi kısminin beyazlamis olmasini fark ettim anlami nedir acaba hayir olsun

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya uzun ve sıhhatli ömre, dertlerinizden arınmaya yorumlanır.

     3. Hatice dedi ki:

      Ben rüyamda bedenimden ruhumun ayrıldığını gördüm çok korktum öleceğimi zannettim kelime_i şehadet getirdim salavat çektim imansız günahkar gitmiyim diye öyle uyandım

    2. Fatma dedi ki:

     Rüyamda sevdiğim adamla oturuyorduk.bana uzanmamı ve gözlerimi kapatmamı söyledi.kapattım ve ağzıma yuvarlak bişey koydu.bir süre sonra sıkılıp gözlerimi açtığımda sevgilim başucumda oturuyor. Ben yataktayım ama kendimi 1 metre yüksekte bana doğru bakarken gördüm. Ruhum ayrılıp yükselmişti ve karşımdaydı. Çok korktum. Sonrada uyandım

    3. Yeliz dedi ki:

     Rűyada kendi bedenimi ruhum yıkıyordu anlamı ney inșallah. Allah șimdi den razı olsun teșekkűr ederim.

     1. Eda dedi ki:

      Merhaba, rüyamda az muhatap olduğum bir insanın can çekiştiğini ruhunu teslim edemediğini adeta savaştığını acı çektiğini gordum. Ve sadece uzaktan izleyebildim. Görünce dehşete kapılıyordum nedir acaba manasi? Teşekkürler şimdiden.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya zor durumda olan birinden iyi haber almaya yorumlanır.

    4. Çiğdem dedi ki:

     Merhabalar rüyamda bir ses bana bir adamı gostererek ruhunu bedeninden ışık topu halinde çıkarttı ve biz insanları böyle anında öldürüp başka bir insanın bedenine o ruhu yerleştirdi ve işte böylede diriltiriz dedi. Anlamı nedir merak ediyorum.

   2. Gülcan dedi ki:

    Merhaba doğru yere mi yazıyorum bilmyiyorum. Daha az önce uyandım hemen anlatmak istiyorum rüyamda bir kız çocuğu gördüm 2 3 yaşlarında onu seviyordum falan ileride benim kızım olacakmış sanki o an rüyamda görüyormuşum gibi bişeydi. Sonrasında insanlar ile iletişim kurmaya çalışıyorum beni görmüyorlardı. Sonra rüyamda öğrendim ki ben kaza geçirmişim 3 kişilik bir kaza diğer ikili yaşıyor ben ölmüşüm be suçu bana atmaya çalışıyorlar. Bende benim yaşamam lazım diyor düşünüyorum yaşayacağım sanıyorum ama ya bedenimi morga sttılarsa diye düşünüyorum sonrasında yolda gidiyorum bazı tanıdıklarım geçiyor ama beni kimse görmüyor bir sarraf var oraya gidiyorum beni görmüyor bir yere borçlar yazmış annemin adını görüyorum annemin borcu yok oraya ama yazmış adını o ismi siliyorum sonra çarşıda ilerliyorum beni görsünler yaşıyorum istiyorum olmuyor sonra ilerlerken biri ile çarpışıyşruz bir kadın ile ben normalde tanımıyorum ama rüyamda o kadın beni görecek sanıyorum görüyorsa ama beni ben olsrak görmüyor başkası olarak görüyor kadının bakıyor sandeleti kopuyor ona terlik veriyorum teşekkür ediyor ama beni bir başkası olarak görüyor sonra ise telefonum çaldı uyandım neydi bu rüya anlam veremedim çok etkilendim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni gelir kapısı aralamak ve maddi endişelerden kurtulmak, özlemlerin bitmesine yorumlanır.

    2. Elif dedi ki:

     merhaba ben ruyamda kendi yatagimda uyuyordum ve sanki ruhum cekiliyordu ama ben bundan korktum ve uyanmaya zorladim sonra birden ruhum cekilmeyi birakti sonra uyandim bunun yorumu nedir acaba

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya uzun zamandır sizi üzen bir konuda hayırlı gelişmeler olmasına yorumalnır.

     2. Fırat dedi ki:

      Merhaba bende aynısını gördüm ce gözümü kapatıp uyuyamiyorum siz suan ne durumdasınız acaba

    3. Kerim dedi ki:

     Yarı uyanık gibi sanki gözüm biraz açık ruhumun ben yataktayken yukseldiğini gördüm vücudum uyuştu korktum yaklaşık 30 saniye sürdü ve ruhum yükseldiği gibi yavaşça girdi bedenime birden sıçrayarak uyandım ve tekrrr uyudum bu çok sık olmaya başladı neden acaba?

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sağlık sıhhate ve dertten kurtulmaya yorumlanır.

    4. Dilek dedi ki:

     Ben olsam bu rüyaya şöyle yorumlardım çok net olarak annenin unuttuğu bir ufak borcu var tanımadığın bir fakire cok fakir olacak bir terlik miktarı para ver boyle ruyalar bagzi kişilere bilinçli unutkanlığı olmadığı için gönderilir diye düşünüyorum annene bu bilgi gidiyordur ama annen rüyasını unutuyor demekki hatirlayamiyo daha dirayetli birini seçiyorlar bence benim düşüncem ruyada seni görmemeleri sessiz yap işini kimse tanımasındır iftirada bunun yükü anlamındadır bence bir vatandaş olarak yorum yapıyorum bunuda belirtmek istedim bir şey bildiğimden değil!!!

   3. Alev Övec dedi ki:

    Merhaba, ben rüyamda silah ile öldürüldüğümü gördüm. Sonra hiç acımadığını düşünerek ve hiç bir şey hissetmeyerek ruhum bedenimden ayrıldı. Kendimi sırf bir enerji olarak hissettim ve bu enerji olarak gökleri aşarak uzaya eriştim ve uçarak yıldızları ve gezegenleri gördüm. Sonra Annemin çağırışını duyup hastanede yatan bedenime geri döndüm ve geri canlandım. Yorumunuz için teşekkürler sağlıklı kalın.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya küs olduğunuz kişilerden haber almak, birinin kendini affettirmesine yorumlanır.

   4. Gunay dedi ki:

    Meraba ben namaz kila hicabli birsiyim ben uymadan once seydet getiririm fatihami okuyub uyirum .Men ruyamda cok yakin zamanda ruhumu bir kadin tarafında ruhumu bedenmden cikardi bu cok gercekdi ben o acin tum bedenmde hisdedim ruhum cikarken ruhum boazım ve goysumu usdunde cikardi ve ban dedi gel san gelcek hayatın gonderecem ban kendim en son yaşlamir benbeyaz saclar yaşilim kendi nasil yaslandi gordum bu ne anam geliyor hayir olsun inşallah

   5. Hakan dedi ki:

    Merhaba rüyandayken bi anda uyanıyorum ve bedenimin farklı yerde oldugunu hissediyorum dua okuduğum zaman farklı yerde uyandığımı farkediyorum bunun anlamı nedir teşekkür ederim.

