Rüyada Bıçaklanmak

Bıçak, özellikle bir rüyada gördüğünüzde, genellikle çok olumsuz bir sembol olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bir bıçağın aynı zamanda olumlu duygusal değişiklikleri temsil ettiği zamanlar da vardır.

Rüyada bıçaklanmak, duygusal travmalarınızı gösterir. Bir bıçak hayal ediyorsanız, hayatınızda çok duygusal bir dönemden geçtiğinizi gösterir. Ya bir şey ya da biri hakkında aşırı duygusal hissediyorsunuz ya da geçen zamanla baş edemediğiniz için yakın zamanda sevdiğiniz birini (ölümün ellerine) kaybettiniz.

Duygusal olmak fena değil, ama sürekli bıçak görmek, duygularınızı bir süre duraklatmalı, tatile çıkmalı ve zaman ne kadar kötü görünürse görünsün rahatlamalısınız. Hayatında seni dışarı çıkaracak kimse olmasa bile, hepsini tek başına yap, çünkü buna ihtiyacın var!

Rüyada biri tarafından bıçaklanmak, aynı zamanda size karşı gıybet etmek için sert sözler kullanan düşmanları veya arkadaşları da gösterir. Bu tür arkadaşların farkında olmayabilirsiniz ama onlar var. Rüyanda bıçağı kimin tuttuğuna ve tam olarak ne yaptığına odaklanmaya çalış.

Sembolizm:

Bıçak, ayrılığı, (uzun zamandan beri) tuttuğunuz bir şeyi kesmeyi, öfkeyi, kıskançlığı, hayal kırıklığını ve ayrıca kılık değiştirmiş düşmanları temsil eder.

Rüyada bıçak görmek, tuttuğunuz bir şeyi gösterir. Muhtemelen uzun bir süre işe yaramayacağını bildiğiniz bir ilişki. Uyanık hayatınızda durum böyleyse, vicdanınız size bu kadar stresli bir ilişkiyi bırakmanızı söylüyor.

En Yaygın Bıçaklanma Rüyaları:

Rüyada Karnından Bıçaklanmak

Bu rüya, düşmanınız sizi yere sermeye çalışıyor veya size zarar vermek için planlar yapıyor.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Böyle bir rüya, bir arkadaşın kılığında bir düşmanı gösterir.

Rüyada Kendini Bıçaklamak

Bu rüya, kendinizi kırık bir ilişkiden veya gerçekten sevdiğiniz birine zarar vermekten suçlu tutarsınız. Bıçak hakkında rüya görmek genellikle bir uyarıdır. Herhangi bir bıçak türü ancak kötü zamanlar anlamına gelebilir: aile içi tartışmalar, anlayışsızlık, şiddetli patlamalar ve korkular.

Bakınız: Rüyada Birinin Bıçakla Öldürüldüğünü Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status