Rüyada Asma Kilit Görmek

Rüyada asma kilit görmek, beklenmedik yaşam değişikliklerini yansıtır. Aynı zamanda, beklenmedik olaylar karşısında üzüleceğinize delalettir. Rüyada anahtar ve asma kilit görmek, aile içinde barış ve uyum olacak ve işiniz gelişecektir.

Rüyada kırılmış ve bozuk asma kilitler görmek, ölüm ya da kıskançlıktan kaynaklanan ayrılığın habercisidir.

Genç bir kadın kilitli olmayan bir kapı görürse, yakında yeni bir hayranla tanışacağını söyler. Bazen bir rüyadaki kilitler, karşılıklılığınızı elbette arayacak, sizi baştan çıkaracak ve kuşatacak karşı cins temsilcisinin yaklaşan tutkulu sevgisini ön plana çıkarır.

Rüyada asma kilit açmak aynı zamanda öngörülemeyen değişiklikleri de sembolize eder. Temel olarak, rüya yorumlarının tümü, yukarıda bahsedilen modern rüya kitabı yorumlarına benzer.

Bir kadın kapıyı kilitlerse, yakında evleneceğine işarettir. Rüyada kapıya asma kilit taktığını görmek, mantıklı düşünemediğini ve hareket edemediğini belirtir ve bu da itibarını büyük ölçüde zedeler.

Freud’un rüya kitabında, asma kilit oldukça eş anlamlı bir görüntüdür. Bir adam kapıyı açmak için bir asma kilit tutuyorsa, rüya onun seçtiği bir partnerle cinsel ilişkiye girme arzusunu gösterir. Bir kadın kapıyı kilitlerse, istenmeyen hamilelikten korktuğunu gösterir. Bir erkek kapıyı kilitlerse, mevcut ilişkilerden memnun olmadığını ve sevgilisinden ayrılmaya niyetli olduğunu söyler.

Rüyada asma kilit kilitlemek, cinsel partnerler arasındaki düşmanlığı ve nefreti gösterir. Bir erkek cebine bir anahtar koyarsa, yeni bir ilişki hakkında düşündüğünü söyler. Ancak kadınlar için, bir partnerle yakınlık kurma arzusunu ifade eder.

Rüyada asma kilit almak, cinsel yaşamınızı ayarlayamayacağınızı belirtir. Aynı zamanda, rüya eşinize olan çekim kaybını ve onunla seks yapma isteksizliğini gösterir.

Rüyada asma kilit bulmak, yeni ilişkiler kurmak istediğini söyler. Rüyada asma kilit takmak, sevdiklerinden hayal kırıklığına uğradığını ve yeni sosyal ilişkilere sahip olma eğiliminde olduğunu belirtir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status