  2. Feyzullah erden dedi ki:

   Selamın aleyküm ben esim ile yan yana oturuyorum bir anda vücudum uyuştu hiçbir şey hissetmemeye basladim elimi esime uzattım bagiriyorum duymuyor o anda ruhum goklere uctu öldüm

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya ailede hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

  3. Ümran dedi ki:

   Selamün aleyküm, ben uzun süredir aralıklı aralıklı aynı rüyayı görüyorum. Rüyamda evimde uyuyorum sonra uykumda ruhum bedeninden yükselip göğe çıkıyordu zorla. Ve ben çok korkuyordum bundan dolayı sesim çıkmıyordu anneme seslenemiyordum. Çok garip ve sürekli gördüğüm bir rüya. Anlamı nedir ? Gerçekten merak ediyorum. Hayırlı günler şimdiden:)

 2. Mehmet bey dedi ki:

  Ben

  1. Esra dedi ki:

   Rüyamda deprem oluyordu baya sallanıyordum o sallantıya uyandım ve korkumdan Şahadet getiriyordum tam o anda kalbimin sesini duydum duruyordu ve bedenimin çıkışını gördüm o sırada da uyandım neye delalet oluyor acaba?

 3. Ali dedi ki:

  Selamun aleyküm rüyamda ameliyathanedeydim bir doktor ve hemşire tanımadığım birini ameliyat yapıyordu. Bende sadece izliyordum. Şimdiden Allah razı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sorunları olanlar için sıhhate erişmek, daha zinde olmaya yorumlanır.

   1. Sinem demir dedi ki:

    Selamun aleykum rüyamda yolda yürürken bir kurşunla yere düşüp öldüğümü gördüm ve ruhumun bedenden çıktığını gördüm ve ruhum yukarı doğru yükseliyordu ve birden kendimi bir deniz kenarında gördüm. Ruhum oradaydı, haykırarak ağlıyordum gitmek istemiyordum. Annecim diye ağlıyordum.

    1. admin dedi ki:

     Uzun ve sağlıklı bir ömür yaşamaya, aile içi refaha yorumlanır.

     1. Merve dedi ki:

      İyi günler. Ruyamda baska bir ewdyz ama bizim ewimizmis baban annem ben warim kisa boylu bir adam geliyo cinelrden bahsedyo ve zor kurtuldm dye bseyler anlatyodu ondan sonra benim ruhum birden cikti ve o adama gecti ruhumu gordum cikarken hissettim ruhum saydamdi ve o adama ruhum gecince adam kadina dönüştü esmer uzun boylu kilolu bir kadina sonra gtti kayboldu ondan sonra bu adam yine geldi ve ben gelince ruhumu nereye goturdun geri getir geri ver dedim bana dediki babanla konusma dedi sanki babam kötü birisiymiş gibi ima etti sonra tekrar kayboldu sonra babami evin icinde aramaya basldm babam yoktu anneme dedim annemle evin icinde ararken odada pattaniyeyle sarilmis otururken buldum

     2. admin dedi ki:

      Evinizde rızkın artmasına, bol kazanca ve uzun süredir beklediğiniz yerden çok sevineceğiniz haberler almaya yorumlanır.

     3. Hasan dedi ki:

      Ruyyamda nefes alma seslerimi duymaya başladım sonra güm diye bı ses ve nefesim kesildi vicudum birden ısındı yataga biraz gömülür gibi oldum gözüm yarım açık gibiydi etraf tupturuncu ruhumun bedenimiden çıktığını gördüm ve oldum zandim oyle hissettim yani bunun açıklaması nedir

     4. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni başlangıçlar yapmaya ve temiz habere yorumlanır.

   2. Fatih dedi ki:

    Selâmün aleyküm. Ben rüya mıydı gözüm açıkmıydı bilmiyorum ama kapalıysa da gözümü açtığım gibi buldum rüyada aynı vakitti. Gündüz vakti beyaz bir ışık huzmesi vardı yanımda ve kanım çekiliyor gibi hissettim öldüğümü hissettim. Ruhum bedenimden ayrıldı Allah Allah dedim sonra bir kere de La ilahe illallah dedim hızla ruhum yükselmeye başladım çok korktum ağzım kapandı sonra annemle babam geldi aklıma bilincimi toplamaya çalıştım onlara sarılmak istedim ruhum tekrar evin tavanını aşmadan hızla bedenime döndü 26 yaşında erkeğim uyanınca rüyada etkisinde kaldığım gözyaşı döktüğüm nadir bir ruya anlamı nedir.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya şansın bahtın açılmasına, yeni bir sayfa aralamaya yorumlanır.

 4. Ali dedi ki:

  Selamun aleyküm rüyamda cami müezzini ile ben tanımadığım ölmüş birini bir kartona gömmüştüm. Müezzin kartonun yani ölünün üzerine toprağı az koymuştu. Bende biraz daha koyalım dedim ama müezzin koymadı. Sonra onu gerçek mezara kadar taşıyıp oraya gömmüştük. Bunu yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Günahlardan af dilemeye, yapılan bir hatayı telafi etmeye yorumlanır.

   1. Fatma dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim adamla oturuyorduk.bana uzanmamı ve gözlerimi kapatmamı söyledi.kapattım ve ağzıma yuvarlak bişey koydu.bir süre sonra sıkılıp gözlerimi açtığımda sevgilim başucumda oturuyor. Ben yataktayım ama kendimi 1 metre yüksekte bana doğru bakarken gördüm. Ruhum ayrılıp yükselmişti ve karşımdaydı. Çok korktum. Sonrada uyandım

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sevdiğiniz kişi ile birlikte güzel bir gelecek planı kurmaya yorumlanır.

  2. Emine dedi ki:

   Selamün aleyküm.Ben ruyamda tanimadigim kari koca ve
   Bir yaşlarindaki bir bebegin ruhunun göğe yükseldigini gordum .Benimle ne gibi bir ilgisi olabilir?

 5. Eray dedi ki:

  Benim rüyamda rüya gördüm ve sevdiğim kız ölmüştü onun ruhuyla konuşuyordum ben senin yanıma gelicem gibisinden bişey diyordum sonra ben uğraştım bi şekilde ruhum bedenımden cıktı ve onun yanına gittim ona sarıldım kokusunu içime çektim daha sonra ona dedim ki ben tekrar gelicem öbür gün oldu gene uyurken uğraştım ve ruhum çıktı ve gene onun yanına gittim çok güzel bir rüyaydı.

