Rüyada Askeri Kışla Görmek

Rüyada askeri kışlaya gider ve tek bir kişi bile olmadan tamamen boş olduğunu görürseniz, böyle bir rüya sevdiklerinizin yardımınıza ihtiyacı olacağını ve onlara bunu sağlayabileceğinizi haber verir. Rüyada askeri kışlada kadın görmek, kederle karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada kışlada asker olduğunuzu görmek, gerçek hayatta diğer insanların davranışlarından hoşnutsuzluk hissedeceksiniz. Her şeyden önce, görevlerine karşı sorumsuz tutumlarından ve kendi hayatlarını düzgün bir şekilde düzenleyememelerinden hoşlanmıyorsunuz.

Rüyada askeri kışlaya girmek, sizi depresyona sokabilecek üzücü olaylara işaret ediyor.

Neler olduğu konusunda endişelisiniz ve mevcut olumsuz durumdan nasıl çıkacağınızı bilmiyorsunuz. Evlenmemiş bir kadın için bu rüya, müstakbel eşinin zorlu karakterli ve sert tabiatlı bir erkek olacağının habercisidir. Ayrıca, yakınlarını kontrol etmeyi sevecektir.

Bir kadın, her biri düzgünce yerleştirilmiş birden fazla yatak sırası olan bir kışla gördüyse, çok sayıda çocuğu olacağını söyler. Bir erkek için böyle bir rüya, birçok zahmetli olayın habercisidir.

Rüyada askeri kışlada yaşıyorsanız – gerçekte ulaşılmaz zevkleri hayal edersiniz.

Rüyada askeri kışlada olmak, gerçekte düşmanlarınızla ödeşebileceksiniz. Bir kadın rüyada kışlada görevde olduğunu görürse, önümüzdeki birkaç gün içinde evinde misafirleri olacak ve hoş bir uğraş için bir fırsat olacaktır.

Bakınız: Rüyada Askeriye Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status