Rüyada Bahane Bulmak

Mazeretinizi kanıtladığınız rüyayı görmek iyiye işarettir, yakında çok şanslı olacaksınız. Öte yandan eşiniz de sizin üzerinizde taşıdığınız için kıskanacak ve çok fazla tartışmaya başlayacaksınız. Normal davranmaya çalışın ve ona sevginizi kanıtlayın.

Rüyada bahaneniz yoksa – dikkat edin, biri size saldırabilir. Aynı zamanda kendi eylemlerinize gerekçe bulamadığınızın da bir işaretidir. Hatta pişman oluyorsunuz ama sizi böyle davranmaya iten şeyin ne olduğunu bilmiyorsunuz.

Rüyada bahane aramak, gerçek hayatta yasalarla ilgili sorunlarınız olabileceği anlamına gelir. Beklenmeyen ve istenmeyen misafirlere hazır olun.

Rüyada bahane bulup kaçmak, bu düşüncesiz hareketlerinizin işinizi etkileyeceği ve ortakların sizinle anlaşmayı bırakmayı düşüneceği anlamına gelir. Ancak bu işbirliği sizin için çok önemli olacak ve bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Rüyada bahane bulup birini aramak, bu rüya ailenizle kavgalar yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada mazeretiniz hakkında yalan söylediyseniz ve ifşa olduysanız, gerçek hayatta yünü birinin gözlerinin üzerine çekemeyeceksiniz demektir. İlk bakışta göründüğü kadar kolay değil. Ancak bunu iyilik adına yapmak istiyorsanız, doğru hareket etmek için öncelikle daha fazla arka plan öğrenmeniz gerekir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status