Rüyada Amcanın Evini Görmek

Rüyada amcanın evinde olduğunu görmek, hem eğitim hem de iş hayatınızda karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacağına yorumlanır. Bir süredir ailenizin, özellikle de babanızın karşı çıktığı bir şeyi sonunda kabul edebilirler. Yakında bazı dilekleriniz kabul olabilir ve ailece bir araya gelebilirsiniz. Belki yeni bir işe amcanız aracılığı ile girebilirsiniz. Ya da başka bir konuda sizin yardımınızı geri çevirmeyerek size destek verebilir. Belki aileniz ile aranızdaki sorunları aşmakta ondan yardım alabilirsiniz. Eğer amcanız ile aranızda sorunlar varsa, yakında ailece bir araya gelerek amcanız ile de yeniden eskisi gibi olabilir, sorunları aşabilirsiniz.

Rüyada amcasının evini görmek, aynı zamanda hayırlı kısmetlere, evlenmeye yorumlanır. Hanede bekar olan biri varsa evlenerek yeni bir yuva kurabilir. Rüya sahibi bekarsa ve evlenmek istiyorsa, bu hayali yakında gerçekleşebilir. Hatta ailesinin kabul etmesinde amcasından yardım alabilir. Rüyada amca evinde olmak, evli olanlar için de söz ve nişan gibi vesileler ile akrabalarınız ile bir araya geleceğinize yorumlanır. Hanede bekar olan biri varsa onun evlilik haberi alınabilir ve mutlu günden ailece bir arada olabilirsiniz.

Rüyada Amcanın Evine Gitmek

Kısmetlerin çoğalmasına ve çok hayırlı işler yapmaya, dileklerin kabul olmasına yorumlanır. Aileniz ve kendiniz için istediğiniz bir şey gerçekleşebilir. Ailenize vereceğiniz haberler ile onları çok mutlu edebilirsiniz. Belki başarı haberlerinizi paylaşarak da onları mutlu edebilirsiniz.

Rüyada Amcanın Evinin Yandığını Görmek

Kısmetlerin kapanması ve maddi kayıpların ortaya çıkmasına, geçmişteki sorunların yeniden gün yüzüne çıkmasına ve hanede huzursuzluğa yorumlanır. Bazı akrabalarınızın birbiri ile küsmesi sizi de etkileyebilir. Ailede mal mülk ve benzeri sorunlar yüzünden zor günler atlatılabilir.

Rüyada Amcanın Evini Temizlemek

Küs olduğunuz akrabalarınızın gönlünü alarak onlarla barışmaya, hanede yeniden sükunet sağlanmasına yorumlanır. Belki bir vesile ile uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızı görebilirsiniz. Uzakta yaşayan akrabalarınız da evinize misafirliğe gelebilirler. Yeniden birlik ve beraberlik içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Amcanın Evini Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre amcanın evinin görülmesi, hayırlı haberler almaya ve hanede mutlu bir telaşa yorumlanır. İşleriniz yoluna girebilir ve ailenizden de beklediğiniz yardımı alabilirsiniz. Evlilik yolunda da size destek olarak, ailenizi bu konuda ikna edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Burcu dedi ki:

  Rüyamda amcalarla artık ailece birlikte kalacağımızı öğrendim kocaman bi evdi kuzenlerimle aynı odada kalıyorduk yengem terasta temizlik yapıyordu sonra oradan bi anda teyzemin kinasina gectik

 2. Dogan dedi ki:

  Ruyada amcamin evden tasindigini ve evi cok harap bir sekilde biraktigini gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize kalmalı misafir gelmesine yorumlanır.

 3. Nuray dedi ki:

  Rüyamda amcamın evini dip köşe temizlediğimi görüyorum.Çalı süpürgesiyle süpürüyorum.Tertemiz oluyor.Anlamını çok merak ediyorum,babam vefat etti benim.Bayramdan bayrama gideriz amcamlara.

  1. admin dedi ki:

   Amca tarafından hayırlı haberler alınabilir.

  2. Melike dedi ki:

   Rüyamda amcamın evıne gittik anenmle kardesımın dogum gunu vardı pasta almıslardı bırıdw tatlı getırdı kalplı paket halınde tatlıları plastık tabaga kattım bıraz sonra amcamın ogluyla konustum ondan sonra halamgılde vardı eve geldık babamgıl banyoya gırdı annemle benle kardesım evde oturuyorduk

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya baba tarafından gelen bir habere sevinmek ve küs iseniz barışmaya yorumlanır.

 4. Karaböcük dedi ki:

  Rüyamda amcamın evindeydim.yengem ve amcam vardı..ama amcam öldü benim..Onu sağ ve yaşıyorken gördüm…normal bir şekilde konuştuk sohbet ettik..evin çevresi çiçeklik ve yeşillik içinde gayet rahat ve huzurluydu…

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde küs olan kişiler varsa barışmasına vesile olabilirsiniz.

   1. Emre dedi ki:

    Rüyamda amcamın evini gördüm köy evi eski sonra o evin çatısında keresteler gördüm kalas halinde yan yana Evin karşisinda belediye var ve kürsüde birisi konuşma yapiyo ufak bir toplulukta onlari dinliyo

    1. admin dedi ki:

     Amcanız size hayırlı bir haber gönderebilir.

 5. Tuğçe dedi ki:

  Ruyamda ben uyandim ve uyuyamadim biraz hava almak için disarı yani bahcemize çıkayım derken kapı kapandi ve dışarıda kaldim amcamlari evi de bizim karşımizda oraya dogru yöneldim bi baktim amcamlarda uyanik sonra yukarı kattan babaannem kapiyi açtı iceri girdim babam nerdeydin diye sordu ben de dışarı hava almaya çıktim dedim ardinda hazırlan kursa gotürecegim seni dedi ben de tamam dedim hazırlandım bi baktım.dısarida kar yağiyor etrafi birazcik kaplamisti sonra da uyandim iste.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde huzura ve sizin adınıza mutlu olacakları bir şeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status