Rüyada Aslan Tarafından Kovalanmak

Rüyada bir aslan tarafından kovalandığını görmek, yakında saygınlığın artmasına ve özgüveninizin yükselmesine yorumlanır. Güç ve kudret sahibi olmaya delalettir. Çok büyük işler başarabilir, adınızdan çok güzel sözler ile bahsettirmeyi başarabilirsiniz. Özellikle çalışan kişiler yakın zamanda mevki makam yükselebilir, zor bir görevin üstesinden gelebilirler. Engellerden korkmadığınız sürece her türlü zorluğu aşacaksınız. Hatta eğitim hayatı devam eden kişiler de sınavlarından büyük başarılar sergileyebilir, eğitim hayatlarında geleceğe dair güzel adımlar atabilirler. İmkansız sandığınız bazı hayalleriniz de gerçekleşebilir.

Rüyada aslanlar tarafından kovalanmak, otorite sahibi insanlar ile dostluklar kurarak iş hayatında çok önemli bağlantılar kurmaya yorumlanır. Çevrenizde çok güçlü kişiler yer alabilir. Hatta güçlü bir rekabet ortamında bulunabilir, azim ile başarının peşinden gidebilirsiniz. Atanma bekleyenler için de müjdeli haberlerin gelmesine yorumlanır. Yakında beklediğiniz haber ile birlikte büyük mutluluklarınız olabilir.

Rüyada aslan kovalaması, yeni tanışacağınız biri sayesinde çok büyük bir fırsat yakalamak ve büyük beklentiler içerisine girmeye de yorumlanır. Size uzanacak yardım eli sayesinde sonunda hak ettiğiniz mevki ve konuma erişebilirsiniz. Daha sözü geçer biri olabilir ve büyük sorumluluklar altına girebilirsiniz.

Rüyada Dişi Aslan Tarafından Kovalanmak

Sizi kıskanan, zalim ve kötü niyetli bir insanın sizinle uğraşmasına, onun yüzünden sorunlar yaşamaya yorumlanır. Bu kişi çalışma ortamında sizi kendine rakip gören biri olabilir. Onunla aranızda rekabet olabilir ve sizi çok sinir edecek bir şey yapabilir.

Rüyada Erkek Aslan Tarafından Kovalanmak

Mal mülk sahibi olmaya, maddi zorlukları aşmaya, gücü simgeler. Siz ne kadar çaba gösterip azim ettikçe, başarı da sizin peşinizde olacak. Bekar olanlar için de maddi manevi güçlü bir insan ile evlenmeye yorumlanır. Bu kişi ile yapacağınız evlilik sizin de mutluluğunu artıracaktır.

Rüyada Aslan Tarafından Kovalanmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre rüyada aslan tarafından kovalanmak, zor günlerin ardından yaşanacak mutluluklara yorumlanır. Hem maddi olarak hem de manevi yönden kendinizi çok güçlü hissedebilirsiniz. Artık pek çok açıdan şans sizin peşinizde olabilir, isteklerinize erişerek güç ve kudret sahibi olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tuna dedi ki:

  Selamünaleyküm korku filmi gibiydi 2 arkadaşımın YANINA misafirliğe gittiğimde bir süre sonra oyun oynarken arkadaşımın aslanları ortaya çıktı Aslanların olduğu yerde beni yalnız bırakmaya çalışıyorlardı. 2 yada 3 kişiydiler. ASlanlardan kurtulmak için agaçlara çıktım tellerde dolaştım. Beni ısıramadılar. Ancak çok şiddetli korkuttular arkadaşlarımın hain olduğunu anladım. En sonunda bir yolunu bulup oradan çıkabildim. Film izler gibiydi Daha sonra beni aslanlarla yalnız bırakan kişiyi bir yolunu bulup timsahlarla dolu bir nehir e attım. Bir arkadaşı gördü. Rüyamın sonunda bir mezarlıktan kendimi geçerken gördüm. Işıklıydı ama gece vaktiydi.

