Rüyada Aksesuarlar Görmek

Rüyada kıyafet için çok fazla aksesuar almak , ailenizle olan ilişkilerinizde mutlu olmadığınız anlamına gelir. Bunu açık havada yüksek sesli eğlence ile telafi etmeye çalışıyorsunuz. Bazen bu en iyi fikir değildir, çünkü bu nedenle ailenizde sıkıntılar ve yanlış anlamalar bile artabilir. Konsantre olmak ve kavgalarınızın nedenini bulmak ve ardından kolayca çözmek daha iyidir.

Rüyada aksesuar seçerken zorlandığınızı görmek, özel sorunlarınız nedeniyle ailenize yeterince ilgi göstermeyeceğiniz anlamına gelir. Bir süre bir ailen olduğunu unutacak ve kendi endişelerine boğulacaksın. Ama onların sana bağımlı olduğunu ve sana her zaman ihtiyaç duyduklarını unutma. Sorunlarınız onların sorunlarıdır, bu yüzden bilgiyi paylaşmak ve birlikte çözmek daha iyidir.

Rüyada bir arkadaşınızın aksesuar seçmesine yardım etmek, yakında yaratıcı bir işe gireceğinize işarettir. Sonunda toplumdaki yerinizi bulmaktan ve hayatınızın tadını sonuna kadar çıkarmaktan mutlu olacaksınız.

Rüyada kendiniz için modern ve modaya uygun aksesuarlar almaya/seçmeye çalışırsanız, rüya yakında bir hastalık veya kayıpla karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Hayatınız dramatik bir şekilde değişebilir, size çok baskı yapan partnerinizden ayrılmanız mümkündür. Gerçekleşmemesini istiyorsanız, bu rüyayı yakınlarınızdan birine veya aynaya tekrar anlatırsanız daha iyidir. İlişkilerinize ve gelecekteki yaşamınıza değer veriyorsanız, bu rüyanın sadece bir hayal olarak kalması için mümkün olan her şeyi yapacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status