Rüyada Ağırlık Kaldırmak

Rüyada ağırlık kaldırdığını görmek, yakında yaklaşan bir sorunla ve evde çekişmeyle karşı karşıya kalacağınızı öngörür. Aşıklar için böyle bir rüya, bir partnerle kavga etmenin bir alametidir, evli insanlar için – karı / koca ile ilişkilerin bozulmasının ve duyguların tükenmesinin bir işaretidir. Bu rüyayı aile kavgaları, ayrılık, boşanma ve zorluklar izleyebilir.

Bir denizci veya deniz yolculuğuna çıkacak bir kişi için bu rüya fırtınalara, batıklara karşı uyarır. Bu yolculuk sırasında ciddi tehlikelerle karşılaşacaksınız.

Rüyada ağır bir halter kaldırmak, aşılmaz engellerle karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada ağırlık çalışmak, yabancıların işlerinizi halletmesine izin verirseniz, istediğiniz sonucu alamayacağınız konusunda uyarır. Riskli bir macera olacak, kimseye güvenmeyin ve sadece uzun süredir tanıdığınız insanlara güvenin.

Rüyada bir ağırlık parçasını kaldırır ve egzersiz yaparsanız, yönetiminizin güvenini haklı çıkaracağınızı ve karmaşık talimatları uygulayacağınızı söyler.

Rüyada ağırlıklarla yorulmadan, dinlenmeden antrenman yapıyorsanız, partnerinizle tanışmanıza ve kendi niteliklerinizi en iyi şekilde ifade etme imkanına işaret eder.

Rüyada spor yapmak ağırlık kaldırmak, rakiplerinizin size zarar vermeye çalıştığının bir uyarısıdır; kaldırırsanız – rahatsız hissedeceksiniz; sırtınızda taşırsanız – her şey için çok endişelenirsiniz; bacaklara bağlı ağırlıklarla dans etmek başarısız bir evliliğin işaretidir.

Rüyada ağır bir şey kaldırmak, gerçekte sözlerinizi sorgulayanlara fikrinizi kanıtlayacaksınız. Rüyada ağır bir şeyi kaldıramamak, engelleri ortadan kaldırmanız zor olacaktır.

Bakınız: Rüyada Dambıl Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status