 2. Elif dedi ki:

  İkiz olan arkaşlarımla biri kız biri erkek,yürürken arkadan anneanneleri veya babaababaanneleri gelip bıçakla bacaklarını kesiyor ve yanlarında oturup ağlıyor bende olayı şok ile izledikten sonra evime dönüyorum kardeşim ölmüş annem ise mutfakta yemek yapıyor karşı bahçede ise heybetli bir erkek aslan var ben ona bakıyorum bakınca camdan atlayıp eve girmeye çalışıyor 3. 4. denemede eve giriyor ve beni kovalıyor tam zarar verecekken bitiyor rüyam

 3. Fatih dedi ki:

  Kurban bayramı günü rüyamda aslan beni kovalıyordu özellikle beni ama kaçıyordum beni bi türlü yakalamadı ama çoğu kişiyi ısırdığını gördüm rüyada hatta iki aslandı beni kovalayan uyandım bayram namazı vakti geldi derhal camiye koştum namazımı kıldım tüm islam alemin kurban bayramı kutluyorum tşk

 4. Yüksel kaya dedi ki:

  Rüyamda evime gidiyordum ama başka bir yerdi bi önceki gün değişik bir memlekette eşim beni karşıladı sonra uzunca bir yol yürümem gerekti eve gidiyorum karanlık çökmüştü bi baktım erkek bir aslan önümde hemen ordan kaçıyordum ilerde bir tane kepçe vardı seslendim adama kapıyı aç aslan geliyor kapıyı açtı ben tam içeri girdim dişi bir aslan benle birlikte içeri girdi gövdesinin yarısı içeri girdi yanlız o kepçeci ayağını vurdu aslanın başına ve aslan kaçtı sonra millete anlattım işte aslan varmı burada kepçeci beni kurtardı gibi sinde eve gidemedim yanlız şehir değişik ti tanımıyordum sokakta kalmıştım ev yoktu yatacağım bir yer yoktu sonra biri dedi gel burda yat bi oda gibi bir yerde yattığımı hatırlıyorum olay bu yoruarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler Bu

 5. Muhammed Gezer dedi ki:

  Rüyamda bir aslan tarafından kovalanıyordum sanırsam tek değildim sonra yüksek bir yere çıktım merdivenli bir yerdi aslanın cikmasina izin vermedim elimde bir şey vardı onunla korudum kendimi çıkmasınaa izin vermedim sonra aslandan kurtuldum emin değilim ama aslan öldü mü bilmiyorum ama kurtuldum ondan.

 6. Özen tüfekçi dedi ki:

  Rüyada 2 erkek ve dişi aslanlar bizi köyde ki evimizin bahçesini basıyor ve koluyorlar ben eve giriyorum evde ufak çocuk ve ailem dışarıda da ufak kulübe de yanımda çalışan bayan personelim hiç birimize birleyen olmuyor erkek Aslan evin kapısına gelip bana bakıyor ….

 7. Büşra dedi ki:

  Rüyamda düğün salonu gibi bir yerdeydik. Üniversite mezuniyetimi kutluyorduk. Bir sürü kişi vardı ailemde vardı. Bir tane aslan tavanda yürüyordu sonra önümüzde belirti. Herkes merdivenlerden aşağıya indi. Aslan yine önümüze çıktı. Sonra asansöre binip kaçtı herkes. Bu şekilde uyandim.

 8. Fides dedi ki:

  Merhabalar, Ruyamda bos bir yesil ovada aslan beni kovalamaya bashladi korkudan kacarken ilerdeki ucurumdan atladim beni yakalayamsin diye ve uyandin. Bu ne anlama gelir. Tesekurler

 9. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu gerçek hayatta bana çok büyük kötülügü dokunan birisinin, rüyamda mahallesine gidiyorum, amacım intikam almakmış, ancak bir sokaga giriyorum aslan var, dönüyorum, öbür sokaktan düşmanıın evine gitmek istiyorum bir aslanda orada var, geri dönüyorum, toplam üç aslan varmış, düşmanımın evinin etrafındaki sokaklarda gezerek O’nu koruyorlar, aslanların korkusundan ben O’nun evine hiç yaklaşamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak güçlenmeye yorumlanır.

 10. Enes dedi ki:

  Merabalar, rüyamda önce oturduğumuz yeri böcekler bastı arkadaşlarla onlardan kaçtık daha sonra o böceklerin büyüğünü öldürmek için geri döndüğümüzde yoktular. Sonra bir aslan bir sesi duyduk korktuk, biz o ortamdan uzaklaştık baktık ki bir arkadaşımız arkada kalmış sonra arkada bir bariyer vardı o kalktı aslanlar göründü biz bağırmaya el işaretleriyle arkadaki aslanları göstermeye çalıştık gördü aslanlarla beraber bir selle beraber ikisinden kaçtık sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların veya maddi külfetin sona ermesine yorumlanır.

