Rüyada Arkadaşının Annesinin Öldüğünü Görmek

Rüyada arkadaşının annesinin öldüğünü görmek, yakın çevrenizde bir süredir sizinle görüşmeyen biri varsa o kişinin sizi aramasına yorumlanır. Çeşitli sebepler ile size gönülkoyan darılan biri yeniden görüşmek ister. Birinin kalbini geri kazanabilirsiniz, ilişkiniz yeniden devam eder. Eski arkadaşlarınız ile de aranızdaki buzlar eriyebilir.

Rüyada arkadaşının annesini ölmüş görmek, iftiradan kötü sözden korunmaya yorumlanır. Bazı insanların size karşı ön yargıları kırılır. Size karşı kötü düşünceleri sona erer. Bu durumu size dile de getirebilirler ve aslında eskiden ne düşündüklerini yapılan haksızlıkları anlatabilirler.

Rüyada Arkadaşının Annesinin Öldüğünü Duymak

Birinden gelecek olan habere sevinmek ve bazı hataları da bu sayede telafi etmeye yorumlanır. Bir konuda ikinci bir şans verilebilir. İşsiz birine arkadaşından iş teklifi de gelebilir. Rüyada arkadaşının annesinin öldüğünü öğrenmek, eskiden yaşanan bir olayın etkisinden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Ölmüş Annesini Görmek

Çevrenizden iyilk görmeye ve hasta kişilerin sağlık sıhhat bulmasına yorumlanır. Eğer tek başınıza bir türlü çözemediğiniz sorunlar varsa bunlar için başka insanlardan iyilik görebilirsiniz. Büyük anlaşmazlıklar geride kalır.

Rüyada Arkadaşının Annesinin Öldüğünü Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, haksızlığa uğradığınız bir konuda sonunda haklı olduğunuzu ispat etmeye yorumlanır. Başka insanlar size bir konuda hak verebilirler. Mahkemesi olan kişiler davalarından gelecek habere çok mutlu olurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Yağmur dedi ki:

  Öncelikle rüyada en yakın arkadaşımın annesinin öldüğünü gördüm ben de yaşadığım şeylere şükrettim ya bana da olsaydı diye sonra annesini görmeye gittik o başında ağlamaya başladı bende kalbini kontrol ettim ve attığını fark ettim bunu hemen onlara söyledim ve annesinin yaşadığını öğrendik.

 2. Hasan ali dedi ki:

  Ruyamda arkadasimin annesi benim yanimdayken vefat etti.
  Ve ölum haberini ben verdim arkarasima

 3. Havva koslak dedi ki:

  Rüyamda çok yakın arkadaşımın annesinin öldüğünü duydum ve evine gittim hıçkıra hıçkıra çok ağladığım ve arkadaşım bana gülümseyerek ağlama ben bile ağlamıyorum dedi çok etkilendim

 4. Hasbi dedi ki:

  Üniversiteden eski kız arkadaşım(kalbini kırıpda ayrıldığım) 2016 yılında trafik kazasında kaybettik.Bugün sabah rüyamda onun annesi ölmüş oluyor başsağlığı için antalya dan kalkıp İstanbul’a gidiyorum babası falan görüyorum,kendi dılardan gelince başın sağolsun arkadaşım diyorum sağol deyip gözden kayboluyor ondan sonra kalkayım ben artık eve döneceğim taaaa Antalya Dan geldim diyorum izin vermiyorlar 😔

DMCA.com Protection Status