Rüyada Avret Yerini Görmek

Rüyada avret yerini görmek, başkalarından gizlediğiniz şeyler varsa bundan sonra gizleme ihtiyacı duyulmamasına yorumlanır. Başkalarına söylenen yalanlar da sona erer. Kişi birilerinden bir şeyler gizlemeyi bırakır. Anne babanız ya da yakınlarınızdan gizlemek zorunda kaldığınız sorunlarınız çözülür. Mücadele ettiğiniz bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Rüyada edep yerinin görülmesi, bolluk bereket içinde yaşamaya da yorumlanır. Evinizin bereket artar ve daha çok para kazanılır.

Rüyada avret yerinin açıldığını ve bundan utandığını görmek, hiç ummadığınız bir insandan alacağınız habere çok mutlu olmaya yorumlanır. Sizi sevindirecek haberleri olan biri kapınızı çalabilir. Rüyada elbisesinin açılıp avret yerinin göründüğünü görmek, maddi olarak rahat etmeye yorumlanır. Borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Avret Yerini Temizlemek

Uzun zamandır bekleyen işleriniz ve görevlerinizi yerine getirmeye yorumlanır. Bir süredir işleri bekleyen ya da yarım kalan kişiler tamamlama imkanı bulabilirler. Hayatınızdaki yoğunluk azalabilir ve dinginlik gelir.

Rüyada Avret Yerini Ağda Yapmak

Kendinizi yetersiz hissettiğiniz konularda artık öz güvenin yerine gelmesine ve kendine daha çok güvenmeye yorumlanır. Rüyada avret yerini tıraş etmek, sıkıntıların üstesinden gelmek ve daha zinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Avret Yerinden Akıntı Gelmesi

Bu rüya maddi olarak dara düşen kişilerin yeniden maddi durumunu düzeltmesi ve işlerini toparlaması anlamına gelir. İş hayatında bir türlü dikiş tutturamayanlar da yeni bir işe girebilirler. Daha düzenli bir kazançları olabilir.

Rüyada Avret Yerine Bakmak

Bu rüya sizi hayal kırıklığına uğratan bir insanın gelip çok pişmnan olduğunu anlatmasına yorumlanır. Size merak ettiğiniz soruların da yanıtını verebilir. Rüyada avret yerini çok kıllı görmek, maddi olarak güvence altına almaya, yeni yatırımlarda bulunmaya yorumlanır. Rüyada avret yerini elleriyle kapatmak, kendi seçimlerinizden pişman olmamaya yorumlanır.

Rüyada Avret Yerini Ellemek

Çevrenizde küs olduğunuz insanlar varsa onlarla barışmaya yorumlanır. Yakınlarınız ile bir türlü anlaşamıyor iseniz yeniden barışabilirsiniz. Sizi kızdıran kişiler artık daha dikkatli olurlar. Kalbinizi kıran biri özür dileyebilir.

Rüyada Eşinin Avret Yerini Görmek

Eşiniz ile maddi olarak rahatlamaya ve borçlarınızın her birini teker teker kapatmaya yorumlanır. Size veya eşinize borçlu olan kişiler de varsa borçlarını geri öderler. Eşinizle birlikte maddi kaygıları aşabilirsiniz.

Rüyada Annenin Avret Yerini Görmek

Ailenizin bazı sıkıntıları atlatmasına, zor günleri geride bıramalarına yorumlanır. Anne babası ile küs olan kişiler de aralarındaki kırgınlıkları düzeltebilirler.

Rüyada Avret Yerini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, size kötülükte bulunan ve üzen kişilerle araya mesafe koymaya yorumlanır. Sizi mahcup eden veya küçümseyen insanlar varsa da bu yaptımlarından dolayı pişmanlık duyduklarını söyleyebilirler. Hiç ummadığınız birinin sizi araması ve özür dilemesi söz konusu olabilir.

Rüyada Çıplak Olmak
Rüyada Kıllı Olmak
Rüyada Küçük Cinsel Organ Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status