Rüyada Arabanın Üstüne Çıkmak

Rüyada bir arabanın üstüne çıktığını görmek, şimdiye kadar bir sonuç alamadığınız her ne iş varsa artık sonuç almaya yorumlanır. Eğer yetersiz kaldığınız görev ve sorumluluklarınız varsa birinden destek görebilirsiniz. Sizi sorumluluklarınıza yardımcı olacak biri olabilir. Üzerinizdeki yükün hafiflemesinde birinden önemli bir destek gelebilir. Arkadaşlarınız veya aile fertlerinde biri de size iyilikte bulunabilir. Rüyada aracın üzerine çıkmak, çevrenizde derdi kederi olan insanlara yardım etmeye yorumlanır. Uzakta olan ve yardıma ihtiyacı olan birini de ziyaret edebilir ve o kişiye zor günleri atlatmasında yardımcı olabilirsiniz. Sizi özleyip de görmek isteyen birini ziyarete gidilebilir.

Rüyada arabayla arabanın üstüne çıkmak, sizden kaçan birinin sonunda neden kaçtığını öğrenmeye yorumlanır. Bir anda görüşmeyi kesen ve araya mesafe koyan biri varsa asıl nedeni anlaşılır. Sizinle neden görüşmek istemediğiniz o kişinin ağzından öğrenebilirsiniz.

Rüyada Siyah Arabanın Üstüne Çıkmak

Küs olduğunuz bir insanın sizi ziyarete geleceğine yorumlanır. Görüşmek istemediğiniz biri sizi görmek için ısrar edebilir ve kapınıza kadar gelebilir Ayrıldığınız biri de yeniden sizi görmek isteyebilir, biri çok ısrarcı olabilir.

Rüyada Beyaz Arabanın Üstüne Çıkmak

Başkalarına her ne sözler verdiyseniz o sözleri tutmaya ve insanların güvenini kazanmaya yorumlanır. Çevrenizdeki insanlar size güvenerek bir şeyler emanet etmekten çekinmezler. Güvene dayalı yeni ilişkiler de kurulabilir.

Rüyada Arabanın Üstüne Çıkmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizi hırslandıracak bazı insanlara yorumlanır. Hal hareketleri veya sizi küçük görerek hırslanmanıza sebep olurlar. Birilerine bir şeyler kanıtlamak için daha fazla çalışıp daha çok mesai harcanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hasret Arslanbuğa dedi ki:

  İyi günler ben rüyamda annem toprağın altındaki anakondayı eliyle toprağın altında yuvarlıyor ama ben yılanı görmüyorum sora dik bir toprağın üstünden çıkarak arabanın üstüne biniyorum ve eve öğle gidiyorum Şimdiden teşekkür ederim

 2. Seyfi dedi ki:

  Yanimda iş arkadaşım. Rüyamda bir dereden gecerken balıklar gördüm. Kendi üzerimde askeri üniforma vardı. Sonra karşımıza askeri birlik çıktı askerlerin başındaki çavuşla konuştuk ve yürüdük, yürüken bir sürü koyun oldu etrafımız koyunların içinde yatan bir köpek vardi ve çekindik.. sonra beyaz bir araba vardi tam binmek için kapıyı açtık yanındaki arkadaşla koyunlar arabaya dolustu.bende aracın üzerine çıktım sonra uyandım.

 3. Tuğba bardakcı dedi ki:

  Rüyamda denizli bir yerdeyim kalede var gemili bir yerde yüzüyorum denizin içinde betondan duvar gibi aralar var arabanın üzerine çıkıp önününe doğru kaydım eşim ve akrabamız bizi başka biriyle aldatiyo ve ben onlarin yanından ayrılıp akrabamızın karısının yanına gidiyorum oda denizde dantel örüyo o dantel de ıslanmış ben onu alıp suda yıkamaya çalışıyorum ve denizde dantel mi örüyorsun diyorum eşini bekliyor ben onları gördüğümü söylemiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir seyahate çıkmak, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status