Rüyada Ademi Görmek

Hz Adem’i rüyada görmek , beklenmedik gelişmelerden endişe duyacağınıza delalettir. Bakış açınız için savaşmanız ve doğru seçimi yapmanız gerekiyor. Şimdi durum sadece sana bağlı.

Rüyada cennette Ademi görmek, sizin için çok faydalı olacak etkili insanlarla tanışacağınız anlamına gelir. Belki işiniz büyüyecek ya da çocuklarınıza düzgün bir eğitim verebileceksiniz.

Rüyada Adem’in Yanında Yılan Görmek

Bu rüya geçici romantik ilişkiler yaşayacağınızın bir işaretidir. Yeni sevgilinize karşı büyük bir sevgi duysanız bile, uzun sürmesini beklemeyin. Her neyse, yakında ayrılacaksınız ve artık hiçbir şey hissetmeyeceksiniz.

Rüyada tek başına Adem olmak her şeyin güzel olacağına, ancak düşmanlarınızın hayatınızı mahvetme fırsatını kaçırmayacaklarına delalettir. Saldırılarını püskürtebileceksiniz, çünkü son zamanlarda lider olmayı öğrendiniz.

Rüyada Adem ile Havva’yı görmek, bazı tatsız olaylarla karşılaşacağınıza delalettir.

Rüyada Adem ile çıplak konuşmak seni ölüme karşı uyarır. Çok ciddiye almayın; belki sağlığınıza daha fazla dikkat ederseniz bu olay sizi es geçer.

Rüyada Adem’i ölü görmek kötüye işarettir. Bazı akrabalarınız ölecek. Uzaktan üzücü haberlere hazır olun.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status