 6. Betül dedi ki:

  Merhaba rüyamda ilk basta bir kadin gordum kek filan birseyler yiyordu sonra onu gorunce benimde canim kek çekmisti kadinla bir konusma yaptik ne oldugunu hatirlamiyorum sonra bana birseyler ikram etmisti ama kekten vermemisti niyeyse :’) sonrasinda baska bir kesit yatağımda yatıyordum normal herşey uyuyorum sonra bir anda birşey oluyor önümden beyaz iki kol şeklinde ruhumu resmen birşey çekiyor birde yatağımın hemen yaninda perde var orada bir yuz goruyorum baktigimda korkuyorum anne demeye calisiyorum ama sesim cikmiyor cok korkuyorum sanki oluyormusum gibi inanamiyorum pek, icimden birseyler diyorum şimdi olmasin gibisinden çok korkuyorum, birde sanki gercek gibiydi hemen sonrasında uyandım gerçek miydi ruya miydi kestiremedim çok acaip birşeydi korktumda yorumlayabilirseniz sevinirim neden boyle bir ruya gordugumu anlayamadim

  1. Asena dedi ki:

   Merhaba. Ben rüyamda babamın bizi çabuk gelin ve bakın demesiyle hepimiz ailece pencereden bakmaya başladık. Sanırım babam bir kaza gösteriyordu bize. Fakat birden bire bir tane yaşlı teyzenin ruhu ve o kanatları vardı beyaz renkte. Yükselip yukarıya doğru uçmaya başladı. Ve çok garip rüyaydı. Hava kasırga ve seher idi. Sanki 5 6ıydı saat. Admin bunun anlamını cevablandırır mısınız?

   1. admin dedi ki:

    Aile içerisinde bir süredir uğraştığınız dert ve sıkıntıların bitmesine, rahat bir nefes almaya yorumlanır.

  2. Hasan dedi ki:

   Ruyyamda nefes alma seslerimi duymaya başladım sonra güm diye bı ses ve nefesim kesildi vicudum birden ısındı yataga biraz gömülür gibi oldum gözüm yarım açık gibiydi etraf tupturuncu ruhumun bedenimiden çıktığını gördüm ve oldum zandim oyle hissettim yani bunun açıklaması nedir bu bu

 7. Betül dedi ki:

  Merhaba rüyamda ilk başta bir kadın gördüm. Kek filan bir şeyler yiyordu. Sonra onu görünce benimde canım kek çekmişti. Kadınla bir konuşma yaptık. Ne olduğunu hatırlamıyorum. Sonra bana bir şeyler ikram etmişti ama kekten vermemişti niyeyse :’). Sonrasında başka bir kesit yatağımda yatıyordum. Normal her şey uyuyorum, sonra bir anda bir şey oluyor. Önümden beyaz iki kol şeklinde ruhumu resmen bir şey çekiyor. Bir de yatağımın hemen yanında perde var. Orada bir yüz görüyorum. Baktığımda korkuyorum anne demeye çalışıyorum ama sesim çıkmıyor. Çok korkuyorum sanki ölüyormuşum gibi inanamıyorum pek, içimden bir şeyler diyorum. Şimdi olmasın gibisinden çok korkuyorum, birde sanki gerçek gibiydi. Çok acayip bir rüyaydı. Yorumlayabilirseniz sevinirim. Neden böyle bir rüya gördüğümü anlayamadım.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına, özellikle parasal anlamda sorunların tez zamanda giderilmesine yorumlanır.

 8. Ali dedi ki:

  Selamun aleyküm rüyamda sabah ezanı okunurken bende yatağımda uzanmış dinliyordum. Bunu yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş yapmak ve dua almaya yorumlanır.

   1. Nazlı dedi ki:

    845 sayısının anlamı ne acaba bir yerde yazılıydı sanki mezar taşı gibi bişeydi ama mezar değildi bende hep 845 gün ömrüm kaldı diye düşünüyorum

    1. admin dedi ki:

     Verilen sözlerin geç de olsa tutulmasına yorumlanır.

     1. Oğuzhan dedi ki:

      Rüyamda yattigim yerde taksinin içinde kendimi görüyorum böyle bı rüzgar eser gibi bişey oluyor korkuyorum sonra Ayetel Kürsi okuyorum ve o sırada rüzgar daha sert esiyor gibi ruhum bedenim den ayrılmış gibi bişey oluyor sonra uyanmayi deniyorum vücudumu hareket ettiremiyorum sonra tekrar uyanıyorum normal hayat tayim

     2. admin dedi ki:

      Hayırlı bir haber almaya ve alın terinin karşılığını almaya, bol kazanca yorumlanır.

 9. Ali dedi ki:

  Selamun aleyküm ben rüyamda tevbeyi istiğfar getiriyordum. Yaklaşık 23000 istiğfar getirdiğimi gördüm. Bunun bir anlamı var mı? Şimdiden Allah razı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Çok istediğiniz bir şeye erişmeye yorumlanır.

 10. Akin dedi ki:

  Bu sabah 4 de kendiliğimden uyandım. Çok uykum olmasına rağmen. Aradan biraz zaman geçti yan yatıyordum. Arkamdan ayaktan yukarı kadar ruhum çıktığını hissettim ve kelime sadet getirdim. İçimden dedim aha ölüyorum dedim ve hatırladığım kadarıyla uyumuyordum. Rüya değil gibiydi ama rüyada olabilir resmen ayaktan ruhun çıkmasını hissettim daha sonra da uyamadım.

  1. admin dedi ki:

   Sağlığı artmasına ve daha rahat bir hayat sürmeye yorumlanır.

 11. Ayşen dedi ki:

  Selamın aleyküm lütfen benimde rüyamı yorumlayın. Rüyamda kendi evimizdeyim ama evimiz aynı gibi gözükmüyor. Daha aydınlık annem salonda çay içiyordu. Bende koridorda ki aynanın önüne gelip elimdeki kurandan bir sure okudum sonda çok şiddetli bir rüzgar oldu. İçimden bir ruh çıktı ama kendi ruhum gibi değil kötü bir ruh gibiydi. Sonra ben anneme diyorum ki bak dar ettin mi artık dikenlerim çekiliyor. Lütfen yorumlayın.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılardan tez zamanda arınmak demektir.

