Rüyada Aşağı İnmek

Rüyada bir yere iniyorsanız, bu rüya bazı şeyler hakkındaki görüşlerinizi değiştirmeniz gerektiğini söyler.

Rüyada merdivenlerden aşağı inen birini görürseniz, önümüzdeki iki gün içinde iki kat dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada yokuş aşağı giden bir trende olmak, size sorun çıkaracak birçok görevin bir öngörüsüdür.

Rüyada yokuş aşağı bisiklete binmek, kendi sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir, aksi takdirde ciddi bir hastalığınız olur.

Rüyada aşağı inip bir zindan bulursanız, gerçekte tanıdık yerlerde tesadüfen bir yolculuktan sonra bu sefer farklı gözlerle görmeniz gereken iyi izlenimler edineceksiniz.

Rüyada arkadaşınızı aşağıda bir yerde görmek, yaklaşan başarılar zamanında eski arkadaşlarınızı ihmal edeceğinizin habercisidir.

Rüyada gökten kuşların indiğini görmek size olağandışı olayların habercisidir.

Rüyada yüksek binadan dışından aşağı inmek, bu rüya üzüntüyü haber verir. Kızlar için böyle bir rüya, diğer şeylerin yanı sıra, başkalarının kafa karışıklığına veya kızgınlığına neden olacak sıra dışı bir şey yapabilecekleri anlamına gelir.

Rüyada iple inmek, hayatınızın en canlı dakikalarındaki hayal kırıklığınızı önceden haber verir.

Rüyada yeni çıktığınız asansörün aşağı indiğini görürseniz, gerçekte bir meselede tehlikeden veya beladan mucizevi bir şekilde kaçmayı başaracaksınız demektir.

Rüyada kıyıdan veya bir köprüden kirli çamurlu suya bakıyorsanız, en büyük çabanızın üzücü sonuçlarına hazır olun.

Rüyada cıva termometresinin düştüğünü görmek, yakında işlerinizin durumunun sizi endişelendirmeye başlayacağına işaret ediyor.

Bakınız: Rüyada Yüksek Bir Yerden İnmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status