Rüyada Aura Görmek

Rüyada aura görmek, kural olarak, böyle bir rüya farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada temiz ve parlak aura görmek, onlara tamamen güvenebileceğinizin bir işaretidir. Rüyada auranın konturu kötü görünüyorsa veya boşluklar varsa, bu kişinin manevi desteğinize ihtiyacı olacağı anlamına gelir. Bu durumda dostça bir konuşma veya iyi bir tavsiye yeterli olacaktır.

Rüyada bir yabancıyı görmek ve onun berrak aurasını görmek, bu rüya güvenilir bir arkadaşın ya da değerli bir iş ortağının ortaya çıktığının habercisi olabilir. Rüyada siyah bir sis biçimindeki bir yabancının aurasını görmek, kıskançlıktan kaçınmanın gerekli olduğunu gösterir.

Rüyada kendi bedeninizin aurasını görüyorsanız, ahlaki ilkelerinize dikkat etmeniz gerektiğinin ilk işaretidir. Çünkü bu rüya şu anda yaşam inançlarınızdan geri çekildiğiniz ve gelecekte pişman olabileceğiniz konusunda uyarıda bulunabilir. Derin bir iç çatışmadan kaçınmak için sakinleşmeye ve kararınızı vermeye çalışmalısınız.

Rüyada kendi auranızın görüntüsü, manevi uyum elde etmek için çok çalışmanın gerekli olduğunu gösterir.

Rüyada fiziksel olarak yorgun veya hasta bir kişi için, aurasının alışılmadık derecede güzel bir ışık akışı veya parıldayan gümüş parıltılar yaydığı bir rüya, durumun iyileştirilmesi ve muhtemelen tam bir iyileşme anlamına gelir.

Rüyada aura görebilmek, uzun süre herhangi bir hastalığı unutabilir ve tamamen sağlıklı olabilirsiniz. Bazen doğru yönde ilerlediğinizi ve yakında manevi saflığa kavuşacağınızı gösterir.

Auranın renklerini hatırlayarak, bir kişinin ruh halini ve durumunu bir rüyada ayırt edebilirsiniz. Rüyada aura’nın kırmızı tonları varsa, çoğu zaman liderlik becerilerinin ve büyük enerji potansiyelinin varlığını gösterir. Rüyada sarı aura görmek, bir kişinin çok arkadaş canlısı ve iyimser olduğunu söyler. Rüyada auranın yeşil renk olması, bir kişinin şefkatli ve duyarlı olduğunu söyler. Bir kişinin dürüstlüğü ve açıklığı zümrüt aura ile sunulur.

Rüyada mavi auralı birini görürseniz, belki yakında ruhsal öğretmeninizi bulacaksınız. En uygun olanı, beyaz veya gümüş rengi bir aura gördüğünüz bir rüyadır – hayatınız daha iyiye doğru değişecektir.

Rüyada kötü ve karanlık bir aura görüyorsanız, yaşamda belirsizlik ve sağlıkla ilgili sorunlarınız var demektir.

Rüyada aura aydınlatıcı ışıklar görürseniz, işlerde koşulsuz başarı elde edersiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hatice dedi ki:

    Merhaba. Rüyamda önce kafamda şimşek çakar gibi bir sey oldu. Bir seyler patladı sanki. Sonra ellerime baktım etrafinda beyaz ışık yayayn auramı gördüm. Çok güzeldi. Sonra kendi irademle çocukluguma gittim. Zamanda yolculuk gibi. Sokakta oynayan kendimi buldum. Omzuna dokundum ve gülümsedi bana çocuk halim. Bendim. Rüya gibi degildi yasadigim sey… sonra onunla bir yere konusmak icin oturmaya gittim. Telefonumun kayboldugunu fark ettim. Tlfnu ararken uyandım. Garipti. Rüya degildi sanki.

DMCA.com Protection Status