Rüyada Antarktika’ya Gitmek

Rüyada Antarktika’yı ziyaret etmek ve penguen görmek, moda trendlerini çok fazla takip ettiğinize ve doğrudanlığınızı kaybettiğinize işarettir. Başkalarının görüşlerine körü körüne inanmak ve kendi ilkelerini unutmak gerekli değildir.

Antarktika’ya gitmeyi planlıyorsanız ve sonra fikrinizi değiştirirseniz, böyle bir rüya çevrenizdeki insanlarla iletişimden sıkıldığınız anlamına gelir. Çevrenizi değiştirmek daha iyidir; aksi takdirde zihinsel ve entelektüel olarak gelişmezsiniz.

Medyada haberlere konu olan Antarktika’da bir keşif gezisinin organizatörü olmak, hobinizin karlı olmasını istediğiniz anlamına gelir. Bir şey yaratırsanız veya başkalarının bir şeyler satmasına yardımcı olursanız mümkündür. Diğer durumlarda, bu iyi bir fikir olmayacaktır.

Rüyada Sevgilinin Antarktika’ya Gitmesi

Rüyada sevdiğiniz kişi Antarktika’ya gidiyorsa, partnerinizden çok fazla şey talep ettiğiniz için ilişkiniz zarar görebilir. Ona daha fazla özgürlük ve kendini gerçekleştirme olasılığı vermeye çalışın, aşk ilişkilerinizde yeni bir gelişme olduğunu fark edeceksiniz.

Rüyada Kutuplara Gitmek

Bu rüya, iş dünyasında kötü şansın habercisidir. Bu rüya sizi daha fazlası için çabalamanıza gerek olmadığı konusunda uyarır. Elinizden gelenin en iyisini yaparak elinizden gelenin en iyisini yapın, hayali projelerle zaman kaybetmeden önemli miktarda para kazanın.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status