 12. kezban dedi ki:

  Rüyamda köyde bir yerdeyim. Birden uçmaya başladım. Yol çok karanlıktır ne hikmetse yol boyunca uçuyorum. O arada yol kenarında bulunan mezarlığın kenarında yaşayan kayın pederimin ruhu yolumu kesti. Onu itekleyerek yanından geçtim. Yolun yokuşundan aşağı gittim. Düze çıkarken babamların evine geldik benimle konuşmak istemeyen abim vardı. Çocuğum zordaydı ona ulaşmaya çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sıkıntılara çözüm bulmak, rahatsız biri varsa iyileşmesine yorumlanır.

 13. Yilmaz dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yüksek bir binanın tepesindeyim. Gözle göremediğim ancak çok güçlü olduğunu bildiğim adeta bir hava dalgası gibi bir olay gördüm. Bana rüyamda dünyanın sonunu getiren bir durum gibi hissettiriyordu. 1 kere kaçabildim. Beni de içine alacağını biliyordum adeta. Tam teslim olmaya niyetlendim ki o görünmez dalgaya yakalandım. Yüzümden başlayarak ruhum çekiliyor gibi hissediyordum ki uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İmkansız gibi gelen bir hayalin gerçek olması ve zor bir şeyi başarmaya yorumlanır.

 14. Rüya dedi ki:

  Odamda yatıyorum, vücudumda değişik bir his hissettim uyuşma gibi. Vücudumdan ruhumun çıkmaya çalıştığını gördüm. Burnumun ucundan bir tırnak boyu kadar çıkmıştı kendime geldiğimi hissettiğim zaman. Uykuda ölüyor muyum diye düşünürken eski arkadaşlarım dahil gördüm. Sonra ölmek istemiyorum dedim. Bildiğim ne dua varsa okudum yavaş yavaş geri yerine yerleşti. Korktuğum için eşime baktım ama işe gitmiş. Baktığımı hissettim ama kalkmadım da yerimden, sabah 6.30 civarıydı.

  1. admin dedi ki:

   Sizi çok endişelendiren ve stres veren bir şeyden kurtulmaya, rahata erişmeye yorumlanır.

   1. Nazlı dedi ki:

    Ben rüyamda etrafım camlarla kapalı kutu gibi bişeyin içindeydim ruhum bedenimden ayrılıyordu bende şahadet getiriyordum dualar ediyordum sonra 845 sayısını gördüm uyandım bu msjimi görenler lütfen anlamını bilen varsa cvp yazsın rica ediyorum çok merak ediyorum kendim internette bulamadim

    1. admin dedi ki:

     Günahlardan tövbeye ve yapılan hataları telafi etmeye, iç huzura yorumlanır.

 15. nazli dedi ki:

  ruyamda bur evdeyim ve o anda deprem oluyor o panikle 4 ve 5 yaslarindaki 2 kucuk cocuklarimini alip cikiyorum 11 yasindaki buyuk kizim da akrabam ile arkamdan geliyo ama disari ciktigimda ben vr kucuk cocuklarim oluyor. akrabam ve buyuk kixim yok

 16. nazli dedi ki:

  Rüyamda hastanede alt katında olduğumu, neden niçin bilmiyorum ama anında oranın deniz gibi su dolduğunu, kendimi zor kurtulduğunu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç sağlamaya ve sıkıntıları atlatmaya yorumlanır.

 17. Merve dedi ki:

  Selamun aleyküm, tecvidli kuran kursa gidiyorum. O ortamda ilk tanıdığım insanları gördüm. Sonra farklı insanları gördüm onları dışarı çıkartmaya çalışıyordum çıkarttım. Derken bir adam perdenin önünde duruyordu çık dışarı diye sesleniyorum çıkmıyor. Bir kadını tutup kaldırdım biri var diyorum o kadını da tanımadığına fark ettim derken ortada yatan biri var. Üstü örtülü meğer o yatanın benim bedenim olduğunu anladım. Bismillahirahmanirrahim diyordum sürekli uyanırken.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanıdığınız birine iyilik yapmaya yorumlanır.

 18. Ali dedi ki:

  Selamun aleykûm, ben rüyamda yeni müslüman olmuş bir kadın vardı. Yanında da yaşlı bir adam kelime-i şahadet getiriyorlardı. Önce adam getirdi. Sonra da kız getirdi bunları dinlerken bende getiriyordum. Şimdiden Allah razı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Duaların kabul olması ve hayırlı iyi niyetli insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

   1. Asaletdin dedi ki:

    Selamın aleykûm ben rüyamda ruhumun yükseldiğini o anda ise bedenimi sırt üstü yatarken gördüm yükseldiğini görünce korktum ve direndim bedenime dokunmaya çalışıtım ama bi taraftanda istemsizce bir şey beni yukarı çekiyordu en sonunda bedenimin eline dokundum ve uyandım

    1. admin dedi ki:

     Sağlıklı ve uzun bir ömrün habercisidir.

  2. ahmet dedi ki:

   Selamüaleyküm rüyamda annemle tartıştım sonra cantam hareket etti korktum salona düştüm canta etrafimda hızlica döndü sureleri okumaya başladım ruhum çıkacakmış gibi oldu. Sonra geçti kalktım bir alim gibi birisi bana dedi. O nefsine zülum ediyor aynaya baktim tek gözüm yok.

   1. admin dedi ki:

    Maddi imkanlar artar ve ailenizden destek görebilirsiniz.

 19. Aynur dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir göl gibi derin olan bir suyu olan bir yerde suyun içine hardal sarısı renginde koltukları atıyorum ama tek kişilik olanın biri içine düşmüyor. Suyun yüzeyinde duruyor gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Yolculuk planlarının iptal olmasına, ancak evinizi güzelleştirmek için harcama yapılacağına yorumlanır.

 20. Vildan dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda son nefesimi verirken ağzımdan ruhumun çıktığını hem hissettim hem gördüm ama tamamen bedenimden çıktığını görmedim. Farklı rüyalar karıştı anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Vazgeçtiğiniz şeylerden sonra yeni başlangıçlar yapmak anlamına gelir.

 21. Ali dedi ki:

  Selamun aleykûm rüyamda ölüm anındaydım. Canımı azrail değilde Allah alıyordu ve sanki canımı alırken ezan duası okuyordu. Şimdiden Allah razı olsun Allah hepimizi peygamber efendimize (s.a.v) komşu eylesin (özür dilerim ben buna benzer bir rüya yazmıştım biraz eksiklikler vardı şimdi düzelttim bu doğrusu olan kusura bakmayın hakkınızı helal edin.)🌷🌹

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır, sağlık sıhhatin yerinde olmasına, çekilen cefanın bitmesine yorumlanır.

