Rüyada Barikat Görmek

Rüyada kendinizi sokakta barikatlarla çevrili olarak görüyorsunuz, gerçek hayatta bu, hayatınızı etkileyecek hatta dramatik bir şekilde değiştirecek beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalacağınız anlamına geliyor.

Rüyada savunma barikatlarının yapımında yer alıyorsanız, bu, birinin oyunu için kullanılmış olduğunuz anlamına gelir. Acilen durumunuzu gözden geçirmeli ve kötü etkilerden kurtulmaya çalışmalısınız. Bu rüya bir kez daha kullanılmaktan korktuğunuz için kendinizi insanlardan soyutladığınıza delalettir. Geçmişteki davranışlarınız nedeniyle insanlar sizin hakkınızda karar verdi ve şimdi durumu değiştirmek ve değiştiğinizi kanıtlamak için çok çalışmanız gerekiyor.

Rüyada barikat üzerinde beyaz bir bayrak görmek, bakış açınızı büyük ölçüde değiştirmek anlamına gelir, öz değerlendirmede eleştirel olacaksınız ve muhtemelen ilkelerinizden vazgeçeceksiniz. Durumu kontrol etmek istiyorsanız, geçmişinizi unutmayın ve durumu uygun şekilde değerlendirin. Yeni arkadaşlara güvenmeyin ve daha sonra kaçırmamak için şu anda sahip olduğunuz şeylere saygı gösterin.

Rüyada barikat kurmayı reddederseniz, bu, tüm endişeleri ve kararsızlığı kesinlikle bir kenara bırakarak, soruna doğru bir çözüm bulacağınız anlamına gelir. Bu, bakış açınızı çevrenizdeki insanlara kanıtlayabileceğiniz ve kolayca prestij kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada gördüğünüz her türlü engel, rüyada değil, gerçek hayatta aşmanız gereken bir engeldir.

Rüyada kendinizin, yabancıların veya hayvanların bir engelin üzerinden atladığını görmek, iş ilişkilerinizdeki sorunları çok fazla abarttığınıza işarettir. Duruma başka bir açıdan bakın.

Rüyada bariyerin önünde durduğunuzu görmek, gerçek hayatta önemsiz kayıplar ve hayal kırıklıkları yaşayacaksınız.

Rüyada kendinizi bir engeli aşarken görürseniz, işlerinizde ve özleminizde sorunsuz bir şekilde büyük bir başarı elde edeceksiniz.

Rüyada bariyer koymak, birisinin size karşı güçlü bir hissinin olduğuna, ancak bu kişiyi görmezden geldiğinize ve o duygudan haberiniz bile olmadığına işarettir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status