Rüyada Bamya Görmek

Rüyada bamya görmek, yakında tuzağa düşmek olarak yorumlanır. Arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızın iş hayatında engeller yarattıklarını söylüyor. Şu günlerde, bir arkadaşınızı kaybedebilir veya kimseyle iletişim kuramazsınız. Rüyada bamya ayıklamak, uzun ve zorlu bir yolculuk yapacaksınız demektir.

Rüyada bamya toplamak, çok yakında birileri sizi açığa satacak, ancak tamir edebileceksiniz demektir. Rüyada bamya dikmek, kadınlar için bu rüya farkındalık düşüklüğü nedeniyle kafa karışıklığı anlamına gelir; erkekler için kamuoyunda kendi düşüncelerini ifade etme yeteneğidir.

Rüyada bamya yemeği görmek, rüya sahibinin daha sonra pişman olacak önemli miktarda para harcayacağını öngörür. Ayrıca, yakında herkesten bir saçmalık ve ahlak akışı duyacaksınız. Rüyada bamya satarsanız, refah ve beladan ve güçlüklerden kurtuluş elde edersiniz.

Rüyada bamya kızartması görmek, yakın gelecekte çevrenizdeki kötü niyetlere dikkat etmelisiniz. Etrafınızdaki herkesin olumlu düşündüğünü düşünmeyin. Ayrıca ailenizle daha fazla zaman geçirmeli ve işi arka plana atmalısınız.

Rüyada bamya fidesi görmek, belki de gerçek hayatta bir cimrisiniz anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status