 22. Ali dedi ki:

  Selamun aleykûm ben rüyamda (abim şuan hayatta) abim ölmüştü. Abimin biraz kötülükleri vardı (şimdide biraz var). Bende abimin kabir azabı çektiğini sanıyordum, düşünüyordum ve kabir azabı çekmesin diye sürekli fatiha okuyordum. Bunu yorumlarsanız sevinirim🌷

  1. admin dedi ki:

   Kafanıza çok fazla dert taktığınıza, boşuna kuruntu yapmaya yorumlanır.

 23. Nurcan dedi ki:

  Merhaba, rüyamda vefat eden annemi gördüm. Sağlıklı haliyle ve başka birinin öldüğünü ve ruhun bedenden ayrıldığını gördüm ve o an ben kelime i şehadet getirdim. Korkmuştum anneme bir şeyler söylüyorum ama annem hep suskundu. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   İyi bir ahiret hayatına ve özleme yorumlanır.

 24. Aynur dedi ki:

  Mrb rüyamda ben ölmüş oluyorum ama tam da ölü gibi değilim. Sanki beni kefenlemişler gibiydi ama ellerim yukarı doğru şekilde ve de kafam da dışarı da oluyor. Sanki daha tam ölmemiş oluyorum. Neyse beni gömmeleye gelenler tam gömmediklerini görünce kafamı elimi içine katıyorlar. O an birden ruhum çıkıyor. Başka yerlere gidiyor. Diyorum ölüm bu kadar kolay mıymış. Korkmuş gibi oluyorum ama hiç acı çekmiyorum ve ruhum başka yere doğru geziyor.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sıhhatin yerinde olması, uzun bir ömür yaşamaya yorumlanır. Ancak sizinle uğraşan kişiler olabilir.

   1. Aynur dedi ki:

    Uğraşan derken hangi manada söylediniz iyi mi kötü mü. Yoksa farkında olduğum kişiler mi.

 25. Ali dedi ki:

  Selamun aleykûm, kusura bakmayın yine ben 😊 Rüyamda ahiret günüydü. Evimin yanındaki camiden tüm insanlar ve ben Allah’a hesap ermek için çıkıyorduk. Bilmediğimiz bir yere geldik. Ben ve yanımda yanlış hatırlamıyorsam 5-6 kişi sandalyenin üzerinde oturuyorduk. Hesap sıramızı bekliyorduk. Ben içimden Allah’a nasıl hesap vereceğiz diye geçirdim. Sonra öteki âlemden insana benzemiyor bir yaratığa da biri geldi. O da bizim yanımızda oturuyordu. Önümüze bir fincana benzer bardakla su getirdiler. Üzerinden duman çıkıyordu ve ben içimden 2herhalde bunu cehennemden getirdikleri sıcak su bunu içmeyim ” diye geçirdim. Sonra yanımızdaki yaratığa benzer biri bu dediğimi herhalde duydu ki kızdı ve içmemizi söyledi ve ben içtim. Tadını tam hatırlayamıyorum ama ne çok kötüydü, ne de güzeldi ve sıcakta değildi. Sonra da uyandım. Allah sizden razı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin açık olmasına, özellikle çok sıkıntıya düştüğünüz bir durumdan kurtulmaya, hayat planlarının değişmesine yorumlanır.

 26. Ali dedi ki:

  Selamun aleykûm, ben rüyamda Allah’a hesap verdiğimi fakat allah ın beni affetmediğini ve yanımda peygamber efendimizin (s.a.v) bana biraz daha allah a yalvar merhamet dile diyordu. Fakat bir anda yer yarıldı ve cehenneme düştüm hala yanmıyordum ve orada birine ben niye hala yanmıyorum dediğimde bana sen akşam yanacaksın dedi ve ben yine dünyaya döndüm. Evimizin yakınındaki bir yolda annemi ve komşumu gördüm yanılmıyorsam 4 kişi gördüm ve onlara “ben cehenneme gittim geldim beni görüyor musunuz dedim “iki kişi hayır seni görmüyoruz” dediler. Birtane karşı komşum evet ben seni görüyorum bende dediğin yere gittim geldim dedi (eğer bu bilgi gerekse =bunu diyen komşum kadın ve yaşlı). Sonrada uyandım. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden Allah razı olsun😊😊

  1. admin dedi ki:

   Sağlıklı ve uzun bir ömür yaşamaya, özellikle sizi yıpratan bir konuda artık içiniz rahat eder.

 27. Hatice Kübra dedi ki:

  Rüyamda yatıyorum ve birden bire anneme bağırıyorum ama ne sesim çıkıyor, ne hareket edebiliyorum. Daha sonra kendi bedenimi yatakta yatarken ve ruhumun onu izlediğini görüyorum. Yani ruhum bedenden ayrılmış. Çok korkuyorum ve rüyamda uyanıyorum. Yine yataktayım ve rüya olduğunu anlıyorum. Daha sonra gerçekten rüyamdan uyanıyorum. Anlayacağınız rüya içinde rüya görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, iyi bir amele yorumlanır.

 28. Gozde dedi ki:

  Rüyamda eşim ve çocuklarımla büyük bir evde geziyoruz almak için villa bahçesinde gezerken bir köpek çıkıyor karşımıza. Sonra bahçede önce bir bebek mezarı daha sonra büyük mezarlar görüyorum ve evden çıkmak için hareket ettiğimde bir kitap yollanıyor bana. Ardından kapı çalışıyor benim için 3 kişi geliyor. 2’si siyah 1’i yeşil giyinmiş, yüzleri kapalı ve lailaheillallah diye dualarla almaya geliyorlar. Benim ruhum yatakta yatıyor. Ben vücudundan çıkarken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde çıkan bazı huzursuzluklar başkaları yüzünden olabilir, maddi engeller ile karşılaşabilirsiniz.