 11. MEHMET SARICA dedi ki:

  Admin rüyamda bir kadın tarafından tuzağa düştüğümü son anda anladım ve kadını boğmaya kalktım fakat son anda boğmak tan vazgeçtim elime bir tuğla aldım ve yürüyordum birden bir aslan saldırdı bana tuğla ile korkuttum zarar veremedi Bi daha saldırdı Bi daha korkuttum sizce ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce sahip olmaya, gelirin artmasına yorumlanır.

 12. abidin dedi ki:

  selamınaleykum ruyamda aslan benı kovalıyordu cok korkmusdum korkumla bagırmısım anam yan odadan geldı ınaclı bırıyım uyandıgımda tovbe ettım uyumaya calısdım 1 saat o korku gıtmnedi uyuyamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almaya, maddi güce yorumlanr.

   1. Bayram dedi ki:

    Merhaba admin Rüyamda erkek bir aslan tarafından kovalaniyordum. Beni yakalayacaktı zeytin ağacına çıkmaya calisacakken çok yaklaştığını fark ettim o korku ile uyandım. Yorumunu yaparsanız sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya maddi güce ve refaha yorumlanır.

 13. Ali dedi ki:

  Rüyamda yüksek bir duvarın üstünde oturuyordum ve 5-6 tane Aslan haricinde köpeğe benzer 2 tanede hayvan vardı hepsi bana bakıyordu duvarın hemen dibinde kırmızı bir kamyon vardı Aslanlardan biri koşarak geldi ve pençesiyle ayağıma ve koluma vurdu bende hemen duvarın yanındaki kamyona atladım.sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden maddi imkana ve güce yorumlanır.

 14. Kirsehirli dedi ki:

  Rüyamda. Yesillik alanda. Bircok aslan ve birkac yavrular vardi. . Fakat 1 tanesi bana saldirmak istiyordu. Sahobi o kafar tutmak istesede sahibonden kurtulup bana dogru kosmaya basladi. Bende kacarak bir agacin tepesine coktim. Halen agaca tirmanmaya calisiyordu diger aslanlarla aramiz iyidi. Fakat 1 tanesi öyle yapti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yolculuk yapmaya ve iş haberi almaya, rahat geçime yorumlanır.

 15. Esraaa dedi ki:

  Selamün aleyküm rüyamda yolda yürürken yavru aslan görüyorum ama önce yavru köpek sanıyorum bana doğru koşunca aslan olduğunu anlıyorum kaçmaya başlıyorum daha hızlı bir şekilde kovalıyor yanımda bulunan kapısı açık bir eve giriyorum hızla kapıyı kapatıyorum. Nedir acaba yorumunuz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında bazı zorlukları aşmaya yorumlanır.

 16. Emre dedi ki:

  Rüyamda iki aslanın birbirleriyle boğustugunu gördüm daha sonra biri kaçıyor du kalan aslanıda ben üzerine giderek kükreyerek kovaladım sanırım aslanlar biri dişi biri erkek ti ilk kaçan aslan dişiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki farklı başarıya, maddi güce yorumlanır.

 17. İsa Yıldırım dedi ki:

  Bende bugün ruyamda dişi aslan tarafindan saldıriya uğradım ondan kacarak bir kulubeye saklandım.kafasını içeri soktuğunda bir bicak darbesi ile burnunu kestim ve aciyla gitmek zorunda kaldı ve bende kulubeden tekrar çıktım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güçlü birinden destek almaya yorumlanır.

 18. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda aslan amcamgilin olur ve onların evinde bir sürü insan var ve bir tek ben korkuyorum aslandan yemek yedik amcamgilede bir an önce eve gitmeye calşiyor um aslan kovalamaya başladı ve o anda ve orada koyun ahırı da vardı oraya girdi bende kestirme yoldan gelecek diye korktum ve o anda uyandım tabi beni yakalama korkusuyla.

