Rüyada Alerji Olmak

Rüyada alerji olduğunu görmek, sizi koşulların kötü bir şekilde birleştirilmesi konusunda uyarır.

Rüyanızda alerjiniz varsa (insanlardan, gazeteden veya TV programından) duygusal olarak daha ılımlı olmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada cildinizde alerji döküntüsü görürseniz – dikkatli olun, düşmanlarınız sizi utandırmaya çalışır.

Evli olmayan bir bayan için, kızarıklığının kaşındığı bir rüya, zengin bir nişanlı bulacağı anlamına gelir.

Rüyada arkadaşınızın alerjiden muzdarip olduğunu görmek, hayattaki herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olmaya hazır olduğu anlamına gelir. Rüyada birinin alerjisi olduğunu görmek, o kişinin güvenilirliğine işaret eder; özellikle, siz ve arkadaşınızın aynı anda alerjisi varsa.

Rüyada bir çocukta alerji olduğunu görmek, ailenizden bazılarının endişelerinize neden olacağına dair bir işarettir. Bu rüya aynı zamanda mevcut endişeleri de sembolize edebilir. Örneğin, genç kızının erkek arkadaşını sevmeyen bir anne, kızının alerjik bir döküntü ile kaplandığı bir rüya görebilir.

Eğer gerçek hayatta durum veya bir kişi ile ilgili bazı olumsuz duygular yaşıyorsanız, rüyadada alerji ollduğunuzu görebilirsiniz, ancak hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. Örneğin, işyerinde patronunuzdan olumsuz bir baskı görüyorsanız, patron-tiran ile bir konuşma sırasında ortaya çıkan alerjiyi rüyada görebilirsiniz.

Kural olarak, rüyada alerji özel veya kötü bir şeye işaret etmez. Bu rüya, daha ziyade, aile içi gerginlik, hayattaki belirli olayları kabul edememe veya isteksizlik ve belirli insanlarla uyumsuzluk hakkında rapor verir. Belki de rüya sahibi, yaşamın belirli yönlerine karşı kendi tutumuna dikkat etmelidir: belki de bazı durumlar aşırı duygusal olarak algılanır. Bilinçaltı, bir kişiye endişelenmeye gerek olmadığını, çünkü her şeyin kolayca tedavi edilebileceğini söylemeye çalışıyor.

Rüyada vücutta alerji olduğunu görmek, refahla ilgili gerçek endişelerin, bir partneri sıkıntılardan koruma arzusunun gerçekleşmesidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status