 29. Fatma dedi ki:

  Ben rüyamda rüya içinde 3 rüya gördüm ve hepsinde ruhum bedenimden çıkıyordu ruhumun olduğunu son rüyamda öğrendim ama ilkinde bedenim ruhumdan ayrılıyor ve başım dönüyo sarhoş gibi olmuştum bedenim gözlerini açamıyordu yatay şekilde tavana doğru yükseliyor ama ben bedenimde değil ruhumda düşünüp hareket ediyorum bedenim ölmüş gitmiş gibi sadece ruhum ama arada bedenim uyanmak istiyor tam uyanıyo başım dönüyor fln ysarhoş gibi oluyorum yine dalıyorum son rüyamda ise yatıyorum annem uyandırmaya geliyo uyanmıyorum çünkü ruhum yine yatay şekilde tavana doğru gidiyo sonra annem bana tokat atıyo uyanmam için bedenim uyanıyor ne var ya ne istiyorsun diye ağlamaya başliyorum sonra aniden bedenim yine uyuyo ruhum da izliyo ve ruhum bedenimin ve annemin yanına gidiyo annem ağlıyor çok üzülüyor sonra ruhum ağladığını görünce bedenimi uyandırmaya çalışıyor üç defa fln sesleniyor ama uyanmıyor ruhum da diyor ki bunu benim yapmam gerekiyor diyo sonra nas suresini okumaya başlıyorum nas suresinin ortasına geldiğim zmn beni sobanın yanına iteklediler tamamlamam için yani ruhuma onlar komut veriyo bende kendi kendime diyorum ki ben ruhum bedenim orda acıyı fln hissetmem okumaya devam ediyorum sonra felak suresini ardından ihlası okudum ancak ozmn uyandım ve uyandığımda hala dua okuyordum kara basan dan fln şüphelendim çünkü ikinci rüyamda sesimi duymuyorlardı başta konuşmaya çalışıyorum olmuyo sonra bağırmayı becerdim ama duymadılar sonra ruh olduğum içindir dedim ..

 30. Fatma dedi ki:

  Ben rüyamda ruhumun bedenimden ayrıldığını gördüm. Rüya içinde 3 rüya gördüm ve üçünde de ayrılıyordu. Ayrıldığında bedenim tavana kadar yükseliyordu ve sesim çok az çıkıyordu ve başım dönüyordu baygın gibiydim gürültülü bir ses vardı sanki kulağım da en sonunda yine ruhum bedenimden ayrılmıştı. Annem bedenimi uyandırmaya geldi. Bende ruh olarak tavanda izliyorum ama sarhoş gibiydim. Annem tokat atıyor ve uyanıyorum ama ben ruh olarak hala izliyorum. Sonra ağlamaya başladım anneme ne yapıyorsun fln dedim. Annem de ağladı sonra annemin kucağında yine sızmışım. Sonra ben ruh olarak bedenimin yanına gidip. Uyanman lazım diyorum, bir kaç defa uyanmıyor. Sonra bende kendi kendime benim bunu yapmam lazım diyorum ve başlıyorum önce nas suresini okumaya okumama. İzin vermiyorlar ama okumıyim diye sobanın yanına itiyorlar. Bende kendi kendime ben zaten ruhum hissetmem diyorum ve okuyorum. Sonra felakı sonra ihlası okuyorum ruhum yatay şekilde sarhoş bir biçimde yükseliyor. Sonra uyandım hala dua okuyordum.

  1. admin dedi ki:

   Kafanızı taktığınız şeylerden kurtulmaya ve rahat etmeye, daha dinç ve sağlıklı olmaya yorumlanır.

 31. Ali dedi ki:

  Öncelikle selamun aleykûm. Ben rüyamda ölüm anında olduğumu ve ruhumun bedenden çıktığını gördüm ve ruhum bedenden ayrılırken Allah’ın yanımda ezan duası okuduğunu gördüm. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntıları tamamen aşmak ve daha refah dolu günlere yorumlanır.

 32. H Ceyhan Dikmenli dedi ki:

  Selamlar. Rüyamda rahmetli büyük teyzemin (annemin teyzesinin) rahmetli olduğu zamandaymışız. Defnedilmeden önce bir odada duran cenazenin yanına girdik annemle. Annemle o anlarda ruhun bedenden ayrılmasıyla ilgili fikirlerimizi konuşuyoruz. Çıkarken görünür mü, görünmez mi vs. Sonra annem Kur’an okumaya oturuyor başucuna, bir süre sonra bana sağ ayağına bak diyor. Cenazenin sağ ayağından bir ışık haznesi yükselir gibi oluyor, ayrılıyor ayaktan. Kelimelerle anlatamayacağım kadar güzel bir yoğun parlak bir bulutumsu bir şey, o dalmışken odanın perdesi dalgalanmaya, fırtına varmış gibi açılmaya çalışıyor. Bir kenarından açılıyor içeride hiç esinti yok, ama perde sanki yırtılacak şekilde zorlanırken “aaaaç aaaç” diye fısıltı şeklinde bir ses duyuluyor. Annem oğlum aç diyor bak açsana perdeyi diyor. Ben Açıyorum perdeyi yarıya kadar. Ve o muhteşem güzellikteki ışık haznesi yada bulutu pencereden süzülüp gidiyor. Uyandım o an. Tekrar kapattım gözlerimi, devamını görebilme umuduyla ama göremedim. Nedir bunun yorumu acaba? Çok merak içindeyim.

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde aile içerisinde bir takım anlaşmazlık ya da sıkıntılar yaşamak anlamına gelir. Onların kabul etmediği bir şey yüzünden keyfiniz kaçabilir.

  2. KÜBRA dedi ki:

   Selamun Aleykum ben koltukta uyuya kalmışım.kısa sürelik ama uykumda canımın ayagimdan çekildiğini ve benim cirpindigimi gördüm sonra allahım ölüm böyle birşey demek dedim ve yalvarmaya başladım allahım bana bir şans daha ver daha gencim abdest alıp namaz kılmam için bir şans daha diye sonra uyandım çok terlemiş ve nefes nefeseydim bu ne anlama geliyor aceba cevap için allah razı olsun…

   1. admin dedi ki:

    Sağlık ve sıhhate, zor günleri geride bırakmaya yorumlanır.

 33. Talib dedi ki:

  İyi günler öncelikle. Bu rüyayı görür görmez yazdım. Ben dün sabah rüyamda bedenimin çıktığını gördüm ve gayet gerçekti. Sonra dışarı çıkmak istedim, etrafa baktığımda bütün kapılar açıktı. Dışarıya giderken kendimi astral seyahate olduğumu düşündüm ve sonra bir şeyi hayal ettim. Gerçekleşmeyince bunun hayal olduğunu fark edip, allahin ismini zikrettim ve birden bedenimde geldiğimi düşündüm. Evde abimle beraber olduğumuzu fark ettim. Ona rüyamı anlatım. Sonra pencereden amcamın sigara içtiğini gördüm. Sakalları uzamıştı, abimle evden çıkacakken küçük kardeşim ve annemin omuzlarında çanta olduğunu gördüm. Onlara nereye gidiyorsunuz dediğimde cevap vermedi. Sonra birden elimi mıncıklayıp acımadığını fark edip, rüya olduğunu düşünüp uyandım. Tabir ederseniz çok sevinirim, iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Uzun bir seyahate çıkmak, eğer bir yolculuk planı ya da yer değiştirme planı varsa bu planın gerçekleşmesine yorumlanır.

