Rüyada Ağaç Görmek

Nefes almanız için size temiz hava ve oksijen sağlayan o şey nedir? Size yeterince gölge sağlamak için yerde sessizce dik duran o şey nedir? Yaşayan ama cansız bir şey gibi sağlam duran o tek şey nedir? Tabii ki ağaç!

Ağaçlar size isteyebileceğiniz her şeyi sağlar – havadan nefes almaya, meyvelerden yemeye, vejeteryan olmayan yiyeceklerle hayatta kalsa bile ağaçları sevmeyecek edecek kimse yoktur.

Rüyada ağaç görmek, hayatınızda birçok şeyi gösterir. Rüyada ağacın gölgesinde oturmak, hayatınızda iyi bir rehberlik ve tavsiye almayı dört gözle bekliyorsunuz. Aynı zamanda korunmaya ihtiyacınız olduğu anlamına da gelebilir. Hayatınızda korkunç bir şeyden korkuyorsunuz, ama sonunda size muazzam güç ve rehberlik sağlayan biri var. Bu nedenle, şu anda olduğunuz kadar endişelenmemelisiniz.

Rüyada ağaçtan meyve koparmak kötü bir işarettir. Kötü işlerinizin bedelini ödeyeceksiniz.

Rüyada büyük bir ağaç görmek, aile ve sosyal çevrenin arttığını gösterir.

Sembolizm:

Rüyada ağaç aile yaşamını, mutluluğu, sosyal çevreyi, arkadaşları, meslektaşları, ilerlemeyi, gücü, rehberliği, korumayı ve iç huzuru temsil eder.

Rüyada güzel bir ağaca baktığınızda kendinizi iyi hissedersiniz. Rüyada güzel bir ağaç görmek, kendinizde sahip olduğunuz iç huzuru ve kaya gibi sağlam gücü gösterir. Çok güçlü bir insansınız ve bu nedenle, etrafınızda çok sayıda iyi dilekçiniz olmasına rağmen herhangi bir yardım aramaya inanmıyorsunuz.

Rüyada kurumuş ağaç görmek, hayatınız boyunca değer verdiğiniz bir şeyin kaybolduğunu gösterir. Aynı zamanda sevgilinizle veya iş ortağınızla bir ayrılık olduğunu da gösterebilir.

En Yaygın Ağaç Rüyaları:

Rüyada Ağaçtan Düşmek

Böyle bir rüya, yaşamdaki kaybı ve saygısızlığı gösterir. Böyle bir rüya görürseniz, bir tür utanç yaşarsınız.

Rüyada Ağaç Dikmek

Rüyada ağaç iyileştirici özelliklere sahip olduğundan, böyle bir rüya hastalığınızdan kurtulacağınız anlamına gelebilir.

Rüyada Ağacın Etrafında Biriyle Oynamak

Böyle bir rüya görürseniz, çocukluk arkadaşlarınızı özlüyorsunuz.

Diğer Rüyalar:

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status