 19. Latif dedi ki:

  Selamun aleyküm rüyamda bir binanın çatısındaydım başka bir binanın çatısında bir erkek aslan vardı ben o binaya doğru uçuyordum tam aslana yaklaşıyordum beni yakalamak için hamle yapıyordu üzerime doğru koşmaya başladı ben kaçarken oda peşimden gelmeye başladı ve ikimizde binadan aşağı düştük ama ben uçarak indim aşağı sonra yere indik ve kovalamaca devam etti ben namaz kılmaya başlayacak insanların önünden koşuyordum aslanda hep arkamdaydı sonra bi köprü gibi bi yere otların arasına saklanarak atlattım aslanı ve uyandım hayır olsun inşallah?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflerinize yakında ulaşmak, mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

 20. Umut dedi ki:

  Aslanı dayımın köy evinde gördüm aslanı kandırıp biyere kitleme ye çalışıyorduk hayır olur inşalah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi durumunun düzelmesine yorumlanır.

 21. Emre dedi ki:

  Rüyamda kardeşim ile beni dişi aslan kovalıyordu ne anlama geliyor. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından iyilik görmeye yorumlanır.

 22. Rüveyda dedi ki:

  Rüyamda bir sokakta yürürken Aslan beni kovalıyordu baya uzun bir süre kovaladı arada bir arabaların arkasına saklanıyordum ama yine buluyordu en sonunda bir bakkala girdim ve Aslan oraya gelemedi aslana bunu yaptıran 6-7 yaşlarında bir çocuktu daha sonra o çocuk bir tanıdığımızın çocuğu çıkıyordu. Çocuğun ablasını gelip çocuğu aldı daha sonra hep birlikte onların evine gittik ve bize ikramda bulundular. Sonra annesi çocuğa neden böyle bir şey yaptığını sordu o da derslerinden kaçmak için yaptığını ve benimle bir ilgisi olmadığını söyledi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce sahip olmaya, zor günleri aşmaya yorumlanır.

  2. Hatice dedi ki:

   Rüyamda bir kaç tane erkek aslanın beni kovaladığını gördüm, yanım da birileri daha var, korkuyla kaçıyoruz daha sonra kaçmayla kurtulamayacağımızı düşünerek olduğum yerde sabit duruyorum ben durunca aslanlar da durdu bana sinirli bir şekilde bakıyorlardı o şekil de uyandım

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya güç elde etmeye, zorlukları aşmaya yorumlanır.

 23. Ömer dedi ki:

  Şehir içinde dar sokaklı köhne binaların olduğu bir yerde sanki hayvanat bahçesi veya sirk gibi bir yerden kaçan birçok dişi aslan ve yavruları insanları kovalıyordu. 3 5 tanesi peşime düştüler kaçtım kaçtım sanki saatlerce sürdü rüya binaların çatılarına kadar takip ettiler. Arada tanımadığım birilerini paçalarından ısırıp sağa sola savurup yine peşime düştüler. En sonunda tel örgülü bir yerde atlatmayı başardım. Hayra çıksın diyelim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden haber almaya, iş başvurusu varsa onaylanmasına yorumlanır.

 24. Ygh şnl dedi ki:

  Ormandayım aslanı görüyorum ilk önce bir şey yapmıyor. Ben kaçmaya başlayınca tam ayağımın dibinde oluyor. Acayip bi korku içindeyim. En son uçuruma geliyorum. Ordan atlıyorum aslan korkusuyla belki ölmem falan diye bir şey olur. Atlıyorum aslan da arkamdan atlıyor sonra o ara hatırlamadığım bi anda uyanıyorum. Ama bu gördüğüm ikinci rüyaydı. Uyandım aslan kovalarken rüyamda, bi daha uyudum bi daha kovalıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yükselmek ve maddi güç elde etmeye yorumlanır.

 25. İsa dedi ki:

  Rüyamda kuzenimle beraber askeri izne çıktığımızda aslan kovalıyor ve tekrar askeriyeye girerek kurtuluyoruz

 26. İsa dedi ki:

  Rüyamda kuzenimle beraber askeriz. İzine ciktigimizda bir aslan bizi kovalıyor ve tekrar askeriyeye girerek kurtuluyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi gücün artmasına yorumlanır.

 27. Eda dedi ki:

  Rüyamda biri eve aslan attı bizi öldürsün diye bende dışarı çıkıp ondan kaçmaya çalıştım denize atladım sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güç ve kudrete, zorlukları aşmaya yorumlanır.

