Rüyada Belirsiz Şeyler Görmek

Rüyada soyut belirsiz bir görüntü görmek, birkaç soruna işaret eder: sürekli bir doğaya sahip olan aşırı uyku, hastalıklara yatkınlık, rüya sahibinin kendi bilinçaltı analizlerinde yüksek gelişme ve bilinçli rüya algılama yeteneğinin gelişimi.

Bazı  rüya sahipleri eylemlerinin tanımlanamadığı belirsiz, belirsiz ve anlaşılmaz arsalar ve gerçeküstü görüntüler içeren soyut rüyalar, dört olası durumunu anlatır: kronik aşırı uyku, hastalık (fizyolojik, sinir), yanlış ve yanlış yorumlanması rüyalar ve ilerleme – kendi bilinçaltıyla derin manevi pratik çalışma ve ayrıca rüyaların farkındalık düzeyine yaklaşım.

Rüyada karışık şeyler görmek, çözülemez bir sorun demektir. Böyle bir rüya aynı zamanda, bazı soruları/konuları yönetmeniz zor olacaktır. Şimdi hayatınız büyük bir yığında birikmiş yarım kalmış işlerle dolu ve şimdi onun içinde boğuluyorsunuz. Konsantre olmaya ve problemlerinizi küçük porsiyonlara bölmeye çalışın. Bir yığından birer birer çekin ve çok yakında büyük bir gelişme ve rahatlama hissedeceksiniz.

Rüyada belirsiz bir hayvan görmek, sorunun on yıl içinde çözüleceği anlamına gelir. Böylece çabalarınız harika sonuçlar getirecek ve yakın gelecekte herhangi bir sorun size yük olmayacak.

Rüyada belirsiz birini görmek- çok yakında fiziksel bir zarara uğrayabilirsiniz. Bu nedenle geceleri yürümekten kaçının veya spor yaparken ağırlığı/yükü azaltın. Hayatın bu döneminde kendi sağlığına dikkat etmek daha iyidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status