 34. Nuri dedi ki:

  Rüyamda kıyamet günü kaçarken öldüm ve ruhum çekildi sonra ise azraili gördüm. Yanına gittim selam verdim ama cevap vermedi. Not:Bu rüyadan 3 saat sonra deprem oldu.

  1. admin dedi ki:

   Yaşadığınız bir üzüntünün son bulmasına yorumlanır.

 35. Duygu dedi ki:

  Rüyamda uyuyorum ama ölüyormuşum, kalbim Santiago kilitlenmiş titriyor. Eşimi çağırıyorum uyanmaya çalışıyorum. Duymuyor öldüğümü anlıyorum. Kalkmaya çalışıyorum, kalktığımda ruhum yatakta. Sonra diyorum allahim evlatlarım için beni canımı alma diyorum ve uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sıkıntıdan kurtulmak, ailece rahata erişmek demektir.

 36. Ali dedi ki:

  Rüyamda kendimi ölürken gördüm ruhum bedenden çıkarken yanımda Allah ezan duası okuyordu

  1. admin dedi ki:

   Sağlıklı ve uzun bir ömür sürmeye yorumlanır.

 37. XcXcXc dedi ki:

  Rüyamda bedenimden ayrılarak yukarı doğru çıkıyordum. Arkama bakıp kendi bedenimi gördüğümde korkup uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin duasını almak ve güzel bir döneme girmek demektir.

   1. XcXcXc dedi ki:

    Cevap için teşekkür ederim.

 38. Feride beşet dedi ki:

  Rüyamda kendi evimdeydim. Evde hep kadınlar vardı. Hepsi çok yakınlarım kötü bir iş yapmış sanki patronuma hesap vermişim. O da bana ve yanımdakine kızıp ikimizi de öldürmek istedi. Yanımdakini öldürdü, ben kaçmak istedim. Bana da bir iğne sokup öldürdü. O an ayaktaydım, ruhum bedenimden çıkarken aynı anda uyurken de bacaklarımdan çıktığını değil de kollarımdan üst göğüs bölgesinden çıktığını gerçekten hissettim. Daha sonra etrafta dolaşmaya başladım ama kimse beni görmedi. Ağladım, sonunda insan şeklinde bir melek beni alıp sorguya götürmeye geldi ama meleğin yüzünü göremedim.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında zor bri süreç atlatmak, özellikle geliriniz konusunda endişeye yorumlanır.. Eğer sağlık sorunlarınız varsa sıhhate erişirsiniz.

 39. Meryem dedi ki:

  Rüyada tanımadığım bir kadın yanıma geliyordu. omuzuma dokunuyordu ve sonra bir bakıyordum mezarlıktayım. Karşımdaki mezardan ruh çıkıyordu ve bende bayılıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Günahların affolmasına ve uzun bir ömür yaşamaya yorumlanır.

 40. Beyzanur dedi ki:

  Rüyamda evin içine giriyordum ve etraf karanlıktı. Karanlığın içinden odaların birinden önüme doğru karanlıktan göremediğim ama el ve ayaklarının üstünde biri korkuttu beni. Sonra bir anda uyandım. Aklıma cinler geldi, dua etmek için hareketlenecektim ama kıpırdayamadım. Hiçbir şekilde hareket edemiyordum. Karabasan geldi aklıma, yanımdaki arkadaşıma seslenmeye çalıştım. Bir yandan da hareket etmeye çalışıyordum. Sonra ruhum bir anda tavana doğru yükseldi. Çok korktum, dua etmeye başladım. Aynı anda zihnimden uyku uyanıklık arası bilinç dışı astral falan mı oldu diye geçiyordu. Çünkü uyuyalı henüz daha 10 dk falan olmuştu. Uyandıktan sonra telefona baktığımda dua tamamlanmadı. Ruhumun bedenime doğru indiğini hissettim ve sonra bir anda gözlerim açıldı ve uyandım. Bu ikinci rüya hali o kadar gerçekti ki gerçekten uyanana kadar rüyada olduğumu anlamamıştım.

  1. admin dedi ki:

   Geleceğe dair bir takım endişelerden arınarak, zor da olsa bazı kararlar alabilirsiniz. Önünüzdeki engeller sizi korkutmamalı, tek başınıza güzel işler başarabilirsiniz.

   1. Kader dedi ki:

    Selam ben iki rüya üst üste. Gördüm sevgilim şuan asker benm ilk rüyada askerliği bitmişti gelip bana sarıldı ikinci rüyada önemli bi zat tı herhalde Hz Fatma (yanlış hatırlamıyorsam) nin ruhunun çıkarıldığından bahsetti sonra kendini yatakta uyurken buldum aynı kişi benim de ruhumu çıkardı iki kız o acıyı yaşadım ve çıkarınca da süreler okuyordu euzu besnelket getiriyor du işte ruhumu çıkardı ve benim gelecekte çok üzülup delirecegimi söyledi lütfen biri bu rüyayı yorumlayabilir mi

    1. admin dedi ki:

     Birlikte ortak isteklerine kavuşmak ve önünüzdeki engelleri aşmaya yorumlanır.

 41. oya dedi ki:

  Rüyamda asansöre bineceğim. Asansörü çağırıyorum içinde 2 kişi var. Bir kız bir erkek sevgililermiş. Sonra onlar iniyorlar ben yukarı çıkacağım. Diyorum ki inmeyin beni yukarı çıkartın sonra siz tekrar inersiniz kız tamam diyor. Erkek biraz çekimser ama oda kabul ediyor. Sonra asansörün düğmesine basıyorlar. Ve asansör hareket ediyor. En üst katta duracağına durmuyor. Binadan çatıdan yukarı çıkıyor ve biz adeta havada asılı kalıyoruz. Aşağıdaki insanlara bakıyoruz. Sonra iş yerindekiler haber veriyorlar asansör kaza yaptı diye. Bakıyoruz bir sürü hızlı bir şekilde tramvay, işte ambulans felan hepsi gelmeye başlıyorlar. Sonra bir bakıyoruz biz 3 kişi yolun karşısındayız. Diğer yaralılar ve o kalabalık karşı tarafta herkes oraya onların başına üşüşüyor. Meğerse biz ölmüşüz onlar bizmişiz. Karşıda duran 3 kişide bizim ölen 3 kişinin ruhuymuş. Konuşuyoruz bağırıyoruz bizi duymuyorlar. Patron bize tazminat verecekmiş benim için 42 yaşında diyor. Ben hayır 47 diye bağırıyorum. Sonra duymayınca gidip elbisesine 47 yazıyorum siyah yazıyla. Ruh olduğum için beni görmüyor. Lütfen en kısa zamanda yorumlayın çok merak ediyorum. Selamlar sevgiler…

  1. admin dedi ki:

   İş ortamında sorumluluklarınız artabilir ya da yeni bir çalışma ortamı söz konusu olabilir. Ancak çevrenizdeki insanlar ile anlaşmanızda bazı sıkıntılar çıkabilir, sizin başarınızı kıskanan kişiler olabilir.

