Rüyada Alkış Yapmak

Rüyada alkışladığını görmek, bu rüya işinizin başarılı olacağına ve onaylanacağına, şevkle çalışacağınıza ve daha fazlasını elde etmek isteyeceğinize; size yakın olanlar, faaliyetlerinize yardımcı olma arzusuna sahip olacaklardır. Gittiğiniz her yerde işbirlikçilerle karşılaşacaksınız; hayatın bu döneminde yalnızlık seni tehdit etmiyor.

Rüyada Alkışlanmak

Rüyada alkışlayan kalabalık görmek, gerçek hayatta kendinizi zor bir durumda bulacağınız anlamına gelir. Bu nedenle, sizin için tatsız olacak olsa da, samimiyetsizliğe ve hatta pohpohlamaya başvurmanız gerekir. Bir nevi ilgi alanlarınız üzerinden yürüyeceksiniz. Ancak kendinizi bir sümüklü böcek görüntüsünde gördükten sonra, bir süre suçluluk duygusu ve geçmişte ifade edilen duygulardan şüphe duyacaksınız. Birine ihanet ettiğiniz gerçeğini hatırlayacak ve bir uzlaşma üzerinde anlaşmaya çalışacaksınız. Hiçbir şey olmuyormuş gibi davranarak ilişkileri geliştirmeye çalışacaksınız, ancak bu başarılı olmayacak.

Rüyada alkış sesi duymak, bu rüya yaklaşan fiziksel aktiviteyi haber verir; sonraki günlerde yorulmadan çalışmak zorunda kalacaksınız.

Rüyada gösteriyi beğenir ve alkışlarsanız, böyle bir rüya sağlığınızı ve başarıya ulaşma yeteneğinizi gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status