Rüyada Akademi Görmek

Rüyada akademinin içinde olmak, bir kez şansını kullanmadığın için acı çekeceğine delalettir. Hala geçmişinizin fırsatlarını hatırlıyorsunuz ve bu yüzden daha ileri gidemezsiniz. Durgunluktan kurtulmak istiyorsanız – geçmişin asla tekrar etmeyeceğini, ancak gözlerinizi kapatmazsanız gelecekte hala fırsatlarınız olduğunu hatırlamanız gerekir.

Rüyada akademinin başında olmak, hedeflerinize ulaşamayacağınız anlamına gelir. Bilgi ve becerilerinizi kullanamayacaksınız. Bunun nedeni, kendinize fazla güvenmeniz ve insanların karakterinizden dolayı işinizi reddetmeye karar vermeden önce yeteneklerinizi fark etme şansları olmamasıdır.

Rüyada akademisyen görmek, oldukça önemli kişisel ilerlemeler elde edeceğiniz anlamına gelir. İşinize konsantre olursanız, zamanında bitirmeniz ve iyi bir deneyim kazanmanız daha kolay olacaktır.

Rüyada bir akademide okuduğunu görmek, rahatlamanız ve eylemlerinizi daha az analiz etmeniz gerekir. İşlere çok fazla odaklanıyorsun. Her şey sadece işinize bağlı değil. Başkalarının şirketinizin yararına bir şeyler yapmasına izin verin.

Rüyada akademinin içinde dolaşmak, hemcinsinden biraz yardıma ihtiyacın olduğu anlamına gelir.

Rüyada akademinin öğrencisi olmak, çevrenizdeki ilişkilerinizin gelişeceği anlamına gelir.

Rüyada akademi kurulunu toplantı halinde görmek, uzun bir süre istediğiniz mektupları veya haberleri alamayacaksınız demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status