 28. Sukran dedi ki:

  Mahalleden erkek kardeşimle beraber yaya iniyorum.siyah aslan acıkmış dağlardan inmiş. Bizi yiyecekmis gibi saldırmaya çalışıyor.kardesim ben hızlı bir şekilde iniyoruz.aslan kardeşime dalacak korkuyor bende sinirlenip sen bu tarafa deyip aslan tarafına geçip mahalleden iniyoruz.sonra komşu evine girip sığındık.meyersem herkes sığınmış.kapinin dışına bakıyorum.bu seferde başka bir sarı aslan dolanıyor.genclerle aramızda diyormusuzki.hayvanlar ac kaldığı için dağlardan indi şehirle.bizleri yemek için etrafimizda dolanıyorlar.bu kadar

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir teklif almak ve zor görevleri layığı ile başarmak demektir.

  2. Eda dedi ki:

   Rüyamda bir eve biri aslan bırakıyo çok saldırgan ve aç sonra ben ve kardeşim ondan gizli kaçmaya çalışırken bizi goruyo ve yavaş yavaş geliyo bizde çok korkup kaçıyoruz sonra deniz geliyo önümüze yüzmeyi bilmediğim halde o korkudan atlıyorum sonra uyandım

 29. Fatih guler dedi ki:

  Ruyamda is yerindeyim is ten cikmaya 1 saat var arkadaslarimla arabaya bimdik.bilmiyorum icerde araba olmaz yani yasaktir ama o araba icerrdeydi sonra ben araci terkediyorum.birden aslann beni kovaladi sonra ben tekrar o araca donuyorum ve aslan kapinkn onune kadar kovaliyor beni guc bela kapiyi kapattim o aslam bir geyik yere indirip yemeye basladi mesainin bitecegini dusunup o arabay girise gider kurtulurum dedim o sirada baska aslanlarda yere geyik.atip.yemege basladilar bem arabayi calistirip.kacarken bir aslanin uzerinden.gecmisim aslanim.kafadi bacaklarimin arasindaydi. Bu beni isirmasin dedim uyamdi oyle simdiden yorim icin tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Güç ve kudrete, büyük zorlukların üstesinden gelip tez vakitte mutlu olmaya yorumlanır.

 30. Nisa dedi ki:

  Rüyamda aslan bağlı değildi birden beni kovalamaya başladı çok hızlı bir şekilde ama ben ağaçlardan tel örgülerden yara almadan geçtim en sonunda aslandan kurtuldum nasıl yorumlarsınız?

  1. admin dedi ki:

   Zorlukları aşmak ve endişeden kurtulup zafer elde etmeye yorumlanır.

  2. Alper gültekin dedi ki:

   Yemin ederim aynisi bende tel örgülerden atladim bisey olmadı sen bide biseyin üstüne çıktın mi

 31. Kadir bxl dedi ki:

  Ruyamda erkek aslan agacin altindan beni izliyor ben kacip agaca tirmandim sonra uzaklasti Ben tekrar nasilsa yakaliyamaz diye agactan inip kacmaya başlıyorum sonrada uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bir erkek ile aranızdaki rekabet biter.

 32. Mesut dedi ki:

  Rüyamda zincire bağlı bir aslan gördüm. Bana saldırmak niyetindeydi. Ancak zincirinden kurtulamıyordu. İri ve erkek bir aslan idi. Beni gördükçe hiddetleniyor, zincirini koparmak istiyor idi. Bende korkuyordum. Zincirini koparmasından korkuyordum. Bu aslanı zincire bağlayan sahibinden medet umuyordum. Zincir koptu ve aslan üzerime gelmeye başladı. Kümes gibi bir barakaya sığındım, telleri vardı. Sonra aslan yavru aslana dönüştü. Çok korkmuştum.

  1. admin dedi ki:

   Güç ve kendine güvene yorumlanır. İş hayatında kendinizi ispat edecek güzel işler tamamlanabilir.

