Rüyada Beşik Sallamak

Genel olarak, rüyada beşik görmek, bakım ve vesayetin sembolik bir anlamı vardır. İlk kendi yatağınızı andıran eski görünümlü beşik, sevdiklerinizden yardım isteyeceğinizi söyler.

Rüyada yeni beşik görmek, birisine bakmaktan hoşlandığınıza ve bu nedenle ailenize mutlu bir şekilde destek olacağınıza işarettir.

Rüyada beşik salladığını görmek, bu maddi refah, tüm girişimlerin başarılı bir şekilde gelişmesi ve mutlu bir yaşam vaat eden oldukça iyi bir işarettir. Ayrıca, küçük çocuklarınızın ve yakın arkadaşlarınızın iyi tavırlarından keyif alacaksınız; çocuklar büyüyünce senin gibi olmak isterler.

Rüyada beşik salladıysanız ve bebek uyuyamadıysa, ailenizi geçecek talihsiz olaylara hazır olun. Akrabalarınızdan biri ciddi şekilde hastalanacak ve tam iyileşme çok fazla çaba, para ve zaman gerektiriyor.

Kızlar için, beşik sallamak ahlaki bir sapma ve toplumdaki davranışları için suçlama vaat ediyor. Muhtemelen, birkaç arkadaş sırtını dönecek, çünkü düşmanlar, gerçekleri önemli ölçüde değiştiren hatalar hakkında dedikodu yapacak.

Rüyada boş bir beşiği sallamak, bu çok kötü bir alâmettir, şerefsizliğin ve şiddetli ıstırabın habercisidir. Bu rüya, kişisel yaşamın ayrıntılarını başkalarıyla paylaşmamaya özellikle dikkat etmesi konusunda uyarır. Aksi takdirde dedikodular arkadaşlarının gözünde itibarını karartabilir.

Rüyada beşikte yatan bir bebeği sallamak, yaptıklarınızın sonuçlarının sizi memnun edeceğine ve arkadaşlarınızın sizi çocuklarına örnek göstereceğine delalettir. Rüyada kendi çocuğunu beşikte sallamak, aile üyelerinizden birinin talihsizlik veya tedavisi zor bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına işarettir.

Evlenmemiş erkekler için beşik sallamak, başarısız evliliği ve ömür boyu bekar olma arzusunu yansıtır. Evli erkekler için boş bir beşik sallamak, boşanmanın veya zor ilişkilerin habercisidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status