Rüyada Açgözlülük Yapmak

Genel olarak, bir rüyadaki ‘açgözlülük‘, mali durumunuzun yanı sıra ek sorunlarınızın yüküyle de bağlantılıdır.

Rüyanızda açgözlüyseniz, biraz para biriktirmeye başlamanızın iyi olacağının bir işaretidir – ekonomik durumunuz için zor zamanlar yaklaşıyor. Kendinizi küçük kaprislerden bile inkar edin. Artık onlarsız kolayca yaşayabilirsiniz, ancak daha sonra onlara harcadığınız bu toplam paradan mahrum kalacaksınız. Muhtemelen, bu finansal sıkıntı, işteki sıkıntılardan veya hatta onu kaybetmekten kaynaklanacak. Bu durumu bir şekilde etkileyebileceğinizi biliyorsanız, mümkün olanı yapmaya çalışın. O zaman, maddi sıkıntıların sizi geçme ihtimali var.

Rüyada birine açgözlülükle sitem ettiyseniz veya tam tersini yaptıysanız, bu uğursuzluktur. Böyle bir rüya, yakında ciddi sıkıntılara girebileceğinizi gösteriyor. Arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın yardım eli olmadan onlardan çıkamazsınız. Onlara bunun için ne kadar minnettar olduğunuzu göstermeli ve paralarını geri ödemelisiniz. Ancak böyle bir rüyanın başka bir anlamı daha vardır. Birine ‘açgözlü’ dediyseniz, bu kişi ciddi şekilde hastalanabilir.

Bir tanıdığınızdan borç para almaya çalışıyorsanız ancak o size yardım etmeyi reddetmişse, gerçekte kimseden size borç para vermesini istemeyeceğiniz anlamına gelir. Yakında geliriniz artacak ve kariyer basamaklarını hızla tırmanacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status