Rüyada Akşamdan Kalmak

Bir rüyada akşamdan kalma hissi yaşarsanız – gerçek hayatta çok yakında yiyecekle zehirleneceksiniz veya hastalığa yakalanacaksınız.

Rüyada arkadaşınızı akşamdan kalma bir durumda görmek kötü bir işarettir. Yani bu kişinin zihinsel bozukluktan muzdarip olacağı ve bununla hiçbir şey yapamayacağınız anlamına gelir.

Rüyada akşamdan kalma, gerçek hayatta bilinmeyen bir baş ağrısının işaretidir; olası alkolizm. Bu rüya bir uyarıdır, bu yüzden kendi sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekir.

Rüyanızda akşamdan kalma sendromu yaşıyorsanız, tamamen bir şeye bağımlısınız demektir. Akşamdan kalma durumu, çok fazla tutkudan vazgeçtiğiniz konusunda uyarır. Hayatınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Hayatınızın akışını umursamamaya devam ederseniz, her şeyinizi kaybedebilirsiniz. Geleceğiniz hakkında kendi bakış açınızı gözden geçirmeye çalışın.

Rüyada akşamdan kalmış bir kişi görürseniz, bu, başka birinin hatasını üstlenmeniz gerekeceği anlamına gelir. Başka bir seçeneğiniz olmayacak ancak bu eylem ile zor durumda olan bir arkadaşınıza karşı ilgisizliğinizi göstereceksiniz.

Rüyada arkadaşlarınızla daha fazla alkol alarak akşamdan kalma hissinden kurtulmaya çalışıyorsanız, birilerine bahaneler bulmanız gerekiyor demektir. Bir rüyanın defalarca tekrarlanması, bir suça karışmaya yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status