Rüyada Ay Görmek

Wiccan kültürünün farkındaysanız, ayın ne kadar önemli olduğunu kesinlikle biliyorsunuzdur. Eğer bir Wiccan iseniz, ayın evrelerinin kişiliğinizin yanı sıra ruh halinize de yansıdığını bilirsiniz.

Ay rüyaları genellikle Ay Tanrıçasına tapanlara gelir. Wiccanlar onun varlığına inanıyor. Bir cadıysanız ve bir ay rüyası görürseniz, sezgisel güçleriniz güçlenir ve psişik yetenekleriniz daha fazla gelişir.

Rüyanda kendinizi ayın önünde dans ederken görürseniz, bu, bu kültür kara büyü veya kötü ibadet içermediğinden, Ay Tanrıçasını memnun etmek ve bir Wiccan’a dönüşmek için inanılmaz güçlere sahip olduğunuz anlamına gelir.

Rüyanızdaki ayın rengi veya gölgeleri, hayatınızdaki ruh halinizi gösterir. Kırmızı renkli bir ay, çok agresif bir insan olduğunuz ve uyanık hayatınızda başkalarının görüşlerini göremediğiniz anlamına gelir. Rüyada parlak ay görmek, hayatınızın en sakin havasında olduğunuz anlamına gelir.

Bununla birlikte, rüyada birden fazla ay görmek, yaşamdaki kafa karışıklığını tasvir ettiği için olumsuz bir işarettir.

Sembolizm:

Ay, ruh hallerini, kafa karışıklığını, mutluluğu, rahatlığı, sakinliği, dinginliği, güzelliği ve sezgisel güçleri temsil eder.

Psişik bir insansanız ve rüyanızda bir ay görürseniz, Tanrıça’yı övün, çünkü sizi böyle bir rüya ile güçlendirilmiş sezgisel güçlerle kutsuyor.

Rüyada birden fazla ay görmek, hayatınızda kafanızın karıştığı anlamına gelir. Rüyada dört ila beş ay görmek, hayatınızda farklı seçenekler vardır, ancak sizin için en iyisini seçemezsiniz. Birini seçmeden önce, meditasyon yapmayı ve hangi yolun sizin için doğru olduğunu bulmayı ve kendiniz için seçmeyi deneyin.

En Yaygın Ay Rüyaları:

Rüyada Hilal Görmek

Böyle bir ay genellikle bir umut işaretidir. Yakında hayatınızda yeni bir umut elde edeceksiniz.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyanızda parlak bir dolunay görürseniz, önümüzdeki dönemde harika haberler alacaksınız.

Rüyada Ay Işığında Dans Etmek

Görmek ay ışığında dans etmeyi görmek, romantik fikirlerinizi partnerinizle paylaşmak için can atıyorsunuz, ancak bunu yapamıyorsunuz. Bu aşkta olağanüstü başarıyı sembolize ediyor.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status