   1. Dilara dedi ki:

    Merhaba. Ben ruyamda yukseklik bir yerdeydim tek basina. Birden arkadan baska insanlarin geldiyini gordum ,bagoriyorlardi. Donup bakinca arkamda 3-5 kisinin oldugunu ve onlarin arkasindan beyaz guclu bir erkek aslanin bana baktigini gordum. Her les bana kos diye bagirirken ucurumun kenarinda bir agac govdesine qaliba tutundum. Aslan konusarak zaten onunla(yani benimle) isim yok dedi,amma yine bana pencesiyle vurarak beni dusurdu ve ben o ucurumdan kendi bahcemizdeki dut agacinin altina dustum. Basimi kaldirdigimda aslan bana pek yakin bir mesafede degildi ve yaslanmis,evvelki guzelliyini yitirmisdi. Sonrasini da hatirlamiyorum. Bunu nasil yorumlarsiniz?

    1. admin dedi ki:

     Sevdiklerinizin de desteği ile başarılı olmak ve kimseye muhtaç kalmamaya yorumlanır.

 33. Musa dedi ki:

  Ben yüksek tahtadan yapılmış bir yerdeyim çeşitli aslanlar tek tek merdivenden çikip bana salıirmak istiyor ama ben sopa ile geri aşağiya itiyorum birkaç kere saldirdiriyorlar. sonra büyük geniş merdiveni havaya kaldiriyorum, yine bir aslan zıplayarak yanıma geliyor onuda sopa ile aşağı itiyoryum. Erkek aslani iyi hatirliyorum ama disi aslanda saldirdi galiba.

  1. admin dedi ki:

   Güç ve kudrete, zorlukların üstesinden çabucak gelmeye yorumlanır.

 34. Elif dedi ki:

  Rüyamda bir aslan içinde bulunduğu tel örgüyü kafasıyla yaptığı darbeyle yırtarak kaçıyor. Ben de oğlumla bizim tarafa gelir ve bize zarar verir düşüncesiyle güvenli tarafa gitmeye ve sığınacak bir yer bulmaya çalışıyorum. Bu arada koşa koşa gelip üzerimden geçip gidiyor ama bana bir şey olmuyor. Sonrasında yakalanıyor ve rahatlıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Artık sabır edilen bir şeyde kendinizi ortaya çıkarmak, özgüvenin artması ve bir şeyler elde etmeye yorumlanır.

   1. Hasan dedi ki:

    Aslan tarafından kovalandım. Ağaca çıktım. Aslan sanırım dışı aslan. Ağaca çıkınca fark ettim. Eşim ve oğlumda asagida. Oğlumu edim vermeye çalışırken aslan geldi. Aslan erkek insan dönüştü. Balta ile saldırmaya beni yaralama ya çalıştı. O an bir başka aile daha vardı. Hadi saldır bende yardım edeceğim diyerek uyandım.

    1. admin dedi ki:

     İşlerinizde bolluk ve berekete, ticari hayatta başarıya yorumlanır.

 35. Orhan dedi ki:

  İyi günler admin rüyamda iki aslan müstakil olan evin bahçesinde gördüm ama bahçenin içinde bir kaç hayvanımız daha var. Bunlardan sadece ineği hatırlıyorum. Onlara zarar vermemesi için onları öldürmek istedim ama ikisi birden beni kovaladı. Öldürmeyi başaramadım benim değil ama yan komşunun ineğini ayaklarını yemiş olarak gördüm. Benim hayvanıma zarar vermedi. Bu şekilde uyandım. Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Büyük başarıların altına imza atıp zoru başarmaya yorumlanır.

 36. Sema dedi ki:

  Bende bahçeden gelirken aslanlar yatıyor yolun kenarındaki tarlada sessizce geçeyim derken fark ediyorlar ve kaçmaya başlıyorum. Aslan beni o kadar hızlı kovalıyor ki çok korkuyorum bir an köpek gibi sesler çıkarıp ağzından köpüklerin çıktığını görüyorum. Sonra kaçıp kurtuluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Zor işler başararak çevrenize örnek olmak ve takdir görmeye yorumlanır.