 42. Aynur dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamı bilmiyorum gerçekte hissettim gece uyurken bedenimden ruhum çıktı ve daha sonra ellerim uyuştu ve uyandım. Nedir sizce anlamı ?

 43. Fettah dedi ki:

  Ben dün akşam hayatımda ilk defa böyle bir rüya gördüm. Rüyadayım ak sakallı nur yüzlü bir dede yanıma geldi. İlk önce güldü bana karşı, ondan sonra hadi bana gel gidelim dedi. Tabi o anda ruhum bedenimden çıktı bir kendi kendime lan sen rüyadasın uyan çabuk dedim. Tabi panikle uyandım korktum daha doğrusu ama sanki bildiğin hissettim ve bir anda uyandım. Anlamı nedir acaba bunun?

  1. admin dedi ki:

   Çok istediğiniz ve emek harcadığınız bir şeyin yakında gerçek olmasına, refaha erişmeye yorumlanır.

 44. Ece dedi ki:

  Rüyamda yeni tanıştığım kız arkadaşımı gördüm. Onun 3 harftileri varmış ve benim yanımda yatıyorlardı. Ruhum bedenden ayrılıp geri geliyordu. Rahatsız oldum, bilincim açık uyuyordum. Sonra yanımda o yatmıyor diye diye yok oldu her şey. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu tanıştığınız kişiye karşı bazı ön yargılarınız olabilir, ikilemde kalabilirsiniz.

 45. Emine dedi ki:

  Kuzenimin öldüğünü duydum. Mezarlığa gittim. Yeni gömülüyor, ruhunun bedenden ayrıldığını ve semaya yükseldiğini gördüm. Kafamı mezara çevirdiğimde mezarın başında annem ve teyzem vardı. Mezara gömülmüş üzeri bol toprakla kapatılmıştı. Annemle teyzem huzurlu ve mutluydu. Ağlayan üzülen yoktu.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde hasta biri varsa iyileşir, aile için de huzur artar.

 46. okan gider dedi ki:

  Merhabalar, ben Okan 30 yaş bekarım. Azda olsa maddi manevi sıkıntılarım var. Geçen gün rüyamda ilginç bir şey gördüm. Hayır olsun inşallah. Neyse hocam ilk kendimi bir tabut içinde kefenle sarılmış olarak gördüm. Bağırıyorum, duymuyolar “ben olmedim” felan diyorum. Agresifleliyorum kimse duymuyor. Tabutu sırtlayan kişilerin ne yüzünü ne de ne kadar kalabalık olduklarını göremedim. Hocam toprağa verildim. Başımın altına baya dik taş koydular. Çok bir toprak atıldığını görmedim. Bir anda ruhumun bedenimden öfkeli şekilde kafadan başlayarak ayrıldığını gördüm. Hala bağırıp çağırıyorum vs derken en son o mezardan çıktığımı gördüm. Denizde kuma gömersin ya kendini o şekil toprak üstümden sıyrıldı oturakca kalktım orsdan ama beni gömen kimseler oradan çıktığımı görmedi. Fark etmedi velasil hocam bu rüyadan 2 gün sonra hastalandım sıtmalandım vs. Tekrar hayır olsun diyorum. İlgilenirseniz çok sevinirim. Okuduğunuz için teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Psikolojik olarak zor bir süreç atlatmak ancak uzun ve sağlıklı bir ömür sahip olmak olarak yorumlanır. Şu günlerde psikolojiniz bozan şeyler yüzünden sağlığınız da etkilenebilir ancak İlerleyen zamanda önünüze fırsatlar çıkabilir.

 47. Sekine dedi ki:

  Selam. Rüyada kendi yatağımda yattığımı görüyorum. Görmediğim bir şey ayaklarımdan tutarak yavaş yavaş beni yukarıya doğru çekiyor. Bu sırada da benim gözlerim kapanıyor. Sanki ruhumun çıktığını hissediyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir endişeden kurtulmak ve yakın zamanda içinizi rahatlatacak haberler almak anlamına gelir.

   1. Sekine dedi ki:

    Çok çok teşekkür ederim 🌷

   2. Dilara dedi ki:

    Rüyamda yatağımda yatıyorum kafamı biraz yukarı kaldırmışım ruhumun çıktığını parmaklarımın uçlarında hissettim bedenim hep uyuştu ölüyordum bunu da kendi isteğimle yapıyo gibiydim ve ruhum bedenimden çıkmasından haz duyuyodum ama korkuyodum da bi an nereye gidiyorum dedim endişelendim ve zamanı değil gibi bi his geldi sonra ruhum geri geldi. Anlamı nedir lütfen yorumlar misiniz?

    1. admin dedi ki:

     Uzun ve sağlıklı bir ömre, kötü alışkanlıklardan kurtulmaya yorumlanır.

 48. Uğur dedi ki:

  Ben ölmüş annemi iskelet halinde ve çok az üstünde et varken gördüm. Bir şeye sardım, ona sarılıyodum ama sanki ruhum bedenimden ayrılmış. Yukarıdan kendimi izliyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinden biri size kol kanat gerip, zor gününüzde kimseden görmediğiniz ilgiyi ve yardımı gösterir.

 49. Serkan dedi ki:

  Rüyamda ruhumun bedenimden ayrıldığını gördüm ve hissettim. Gerçekten ölüm bu mu diye tebessüm ettim. Biraz ruhum arıldı gitti.

  1. admin dedi ki:

   İçinize vesvese olan bir dertten kurtulmak ve gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır.

 50. Leyla dedi ki:

  Yüzükoyun uyuyakalmışım. Yorulduğunu ve uyuştuğunu hissettim uyandım. Hemen sırt üstü döndüm ve uyandığımda bedenimden çıkmış ve bedenime baktığımı gördüm. Hemen bedenime geri döndüm, biraz daha yattıktan sonra kalkmak için kendimi zorladım ve balkona çıktım esintiyle dahada kendime geldim.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda önemli bir değişiklik olması, hayırlı bir karar almak ve bir şey diğer şeye geçiş yapmak olarak yorumlanır.

   1. Aynur dedi ki:

    Merhaba rüyamda saçlarıma sürmek için pembe gülün yapraklarını koparıp gül suyu hazırlıyordum ama bunun manası nedir?

    1. admin dedi ki:

     Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir, aşk hayatında mutluluk artar.

DMCA.com Protection Status