Rüyada Acı Çekmek

Acı hem bir duygu, hem de bir histir. Pek çok insan ağrının ancak uyanık olduğunuzda hissedilebileceğine inanmasına rağmen, bu kesinlikle yanlıştır. Uyurken acı çeken pek çok insan var.

Uyanık hayatınızda sağlıkla ilgili bir tür problemden geçtiyseniz, rüyalarınızda acı hissetmeniz kaçınılmazdır. Bazen, rüyada bacağınızda bir tür ağrı olduğunu görebilirsiniz ve uyandığınızda, ağrının aslında orada olduğunu fark edersiniz. Siz ve bilinçaltı zihniniz arasında bir bağlantı gibidir. Her iki kişiliğiniz de şu anda bedeninizde bir tür problem olduğunu biliyor ve bu nedenle o acıyı rüyada görüyorsunuz.

Rüyada acı ağrı görmek, özellikle ağrı spesifikse, bir tür kaybı gösterir. Örneğin, kalbinizde bir tür kıstırma ağrınız varsa, gerçekten yakın birinin kaybından kaynaklanan incinmeyi tasvir eder. Bu kayıp ölümden veya kopuk bir ilişkiden kaynaklanıyor olabilir.

Yakın zamanda kötü bir ayrılık yaşadıysanız, rüya görürken kalbinizde bir acı hissetmeniz kaçınılmazdır. Bazen bu tür bir ağrı aynı zamanda bir kabusa veya uykunun bozulmasına neden olur.

Sembolizm:

Rüyada acı, incinmeyi, ölümü, sevilen birini kaybetmeyi, gerçekte acıyı ve hastalığı temsil eder.

Uyurken ateşiniz varsa, rüya görürken korkunç vücut ağrıları hissedebilirsiniz. Böyle bir acı, uyanık yaşamdaki hastalığı tasvir eder.

İster inanın ister inanmayın, ancak rüya görürken vücudunuzun farklı bölgelerine iğne battığını hissederseniz, birisi size kara büyü yapıyor olabilir. Ancak, bu konsepte pek inanmadığım için garanti ettiğim bir şey değil.

En Yaygın Acı Rüyaları:

Rüyada Boyunda Acı Olması

Rüyanızda boynunuzda korkunç bir ağrı varsa, şu anki zamanınızda çok iş yaptığınız anlamına gelir.

Rüyada Omuzlarda Acı Olması,

Böyle bir rüya, sorumluluklarla aşırı yüklenmiş olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada Parmaklarda Acı Olması

Yazarların veya sanatçıların çoğu rüyalarında böyle acılar hissederler. Böyle bir rüya, alanınızda çok iş yaptığınız anlamına gelir. Bu, destekleyici ve sevgi dolu bir ortamla çevrili olduğunu gösterir. Acı ne kadar güçlüyse, hayalperest etrafındakiler için o kadar önemlidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status