Rüyada Alın Görmek

Rüyada alnınızı kaşıdığınızı görmek, çok düşüneceğinize ve zihinsel olarak çalışacağınıza; bu şekilde hayatta önemli bir rol oynayacak bazı ciddi olaylara dayanacaksınız.

Bir rüyada kimin alnını gördüğünüz önemli değil, hayatta bazı hayal kırıklıklarına ve endişelere işaret edebilir. Rüyada güzel alnınıza hayran kaldıysanız veya alnınızın çok çekici göründüğünü fark ettiyseniz, bu rüya toplumdaki itibarınızı ve konumunuzu güçlendirmek için mükemmel bir fırsata sahip olacağınız anlamına gelir. Bu, sağduyuyu artıracağınız ve adalet için çabalayacağınız için olacaktır.

Rüyada çirkin ve buruşuk alın, işlerde bir düşüş yaşayacağınıza veya daha önce yapmış olduğunuz eylemlerden, olası sonuçlarını düşünmeden bile memnun kalmayacağınızı gösterir.

Rüyada küçük bir çocuğun alnını okşarsanız, yaptığınız asil işler için bir miktar övgü alacağınızı söyler.

Rüyada genç kız yakın arkadaşını alnından öptüyse, kısa süreli bir münakaşaya gireceğine ve bazı saçma sapan dedikodulardan dolayı yaşanabileceğine işarettir.

Rüyada alnının kanaması, bu rüya cesaret göstermenizi gerektirir; ve alın yaralanmışsa, bir üzüntü ve pişmanlık dönemi ile karşı karşıya kalırsınız. Rüyada buruşuk alın, kalpten kalbe konuşmanın habercisidir.

Rüyada alnının yarıldığını görmek, gelecekteki ilişkilerde zorlukların yanı sıra düzensiz duyguları da öngörür. Rüyada derin kırışıklıkları olan bir alın, beklenmedik sıkıntılara ve endişelere işaret eder.

Rüyada alnın açılması, akıllı bir adamın tavsiyesini dinlemediğiniz ve kendi yolunuza sahip olduğunuz için yakında pişman olacağınızın habercisidir.

Rüyada birinin alnını okşarsanız, saygıyı hak eden bencil olmayan ve değerli bir davranışta bulunacağınızı söyler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status