Rüyada Apse Görmek

Rüyada apse görürseniz bu kötüye işarettir. Sağlığınızla ilgili tehlikelere karşı dikkatli olun. Ancak geciktirmezseniz, sorun başarıyla çözülebilir. Vücudunuz size gizli hastalık hakkında bir sinyal verir. Bir apsenin aniden ortaya çıktığını görürseniz – gerçek hayatta ciddi hastalık tehlikesiyle karşı karşıyasınız. Ancak zamanında tedaviye başlarsanız bir sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Apse Sıkmak

Rüyada apseyi kendi başınıza tedavi etmeye çalışırsanız, bu gerçek hayatta sorunlarınızı tek başınıza çözebileceğiniz anlamına gelir. Rüyada apseyi tek başına iyileştirdiğinizi görürseniz, gerçekte kendi zorluklarınızın üstesinden gelebileceğiniz anlamına gelir.

Genç bir kadın için, rüyada sevgilisinin vücudunda apse açması, ayrılığa yol açabilecek baş gösteren çatışmadan kaçınacak kadar akıllı olacağına işarettir. Erkekler için sevgilinizin vücudunda bir apse sıkmak, önemli romantik ilişkileri kurtarmak için daha akıllı olmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Apse Patlatmak

Rüyada apse patlatmak, yakında iş arkadaşlarınızla çatışmanın merkezinde olacaksınız demektir. İş yerinde olası çatışmalardan kaçınmaya çalışın. Biri sizi kışkırtmaya çalışacak, ancak iyi performansınız yalnızca soğukkanlılığınıza ve dayanıklılığınıza bağlı olacaktır.

Rüyada dişinde apse görmek, yakında sizi rahatsız eden ve size huzur vermeyen bir sorunu çözeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada apseden irin çıktığını görmek, iş dünyasında tam bir başarı anlamına gelir. Erkekler için bu rüya, yakında beklenmedik bir parasal fayda elde edeceği anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status