Rüyada Rüya Yorumu Yapmak

Rüyada rüya yorumu yaptığını görmek, sizi etkilemeye çalışan bir insana yorumlanır. Yakın çevrenizde kendi çıkarı için sizi yönlendirmeye kalkan biri olabilir. İş veya özle hayatınızda sizi kontrol altına almaya çalışan ve kendine göre yönlendiren kişilere dikkat edin. Bazı yalanlar veya gizlenen şeyler olabilir. Sizin değil de kendi mutluluğunu gözetebilir. Rüyada rüya tabiri yapmak, belirsizliklerin yakında bitmesine ancak kendi isteklerinizde ısrarcı iseniz mutlu olabilirsiniz. Başkası yerine kendi istek ve önceliklerinize değer verirseniz, pişman olmazsınız. Rüyada rüya tabir ettiğini görmek, ikilemde kalanların da doğru seçimi yapacaklarına yorumlanır. Hayatınızda kimse yoksa doğru insan girer. Gelecek günlerde kısmetleriniz çoğalır ve kendi çabalarınız ile çok başarılı olabilirsiniz.

Rüyada rüya tabirine bakmak, size gerçeklerin anlatılmaması veya yansıtılmaması şeklinde de yorumlanır. Sevdikleriniz size bazı konuları doğru şekilde aktarmayabilirler. Sizi yanlış yönlendirebilirler. Gelecek günlerde alacağınız çok önemli kararlarda çok dikkatli olmanızda fayda var. Kendi içinize sinen kararlar verirseniz ardından çok mutlu olunur.

Rüyada Rüya Yorumu Anlatmak

Çok büyük kısmetlere ve şansın bahtın açılmasına yorumlanır. Kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz güzel olaylar olabilir. Herkese örnek olacak başarılarınız da olabilir. Bir süredir öğrenmek istediğiniz şeyler varsa yakında gerçekler öğrenilir. Bazı şeyler netlik kazanır ve artık mutlu olunur.

Rüyada Rüya Yorumu Yapmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bazı insanlara sorgulamadan kanmamanız yönünde bir uyarı anlamı taşır. Herkesin her dediğine inanmayın ve sorgulayın. İşlerinizde doğru dürüst kişiler ile güzle başarılarınız olabilir, yalan dolan peşinde koşan kişilerin ise foyası ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ece dedi ki:

    Ruyamda tay evimize girmisti icindee dolasiyoduu sonraa annemm tuttu tayi bunun anlami nedir??

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya evinizde berekete ve müjdeli haber gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status