Rüyada Ara Sokak Görmek

Korku ve belirsizlik yayan karanlık bir geçit hayal ettiyseniz, bu olumsuz bir işarettir. Bu, hayatınızdaki bazı süreçlerin yanlış geliştiği anlamına gelir. Geçmiş olayları analiz etmek ve içsel kaygının nedenini bulmak esastır.

Rüyada ara sokaklarda yürümek, hayatta son zamanlarda iyi bir şey vaat edemeyecek çok fazla yanılsamanız olduğunu gösterir. Pembe gözlükleri çıkarmanın ve dünyaya daha objektif bakmanın zamanı geldi.

Rüyada ara sokakta koşmak ve sonunda parlak ışığı fark etmek iyiye işarettir. Hayattaki iyileşmeyi, zorlukların üstesinden gelmeyi ve hedeflerin uygulanmasını öngörür. Bu rüya ezberlenmeli ve akılda tutulmalıdır.

Çoğu, sokağın her iki tarafında bulunan binaların yüksekliğine bağlı olabilir. Evler yüksekse (özellikle gökyüzüne yükseldiyse), rüya sizin oldukça talepkar ve kaprisli olduğunuzu söyler. Arzularınızı ve iddialarınızı çevrenizdeki insanlara karşı ılımlı hale getirmelisiniz.

Rüyada ara sokakta kaybolmak, bu bir rüyada bilinçaltı zihinle yakın temastır. Bu vizyon çok nadirdir, ancak büyük faydalar sağlayabilir. İçinde duyulan iç ses, birçok önemli bilgiyi söyleyebilir.

Rüya gördükten sonra gördüğünüz hiçbir şeyi hatırlayamazsınız, ancak bir ara yolu açıkça hatırlıyorsanız, yorumu belirleyebilecek diğer nesneleri de hatırlamak iyidir.

Bilinçaltınızla teması korumak istiyorsanız, gördüğünüz rüyaları yazmanız gerekir. Bir günlük tutmak ve ona notlar almak iyi bir fikir olabilir; bu rüyaların analizinde size yardımcı olacaktır.

Bakınız: Rüyada Sokakta Dolaşmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status