 37. Damla dedi ki:

  Hani aslanlar yemek yesin diye kafesten çıkarıyorlar ya o sırada yemeği asacakları yerde insanlar dolaşıyormuş. Görevliler herkes çıksın diyor. Aslan gelecek diyor. Herkesin çıktığından emin olduğunda kafesi açıyor. Ben bir de bir arkadaş kalıyoruz. Yanımdaki kişiyi tanıyorum ama hatırlamıyorum. O aslan görüş alanımıza girmeden önce kaçıyor. Ben kalıyorum tam ben de kaçacakken aslan görüş alanıma çıkıyor. Ben o sıra nefesimi dahi tutuyorum. Beni fark etmesin diye. Sonra küçücük bir sesten fark ediyor ve beni kovalıyor. Sonra çok garip bir şey oluyor. Yaşadığımız yerlerde koşuyorum arkamda aslan taksileri durdurmaya çalışıyorum. Durmuyor ama aslandan baya hızlı konuşuyorum ve izimi kaybettiriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kısmete ve herkesin şaşıracağı bir başarı elde etmeye, zor olsa da bir şey başarmaya yorumlanır.

 38. Zuzayll dedi ki:

  Rüyada aslan kafesinin içinde bir arkadaşımız var. Biz dışarıdayız, aslanlar da dışarıda. Kafesin etrafında aslana yakalanmamaya çalışıyoruz. Aslan+ yavrusu var. Aslan bir ev kadar büyüktü.

  1. admin dedi ki:

   Başkaları üzerinde otorite kurmak, sözünüzün dinlenmesine ve yeni hedefler peşinde koşmaya yorumlanır.

 39. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda dişi aslan avunu yemeyi bırakıp etrafta başka insanlar olmasına rağmen beni kovaladı ve ben kaçıp bir harabe eve saklanıyorum ve böylece aslan beşimi bırakıyor.

  1. admin dedi ki:

   Artık bazı istekleriniz için daha çok çabalayabilirsiniz ve cesaretiniz artar.

 40. Engin MEMİŞ dedi ki:

  Rüyamda bilmediğim bir yerde birden fırtına koptu. Yağmur sel gibi olmaya başladı. Her yer birbiri içinde bir erkek birde dişi aslan gördüm. Arkamı döndüm kaçamadan biri atladı ısırdı ama acımadı. Bunlar bir daha tekrar etti. Bu seferde aslanları görünce direkmen koşmaya başladım ben telçitlere atladım yakalayamadılar. Başka insanları parçalamaya başladılar. Yani aynı rüyayı iki defa gördüm. İlkinde ısırdılar diğerinde sanki olacaklardan haberdar gibiydim, onun için kaçtım.

  1. admin dedi ki:

   Kazancın artması ve parasal engeller yüzünden ertelediğiniz bazı plan ve projelerinize devam etmeye yorumlanır.

 41. Akif dedi ki:

  Aile bireylerim ve tanıdık kişilerle evde otururken 7 tane aslan saldırısına uğradık ve kardeşin ile ben kurtulduk sadece. Sonra aslanlardan kaçmaya başladık ve tamamen kurtulduk. Bu neye işaret eder?

  1. admin dedi ki:

   Aileniz ve sizin saadetinizi kıskanan veya dedikodu yapan kişiler olabilir, kulak asmayın.

 42. Emine dedi ki:

  Rüyamda aslan olduğumu ve bir başka aslan ve de yanında başka bir hayvan vardı. İkisi tarafından kovalanıyordum ben saklanmıştım. Beni bulamadılar ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Baskıdan kurtulma ve herkese kendi başarınız kanıtlamak, korkularla yüzleşerek özgüvenin yükselmesine yorumlanır.

 43. Serdar dedi ki:

  Rüyamda iki aslan boş afrikada gördüm. Beni fark ettiler ikisinde beni kovalarken ben yüksek yere çıkarak aslanların ne yapmak istediğini çözmeye çalıştım. Aslanın biri aşağıdan sıçrayarak beni yakalamaya çalıştı. Tabi başaramadı, ofis gibi yer vardı. Oraya ulaştım, içeri girdim. Kapıyı kapattım, aslanlar dışarı çıkıp bulunduğum ofise İçeri girdiler. Ben içeri açılan kapıdan tekrar çıktım. Arkadan gelip aslanları ofisin içine kitlendim ve aslanlar içeride. Kalbim gut kut atirdi dedim bunlar beni. Ben kaçim arabama binim vın kacim. Aslanların sahibi gelmiş ben dışarı çıktım arabaya binerken aslanlar dışarıda dolaşıyordu. Bunları kim serbest bıraktı aslanları gördüm. Uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük bir hayal ve hedef peşinde koşmak, korkuların özgüvene dönüşmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status