Rüyada Bere Takmak

Rüyada sokakta bere taktığınızı görmek, gerçekte hoş bir haber alacağınız anlamına gelir.

Rüyada bere takan birini görmek, bu kişiyi tanısanız da tanımasanız da yabancı da olsa zor bir durumun habercisidir. Yakında size karşı yönlendirilecek düşman eylemleriyle karşılaşacaksınız. İtibarınızı yok etmek için muhtemelen iftiraya başvuracaklar. En üzücü olan şey, söylentilerin sevdiğiniz insanlar tarafından yayılmasıdır.

Rüyada bere satın almak, arkadaşlarınıza hayatınızdaki bazı olaylar hakkında bilgi vermek istemediğiniz olarak yorumlanır. Muhtemelen, geçmişte gerçekleşen davranışınızın tanıtımından korkuyorsunuz. Belki de bu kötü alışkanlıklar için geçerlidir.

Rüyada kırmızı bere takmak, bu rüya gelecekte sağlık sorunlarına, baş ağrılarına işaret olabilir.

Rüyada mavi bere takmak, sanat insanlarıyla ilgili hayal kırıklığınızın bir işaretidir. Birdenbire yaşam tarzlarının yanlış tarafını öğreneceksiniz.

Rüyada siyah bere takmak, çevrenizde çok fazla kötü niyet ve kıskançlık vardır.

Bir kadının rüyada kendini parlak bir bere içinde görmek, bir erkek arkadaşıyla tanışacağı anlamına gelir. Ayrıca mali durumu değiştirmek için boşuna bir girişimin işaretidir.

Rüyada beğendiğiniz bir bere denemek ve onu satın almak için yeterli paranız olmadığını anlamak, çok yakında şaşıracağınız anlamına gelir.

Rüyada süslü bir bere görmek, zeki ve komik biri gibi davrandığınız anlamına gelir, ancak performansınızla yapılan şakalar kimseyi eğlendirmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status