Rüyada Akuamarin Taşı Görmek

Akuamarin güzel, parlak, değerli bir taştır. Rüyada akuamarin gördüyseniz, gerçek hayatta yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Akuamarin, aşk ve dostluğun tılsımı olarak kabul edilir; sevilen birinin daha iyi anlaşılmasını ve zayıflığın affedilmesini sağlar. Bu taş, yalnız yapmak zorsa, bir düşmanı içtenlikle affetmenize yardımcı olacaktır. Bu minerali sigarayı bırakmak veya alkol bağımlılığından kurtulmak için kullanabileceğiniz kanıtlanmıştır.

Akuamarin, kişinin paranormal yeteneklerini açarak normal göz için görülmeyen fenomenleri görmesine yardımcı olur. Taş, sahibine kendisiyle ve dünyayla uyum bulma, daha iyi işler yapma yeteneği verir. Bir kişi kötü bir şey yapmaya karar verirse, taş onu aceleci adımlardan koruyabilir.

Rüyada akuamarin görmek duygularınızı yansıtır. Su rengindedir ve enerji, gençlik ve umut niteliklerini bünyesinde barındırır. Biraz farklı bir renk tonu görürseniz, rüyanızda ne tür hisler yaşadığınızı hatırlamaya çalışmak önemlidir; ve ayrıca belirli bir renk hakkında.

Akuamarin okyanusu simgeliyor, eski Mısır’da deniz tanrıçasına ait bir taş olarak kabul ediliyordu.

«aqua marina» Latince’den çevrilmiştir ve “deniz suyu” anlamına gelir. Akuamarin, sahibine psikolojik istikrar ve dış etkilerden bağımsızlık kazandırabilir. İzolasyondan kurtulmaya yardımcı olur, kendi istek ve düşüncelerini açıkça ifade etme yeteneği verir. Akuamarin büyülü özellikleri, sahibine acıya daha iyi dayanma yeteneği verir. Bu kristal davranışlardaki aşırı sinirlilik ve saldırganlığı ortadan kaldırır, aynı zamanda güven verir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status