Rüyada Arkadaşını Görmek Ve Konuşmak

Rüyada gördüğünüz mutlu ve sağlıklı arkadaşlar, karşılaşmanın ya da onlardan alacağınız müjdelerin habercisidir. Eğer rüyanızdaki arkadaşlarınız rahatsızsa, yüzleri kararmışsa, gerçek hayatta da ciddi sağlık sorunları yaşıyor olmaları muhtemeldir.

Rüyada arkadaşını görmek ve konuşmak, çevrenizden birisinin arkadaşınızla kavga etmenizi istediğine delalettir.

Rüyada arkadaşınız ile sohbet etmek, başınıza gelebilecek daha fazla sıkıntı ve kayıpların bir uyarısıdır.

Rüyada arkadaşınızla dedikodu yapmak, bilgi ve tecrübe eksikliğinden dolayı hayal bile etmediğiniz zafer ve başarılara kavuşacağınıza delalettir.

Rüyanızda bir arkadaşınızın konumunu hesaba katmanız önemlidir. Bir arkadaşınız daha alçaksa – eski arkadaşlarınızı kaybetmeye hazır olun. Aynı seviyede durursanız, yeni ve daha yüksek bir pozisyona ulaşma şansınızı kaybedebileceğinizi söyler. Birbirinizden uzaklaşırsanız, eski arkadaşlardan ayrılma tehdidi altında bile değişim için özlemi gösterir.

Rüyada arkadaşla karşılaşıp onunla konuşmak, onu kaybedebileceğinizi haber verir.

Rüyada arkadaşı ile telefonda konuşmak, arkadaşınız olmak isteyen birinden olası zararları haber verir. Bir rüyada kıyafetlerin rengine dikkat etmeye çalışın: açık renk kıyafetler en hayırlı işarettir.

Rüya yorumcuları, rüyada mutlu ve sakin bir arkadaşı iyi haberlerin habercisi olarak yorumladı.

Rüyada eski okul arkadaşı ile konuşmak, büyük başarılarınızı ve başarılarınızı, gelişmiş adalet duygunuzu sembolize eder.

Rüyada arkadaşlarını görmek, gördüğünüz insanlarla gerçekte hoş bir buluşmadır. Arkadaşlarını görmekten mutsuzsan, hayatında bir şeylerin ters gittiğine işarettir.

Freud’un yorumunda rüyada arkadaş sizin rakibiniz ve cinsel rakibinizdir. Aynı anda birkaç arkadaş görürseniz, her şeyi tüketen bir kıskançlık yaşarsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status